Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šarange ne manęs klausi bet aš ten kur papildomai reikia akių kišenėm pririnkt tai daugiau pririnkau ir sesės kišenėtai ir dabar savo..tiesa saviškei gal tik po 2 abiem kišenėm o sesės kažkaip ten daugiau rinkau

bet dabar galvoju tai va kodėl anos kišenės persisukę gavosi musėt...

Pririnkau ir aš daugiau, pririnkimas ten skirias pagal dydžius, bet tos klostės man kūdokos  :hmm: 

Atsakyti

labas rytas

 

vakar gaminau vieną daiktą, ale bet kažkodėl išvada, kad kažkokia kreivarankė.... nu reik pasitreniruot musėt. ir blyn pasiklaust viešai ne visai galiu :D

 

 

atrodo, kaip padružkės megztinį būt apsirengęs :D

Naxos_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 14 lapkričio 2017 - 09:23

Labas rytas,

Šarange, aš kišenėms uždėjinėjau akis lygtai pagal aprašymą. Jau gerai ir neberpisimenu. :) Žinau, tik kad po to buvo sunkus suigaudyti, kiek akių uždėti, kai jau atskiri kišenes, nes ten parašyta skaičiais, o mano skaičiai tai kitokie. Tai skaičiavau pagal nugaros akis ir uždėjau, kad priekyje gautųsi 2 daugiau. :)

Atsakyti

Labas rytas,

 

Šarange, aš kišenėms uždėjinėjau akis lygtai pagal aprašymą. Jau gerai ir neberpisimenu. :) Žinau, tik kad po to buvo sunkus suigaudyti, kiek akių uždėti, kai jau atskiri kišenes, nes ten parašyta skaičiais, o mano skaičiai tai kitokie. Tai skaičiavau pagal nugaros akis ir uždėjau, kad priekyje gautųsi 2 daugiau. :)

 Tikėkimės, kad bus gerai ir man, matyt, mano klubai nuo viršaus per daug skiriasi, nes viršus tikrai gerai. Tiksliai pagal aprašymą, pagal akių skaičių ir aš nemezgu, bet pasitikrinu, bendras akių skaičius nėra mažas, bet man pasirodė, kad mažos labai klostės, tai bijau, kad be ryšio kišenės atrodyt gali, nors turbūt anksti spręst...

 

15422562204_9c84a7c5a0_z.jpg

 

DSCN2604_medium2.JPG

 

:wub:

IMG_6358_medium2.JPG

 

CIMG0415_medium.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 14 lapkričio 2017 - 09:48

bet tai Šarange tu turbo greičiu varai sakyčiau :)

Atsakyti

nu blyn,Šarange, parodyk, kur šita slepiasi, niekaip neatkasuDSCN2604_medium2.JPG

Atsakyti

prisiminiau kai iš tokių siūlų derinuko mėginuką mezgiau kaip Liniuka baisėjosi spalvom :D

Atsakyti

:D  Man vis dar baisu

Atsakyti

:D  Man vis dar baisu

spalvos ir man nebaisiai gražios, noriu formą ištyrinėti :D

Atsakyti

o aš vis dar planuoju tą derinuką megzti :D

Atsakyti

Nieko gero nėr daugiau, bet ir mane būtent nustebino spalvų derinio netikėtumas :D  https://www.ravelry....ects/Cler/dress

 

qqte, aš varau 2mm žingsniais :D

 

R65M15_2-oversized-gestreift-selberstric

 

19-3_J8Q2658_klein_medium.jpg

 

R66M24-a-Pullover-Streifen.maritim-stric

 

Park4_medium2.jpg

 

Cabled_Race2_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 14 lapkričio 2017 - 10:26

o aš vis dar planuoju tą derinuką megzti :D

Dar ružavos įdėk :D 

Atsakyti