Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šarange, ką valstybės labui darei?

Atsakyti

į kasiūlus? gal gali paklaust ar jos nenori pravest žguto nėrimo pamokėlės. greičiausiai individualios. mano kolegė labai nori nerti, bet nenori pati mokytis, o nori pamokėlės.

Žguto nėrimo pamokėlės bus, bet dar nežino kada. Dėl individualių pamokų reikia skambinti Limit.


Ooo, ačiū :4u:  Gal nieko nedaryk, jei Limit bus pirty, tai palik jai, ar kuriai kitai pirtininkei, jei sutiksi :D

Tavo nauji virbalai pas Limit. Dabar jau reik tik kad ji nepamirštų pasiimt pirtin virbalų :rolleyes:

Atsakyti

Ačiū Limit už nuotraukas :D

Mano naujas nenaujas megztinis

[url=http://radikal.ru]753f2958c444.jpg[/url]
 

Naujas, nes dar nerodytas, o nenaujas, nes pabaigtas lentynoj guli jau nuo spalio pradžios  :rolleyes: Pradėjau liepos mėnesį, rugpjūčio vidury pas Lace turėjau priekį, nugarą ir pradėjau rankovę.

Virbalai 3,25 Chiagoo. Tesiog įsimylėjau virbalus :wub: , patys vieni, aišku, nemezga, bet megzt su jais vienas malonumas :D Ačiū Lace, kad pirko  :wub:

Siūlas - dvi medvilnės, viena keistai pūsliuota virvelė iš Mados Garažo, pirkta seniai seniai, o antroji iš Anykščių - ačiū Šarangei, kad nepraėjo pro gerą siūlą ir išrinko man kartu su pilkais :wub:

Čia matosi konstrukcija, kam įdomu :mirksiukas:

[url=http://radikal.ru]0e183a8fadfc.jpg[/url]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 10 lapkričio 2017 - 16:48

O, pataikiau  ant naujo mėlynomezginio prezentacijos!

Labas, gyvenu gerai ir intensyviai. Truputį mezgu. Labai nedidelį, bet smagų truputį.

Atsakyti

Nite, puikiai atrodo tavo naujas-nenaujas. Arba sukūdai, arba labai teisingą modelį parinkai. :)

O aš šiandien apturėjau tam tikrą šoką gera prasme. Nuvažiavau į Danesą. :wacko: Ir kur aš ankščiau buvau? Važiuodavau vis prie kalvarijų turgaus, jei koks reikalas, o čia tokia parduotuvė visai netoli. Tik jau eiti reikia tai labai žinant ko eini, nes kitaip gali visai dienai prapult...

Atsakyti

Kerpena, bet su danesa atsargiai. Ziurint ko reik. Pvz drobele H.Manto gatvej daug pigesnes nei Danesoj :) 

Atsakyti

Kerpena, aš šian važiuodama namo irgi labai planavau važiuot į Danesą, bet paskui kamščių išsigandau ir nevažiavau. Būtume susitikusios :)  O kad ten visko daug ir gražaus tai faktas :wub: 

Atsakyti

Ačiū visoms :4u:

Nite, puikiai atrodo tavo naujas-nenaujas. Arba sukūdai, arba labai teisingą modelį parinkai. :)

Ojj :bigsmile: sukūdai - tai tikrai ne apie mane :D 

Ir gal net ne modelyje esmė, o pati faktūra mezginio turbūt tinkama :rolleyes: . Gavosi nestoras, bet ir ne skystas, tai gelbėjimosi ratų neišryškina, o ir tamsi spalva matyt savo daro :ax:

Atsakyti

Labos iš ligonių palatos

tiek su vyru įsisirgom, kad šiandien nė vienas iki mašinos nesugebėjom nušliaužt dukros į daržą nuvežt  :oh: Darbe irgi beprotnamis  :oh: Nu bet viskas praeina. 

Supratau, kad staigiai kepurės reik, bet kokios, atšalo per greit. Kurrrrrpiu :)

Su swapu turėčiau spėt, tik neramus kirminiukas turbūt iki galo nenurims... Ir priedai fotkėse atrodė gražesni nei gyvi  :unsure: Bet vistiek labai faina swape dalyvaut, ačiū, kad priėmėt  :aciuks: 

Nitės megztukas labai labai  :wub: 

Saulėlydis kaip visad  :wub: Iš fantastikos srities kaip žmonės taip sugeba...

Atsakyti

Sveikos,

pas mus scrum irgi labai populiaru :) o kas smagiausia mano komandoje dar ir veikia jis :) Kaip tik sprinto pabaiga (2 savaičių laikotarpis per kurį komanda turi pasiekti tam tikrą tiksla) pirmadienį generuosiu ataskaitas ir darysimme demonstarciją :)

Swapas juda... po truputį... norisi kad būtų tai mergaitei labai gražu, bet neramu ar pavyks :)

savaigalį laukia didžiojo futbolo komandos šeimų sąskrydis. turėtų būti smagi proga pakeisti aplinką :) ale swapas verks... :( gal pasiimti :D

Atsakyti

Ka prisisokau 💃ka prisidainavau. Slaptas receptas padejo,o ir penicilinas matyt jau veikia 🤣 dar ir geliu parsinesiau. 

Atsakyti

Freke tai ką šventei?

Labas iš ryto.Reik kaiman važiuot.ale reik eit kisenes atskirt, masinoj pamegzt galesiu.

Atsakyti