Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas

Nuosirduk sveikatos tau ir artimiesiems tavo, ir ramios sirdeles tau

O HB tikrai aukstas, oho 

Ta kiseneta baisingai daug siulo valgo, bus sunki, turiu apie 20 cm po kisenem, dar kokiu 10 megsiu ir atnara, oversaizas kokonas nesigavo tiek kad ner labai aptempta nu ir uztenk

Spalva jau man nebepatinka, noretusi sviesesnes, nu bet reikia ir tokiu

Lietuciui ir seimynai sveikateles irgi

Iki pirties liko 2 savaites  :yahoo:​ 

Atsakyti

helou,

rimtai dvi savaitės? :bigsmile:

nus ką. mezgimo ataskaita: dukros megztukas papildytas pridėtinėm kišenėm, dar reik surast sagas ir sulaukt bent dienos šviesos įamžinimui. swapo vienas reikalas baigtas, kita mintis biškį nesigavo, dar galvoju reik-nereik. kažką pradėjau kito, bet irgi nepatinka.

nu žodžiu, kai pir be mezginio, bet labai nepergyvenu, nes norų turiu ne vieną, tai kažką sugeneruosiu. svarbu tik laiko rast.

ligoniams :4u:  atsikėliau šiandien s uduriančia gerkle, bet taip nenuoriu sirgti :cry2:  eisiu gal ciberžolės įkalt

Atsakyti

mano vaikis su snargliu ir kosuliu i mokykla isejo

nezinau gal negerai padariau kad isleidau, nu jis kosauja tai nuo snarglio, toks krenkstulys grynai,anei temperaturos nieko...

Atsakyti

Ligoniams :4u: 

M. irgi išėjo į mokyklą su skaudančia gerkle. Savaitgalį tempos turėjo, šiandien jau ne. Būčiau neleidus, bet šiandien šokių treniruotė prieš konkursą. O dėl konkurso baisi euforija, nes lanko tik 2 mėnesius ir ją atrinko iš didelio būrio, tai laimės pilnos kelnės :D 

Swapo reikalas baigtas, vis neapsisprendžiu, ar gražu :hmm:  

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Braukiu savaitgali is gyvenimo :unsure: ir dar neaisku ar pavyks ji isbraukt be pasekmiu... penktadieni pradejo mausti krumini danti apacioj.. sestadieni jau skausmas persimete i priekini danti..negaliu nei prisiliest, nei sukast,, skauda db abu.. itariu bus pulpitas.. labiausiai peryvenu del priekinio, darytas estetinis plombavimas, tai kai prades grezti jau matau, kaip man tas dantis visas sutrupa ir nukrenta :unsure: :cry2: laukiu kol atamane nueis miegot, tada skambinsiu ieskot pagalbos, gal priims kas nors snd.. o kai pagalvoju, kad teks sukist i burna kokius 2 iphonus nusisaut norisi :mad2:

Esant tokiai busenai kaip dziaugiuos, kad swapo dovanele baigta ir supakuota laukia starto dienos, nes butu ojeij kiek stresiuko :unsure:

Nites megztukas labai dailus :rolleyes: tik spalva per melyna :D

Atsakyti

Sveikos,

Ligoniams ir neapsisprendusiems ar sirgt  :4u: 

Mūsų mokykloj tai buvo meningoko atvejis, bet laimingas, nesunkus, o nutiko per atostogas, tai nespėjom supanikuot, nors oficialiai mokykla pranešė tik po savaitės  :oh: 

Nu ką... ir mano ataskaita. :D

Savaitgalis atbaliavotas, jubilijatui 5m, su karūna, kurią gavo daržely, pravaikščiojo visą savaitgalį  :hihihi: Gavo hot weels trasą ir porą komplektų lego, tai visą savaitgalį ramybės nebuvo, visi buvo įdarbinti blogiukais, policininkais ir lenktynininkais :D

O bet tačiau vakar vis tik nuo pietų prisėdau pamegzt savo kišenėtą, buvau susinervinus ir numetus, kad pramezgiau kišenių pradžią, bet paskui pasimatavau, pasiskaičiavau, panagrinėjau R, kad daugumai per aukštai tos kišenės, o man tai pagal aprašymą jos prasidėtų grynai ant (.)(.) tai nusprendžiau, kad bus gerai ir vakar pasiekiau kišenes, manau, kad bus geras aukštis, mezgėsi tai su varikliu  :D 

Atsakyti

Šarange kišenių pradžią tai ten tą vietą kur 5 cm po pažastim ir tada platinimai?

aš visom kišenėtom ten darau žemiau nes nu tikrai platinimas per vidurį (.)(.) prasidėtų

pamezgu gal kokius 8-10 cm ir tik tada platinu

Atsakyti

Šarange kišenių pradžią tai ten tą vietą kur 5 cm po pažastim ir tada platinimai?

aš visom kišenėtom ten darau žemiau nes nu tikrai platinimas per vidurį (.)(.) prasidėtų

pamezgu gal kokius 8-10 cm ir tik tada platinu

Aha, pradžią, aš net 15cm pamezgus jau buvau... Galvoju geriau žemiau, nei per aukštai...

Svarbiausia, kad nieko neatsimenu kaip pirmą kart dariau... :D

Atsakyti

svarbu paskui žiūrėt kad pačios jau kišenės neprasidėtų per žemai kažkur po uodega

nors šiaip keistokai man recepte visiems dydžiams ta vidurinė dalis vieno ilgio gaunasi

tai yra gi skirtumas tarp liemens ar motera 180 ar 160

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Kukuliuką sveikinu su 5-uoju pusjubiliejumi :wub:

Nesirkit :4u:

Nuosirduk sveikatos tau ir artimiesiems tavo, ir ramios sirdeles tau

 

Ačiū, Qqčiuk :wub:
 

Atsakyti

Nites megztukas labai dailus :rolleyes: tik spalva per melyna :D

:D  su spalva tai buvo taip :rolleyes: kai pirmą kartą tuos siūlus pamačiau Mados Garaže, buvo trys spalvos ir visos labai gražios. Ir neišsirinkau :angel_not:

Kai papuoliau ten kitą kartą, rinktis nebereikėjo - griebiau kas buvo likę :lol: ir nedaug trūko, kad būtų pritrūkę siūlo :bijau2:

Atsakyti

svarbu paskui žiūrėt kad pačios jau kišenės neprasidėtų per žemai kažkur po uodega

nors šiaip keistokai man recepte visiems dydžiams ta vidurinė dalis vieno ilgio gaunasi

tai yra gi skirtumas tarp liemens ar motera 180 ar 160

Aš irgi tą patį pagalvojau, be to, gi skiriasi siūlų storiai, virbalų ir pan... :hmm: 

DSC_0227_medium2.jpg

DSC_0226_medium2.jpg

DSC_0132_medium2.jpg

Atsakyti