Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

sveikos gyvos,

aš apie kišenėtą pasvajoju,bet dar nesipuolu megzti,nes visokių mažesnių pradėjusi,beveik visi virbalai užimti.labai man patinka pagal nuotaiką megzti tą,arba kitą mezginį :)

šiandien kepu grybus,sviesto ir česnako padaže.o jau kvapas namie...mmm...atvažiuoja tokia viešnia į svečius,kur grybus gali valgyti 3k per dieną :D

Atsakyti

Sveikos,

ligoniams sveikatos :4u:

Kukulį su jubiliejumi :4u: Mūsų mėnesio pabaigoje laukia toks pat gimtadienis.

Gražus tas šaltalankis :wub: tik tiek, nera kada megzti :B

Gražios dienos visoms :4u:

Atsakyti

995906_in_pp.jpg

Labas

jau pajutau, kad parašau net rečiau, nei pamezgu. Mea culpa. T.y. taisysiuos.

Tamsiai mėlyna ir tamsiai žaliaaaaa mane veža šiuo metu!

Atsakyti

Labas dienas,

Rasyte skauda skaityt,

Lietučiui su visa šeima sveikatytės nugalėt blogiuką virusą.

Nuoširdukui ramybės

Nitės mėlynas mėlynas Nitiškas, nėr ką pridurti.

Liniukas su savo Chec yra tiesiog nuostabi.

Aš panėriau irgi, kas yr neįtikėtina. Vakar per ilgai filmą žiūrėjau, miegot 1 val nueit yra man jau per vėlu, senstu.

Filmas rūsų, su Lietuvių aktorių desantu Žvaigždė vadinasi, toks vertas žiūrėjimo.

Keistas bet yra apie ką pagalvoti.

Swapo viena dalis baigta, nebegalvosiu ar gražu, nes per sunku, tiesiog vis norisi tai Brangiajai mano mergytei geriau ir geriau, bet jau tikrai nebeperdarysiu, meilės kiek įdėjau į tą, jos  juk neišmesi  :lol:  :lol:  :lol:

Priedų dar neturiu ir net nežinau kokių norėčiau pridėti :)

Swapas yra labai geras jausmas, tiek apie tą žmogų galvoti yra malonu ir mano sielai balzamas. 

Atsakyti

aš apie kišenėtą pasvajoju,bet dar nesipuolu megzti,nes visokių mažesnių pradėjusi,beveik visi virbalai užimti.labai man patinka pagal nuotaiką megzti tą,arba kitą mezginį :)

Oho :bigsmile: man tai nesigauna visų virbalų užimt :bigsmile: aš, matyt, jų turiu ne šiaip daug, o laaabai daug :lol:

Mezginius irgi mėgstu turėt kelis vienu metu :ax: šiuo metu pakaitomis pamezgamus turiu tris :D

Tai toks ir KGB: kiek mezginių mezgat vienu metu? Tie, kur numesti kaip nebegražūs ar nebereikalingi nesiskaito :rolleyes:

Atsakyti

Oho :bigsmile: man tai nesigauna visų virbalų užimt :bigsmile: aš, matyt, jų turiu ne šiaip daug, o laaabai daug :lol:

Mezginius irgi mėgstu turėt kelis vienu metu :ax: šiuo metu pakaitomis pamezgamus turiu tris :D

Tai toks ir KGB: kiek mezginių mezgat vienu metu? Tie, kur numesti kaip nebegražūs ar nebereikalingi nesiskaito :rolleyes:

aš dabar 4 turiu vienu metu :B bet gresia dar 1 kepurė iš bėdos su 3 mm :D

kadangi man einamiausi virbalai 2 ir 2,5 mm,tai tie likę didesni turimi virbalai poilsiauja.dar vienų valą katinas taip gražiai sukramtė...

Atsakyti

Sveikos :4u:

 

KGB: dažniausiai, mezgu 2-3 daiktus :rolleyes: kažkaip taip gaunasi :D
Įtariu, geriau būtų megzti po vieną daikčiuką. Nu bet tai kąąą daryyyyt, kad po daugiau miagzt rūpi.

"Biškį" pamezgiau :ax:
Merinas, nenusakomos spalvos :D

Priedas  1.jpg   190,13KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  2.jpg   387,32KB   0 Parsiųsta kartų

Mezgėjai laikas į kirpykląąąą :B

Priedas  3.jpg   382,87KB   0 Parsiųsta kartų

Megzdama, žiūrėjau į šį megztuką.
Priedas  Shibui-Collection-Truss-1_medium2.jpg   62,32KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labas, 

pas mus žiemos nebuvo, bet 30 km spinduliu jau balino šlapiai laukus.

Tamsų šeštadienį praleidau labai gerai - su eteriniais aliejais. Pas mane namuose vyko jų pristatymas - "klasė"

Mezgu riešines. Bet jau prakiuro pirštas. Tad teks imtis kažko kito. Dar prie sapnų gaudyklių prisėdu.

Dėl KGB - paprastai daugiau dviejų mezginių nebūna.

Grįžta mezgiminiai norai, bet kažin ar ilgam :)

Atsakyti

Ristina, kokia spalva :wub:  :wub:  

Pas mane ant virbalų beveik visada tik vienas mezginys. Nors jau pradedu galvot, kad reikėtų turėt kelis pagal nuotaiką. Ypač dabar, kai mezgu tokį lėtaeigį megztuką. Taip norisi į tarpus ką nors greitesnio pamezgėt. Ir net idėją turiu paprastainiško megztuko iš storesnių siūlų.

Atsakyti

Labas  

  Ristinos megztukas man tobulas nuo iki  :wub:         

  Rasyte, skaudu net skaityt, kuo mažiau tau skausmo ir nuostolių  :huh2:   

  Kukuliui sveikinimai su gražiu jubiliejumi, bet kaip greit jis auga  :4u:   

  Lietučiui ir Nuoširdukui sveikatos. Man kažko gerklę kutena, bet gal neįsisirgsiu

 Turiu klausimą. Atsimenu kažkada senai siuntėtės kiniečių kaukes pėdoms, nuo kurių nusilupa suragėjęs kulnų sluoksnis. Lygtai[b][/b] [b]Lace[/b] organizavo pirkimą. Tai ar patiko, ar pasiteisinęs reikalas, ar verta pabandyt atsisiųst?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinta: 13 lapkričio 2017 - 12:24

Rasytės skauduliai lb skaudžiai susikaitė :huh2: tiek finansiškai, tiek skausmiškai.
Man dantų skausmas, tai kažkas baisaus..... brrr. :unsure:

Atsakyti

Rasytę labai užjaučiu, nes žinau ką reiškia supūliavusio danties skausmas. Ir dantenų pjovimas skalpeliu bei pūlinio valymas be nuskausminimo :B 

Atsakyti