Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas

Nites megztukas  :wub: 

Vakar pasiemiau mezginį (vasarinį), nes tikėjausi prie daug kabinetų daug pamegzt  :D Numezgiau vieną eilutę.

Atsakyti

Kaimo bendruomenes tradicine svente, poezijos vakara. Bet po poezijos visada buna sokiai. O geles praejusio gimtadienio proga. Nors buvo jis jau seniai.

Atsakyti

sveikos gyvos,

puikus oras,ta proga prasivaikščiojom visi 5 km :D o dabar grįžę kritom kas kur ir kas ką veikt :) vaikai skaito,o aš pagaliau pamegsiu.metė burtus vaikai,kuriam kepurę pirmiau pradėt.12 drops spalvų žiūri į mane.burtai nusisekė Nojui :)

Atsakyti

Pusryčiai - check

Sporto klubas - check

Apsipirkimas - check

Namai sutvarkyti - check

Plovas išvirtas - check

Einu megzt :yahoo: 

Atsakyti

žiema, žiema...snaigės veidą bučiuoja...

Atsakyti

Kur ta žiema? Galėtų prisnigt, šviesiau būtų.

Einu ieškot alpakai modelio. :)

Atsakyti

pas mumi žiema... :D 

Atsakyti

Labos

o as ieskau kojiniu, kad uzkabintu kaip s.....kad butu lengva rasta persiskaiciuot savo siulam

Atsakyti

bus kepurė per vieną dieną,yahooo :lietuva: 

Atsakyti

Labos

ne Olaivos tempais, bet ir pas mane bus kepurė :) Labai į temą buvo jūsų kraščiuko patarimai, bandau  dvigubą kraštą.

Atsakyti

Sveikos.

Neaktyvios savaitgalį, matyt swapinat. Kas yra gerai man, nes nereikia stipriai vytis.

Vis pamirštu paklaust. Jau kelintą kartą girdžiu - oi atšalo, vaikas kepurės neturi, reikia staigiai megzt. Negi jūsų vaikai tas kepures taip greit sunešioja ar išauga? Ko tai neprisimenu tokios situacijos, kad šalčiam atėjus nebūtų kepurių, nes kažkaip pernykštės tinka. Kaip tik bėda, kad  lentynon netelpa dažniau pasitaiko.

Atsakyti

Labas

As swapinu :)

Atsakyti