Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ristina, nu kaip gražu man tie skeltukai :wub: :wub: :wub: Net kažkur sukirbėjo noras ir man panašų pabandyt :wub:

Atsakyti

Megzk ;) aš mezgiau pagal "virbalinį" mezginį ;)

https://www.ravelry....ary/fw15--truss

Atsakyti

Megzk ;) aš mezgiau pagal "virbalinį" mezginį ;)

 

https://www.ravelry....ary/fw15--truss

 

Ačiū :wub: Čia šonai 2 geros 2 blogos, ar 2 geros 1 bloga? Kaip tu mezgei? Išsisaugojau :)

 

Atsakyti

Orinigale storoki siūlai :) aš mezgiau iš trijų gijų merino. Mezgiau vienur 5x5, kitur 5x4.

Atsakyti

Labos

Rasytei daug sveikatos ir kad skausmas greičiau paleistų  :4u: Kaip iš siaubo filmo skamba, kai nueini su skausmu ir tai dienai tik planą gauni  :unsure: 

Nuoširdukui kibiras ramybės  :4u: 

Dinos knygas skaičiau paauglystėj. Neatsimenu apie ką, bet atsimenu, kad patiko  :D Ir kad įsigyvendavau labai, pasibaigus knygai sunku iš “vaidmens” išeit būdavo. Dabar gal jau neskaityčiau, jautruolė pasidariau.

Mezginių šiuo metu turiu 3: swap, dukros suknelė ir bliuskutė man iš Marytės plauko. Tai Marytė palikta numigt iki pavasario, vistiek per šalta jau su ja būtų. Šiaip stengiuos visada du mezginius turėt ir būtinai skirtingų spalvų, kad nepabostų. Kol neatėjau į sektą, visada tik vieną mezginį turėjau. Sekta iš doros kelio išvedė  :D 

Atsakyti

Labas rytas!

Mezginių kiekiu, kaip ir virbalų kiekiu, aš nesiskundžiu. O jau antidepresantų kiekis.... Bet viskas yra gerai. 

Vakar buvau programavimo kursuose. Patiko!!! Laukiu namų darbų. Patinka man tokie mokslai, truputį toliau nuo darbo.

Ristinos skeltukai labai smagūs!

Sekmadienį patyriau profesionalų makiažą, ir kosmetologė negailėjo patarimų. Tai apie raudoną spalvą ji kalbėjo, kad ta spalva reikalauja ir atitinkamos aplinkos. Jei tai lūpdažis, veidas turu būti irgi padažytas (papudruotas), nes raudona spalva viską išryškina.

Atsakyti

Sveikos,

Tos kurios sirguliuojat - sveikit :)

KGB pa smame ant virbalų swapas ir sūnaus megtukas :) dr yra padėta prieš 1,5 metus pradėta suknelė.... ir jai kada nors laikas ateis :)

o kol kas tai jaučiu bent šiokį tokį pagerėjimą mezgimo sirtyje - jau pradedu norėti mezginių :) ir po truputį megzti :)

Atsakyti

Žuviuk, ar prisimeni, kad pas mane tavo alpakos kamuoliukas? :)  Pabandysiu nepamiršt į pirtį atsivežt :rolleyes: 

Atsakyti

Labas rytas.

Rasyte :4u:

KGB: tu kuriu likimas likimas aiškus 2 vnt. twidinis ir vasarinis (kelioninis)

Atgavau siandien knygas :wub:

Atsakyti

Labas rytas,

 

Vos paslenku šiandien po dvigubos treniruotės...o jau lūžau tai kaip kūdikis.

 

O aš šiandien pradedu fotografijos kursus, labai laukiu, idomu, kas ten gero bus :D

 

Nuėmiau vakar kišenes ir pasirodė, kad per mažai laisvumo toms kišenių raukšlėms...  :huh2:

Kerpena, o tu kišenes darei pagal aprašymą ar daugiau mėsos dėjai?  :hmm:

 

4_medium2.JPG

 

BL3_medium2.jpg

 

_DSC6640_medium2.jpg

 

1_medium2.jpg

 

Covet_Blanket_500_medium2.jpg

 

Naxos_medium2.jpg

 

image_medium2.jpg

 

5IMG_7632__medium2.jpg

Atsakyti

Pas mane ant virbalu visada tik vienas mezginys. Ir jokia sekta manes is kelio neisves. :D

Atsakyti

Šarange ne manęs klausi bet aš ten kur papildomai reikia akių kišenėm pririnkt tai daugiau pririnkau ir sesės kišenėtai ir dabar savo..tiesa saviškei gal tik po 2 abiem kišenėm o sesės kažkaip ten daugiau rinkau

 

bet dabar galvoju tai va kodėl anos kišenės persisukę gavosi musėt...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 14 lapkričio 2017 - 09:14