Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pirkau Septintas susitikimas, vienintelė turbūt su optimistine pabaiga. Dabar laukiu Dinos tęsinio, ketvirtos knygos, paskaitė ištrauką, suintrigavo. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 13 lapkričio 2017 - 13:51

...kad dėl rašto 3x3......

Ne 3x3 :P :D

Atsakyti

Dinos bus ketvirta knyga? Suintrigavo. 

Atsakyti

katuk, filmas I am Dina, lietuviškai garsintas, pagal tą pačią populiariausią knygą Dinos knyga. Po susitikimo toj pačioj teatro salėj rodė.

:bigsmile:  reiktų pažiūrėt, knyga tai man savu laiku labia gilų įspūdį paliko. be tai spėju daug lėmė pačio Wassmo rašymo stilius, ką filme gali sunkoka būt perteikt

qqte, tai jeigu tai liestų tik mane vieną, tai viskas kaip ir aišku, nu bet kviečiama tai šeima dažniausia, vat čia dar reik ir šeimyną apdirbt. spėju , gresia ilgi nekalbadieniai :B

tiesiog buvau pamiršusi, kad būtnet tą dieną gimtadienis, ir kiekvienais metais mes dalyvaujam, nu nes gana glaudžiai bendraujam su ta šeima. blyn, kaip čia taip. pernai, prisiminiau panašiai buvo, tik dar priedo pora ne visai linksmų priežasčių buvo...

Atsakyti

aha, ketvirta Dinos? :bigsmile: pro čto?

Atsakyti

:bigsmile:  reiktų pažiūrėt, knyga tai man savu laiku labia gilų įspūdį paliko. be tai spėju daug lėmė pačio Wassmo rašymo stilius, ką filme gali sunkoka būt perteikt

Wassmo moteris.

Skaiciau visas knygas. Labai patiko

Atsakyti

Wassmo moteris.

Skaiciau visas knygas. Labai patiko

:D nu rašytojas, kaip ir aktorius, mokslininkas, mokytojas sakyęiau belytis :D

žinojau, kad moteris, bet mane Limit pats pirmas postas kažkaip supainiojo, nors ir nebuvo paminėta lyties. rašė: buvau pasimatyme... :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 13 lapkričio 2017 - 14:45

aš į pirtį važiuosiu,jeigu ten man Šarangė pagamins 4 bumbulus kepurėms.Viskas jos valioje  :))

Atsakyti

aš į pirtį važiuosiu,jeigu ten man Šarangė pagamins 4 bumbulus kepurėms.Viskas jos valioje  :))

masterklas'o vienam neužteks? :D

Atsakyti

iš pradžių galvojau, kad tuo brioche metodu megztas, bet patyrinėjus supratau, kad ne. kaip jis ten vadinas, tas kvadračiukais...

242d356eb84188b4c536fac4a0cbea56.jpg

Atsakyti

:D nu rašytojas, kaip ir aktorius, mokslininkas, mokytojas sakyęiau belytis :D

žinojau, kad moteris, bet mane Limit pats pirmas postas kažkaip supainiojo, nors ir nebuvo paminėta lyties. rašė: buvau pasimatyme... :D

Siais laikas jau i pasimatymus eina vyrai su vyrais, moteris su moterim :)

Atsakyti

masterklas'o vienam neužteks? :D

ne,4 vnt. :D dėl vieno neapsimoka man važiuoti

Atsakyti