Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Priedas  20171110_101124.jpg   96,55KB   0 Parsiųsta kartų

Gal yra norinciu? Be schemu. Bet ideju yra neblogu

Atsakyti

Labas rytas.

Neverkit dėl lapkričio. Jis ateina ir praeina. Gamtos ciklas - šiandien miršta, kad pavasarį vėl atgimtų. Taip ir mes... Šiandien liūdim tam, kad rytoj šypsotumės!

Aš ir šiandien šypsausi, nes gavau LAIŠKĄ! Ačiū, Saulėlydi  :wub:​  (jau vakar po darbo bėgant pro duris administratorė informavo, kad man atėjo laiškas, bet ji jau irgi bėgo, kieme susitikom, tai teko luktelėti iki šio ryto).

Neverkiu... Neturiu kada verkt...

Tik eilėraščius "gimdau"  :4u: 

Smagu..Kalėdos prasideda  :wub: Gero skaitymo  :)​ 

Atsakyti

Sveikos,

aš kai pagalvoju apie žiemą, pliurzę arba šaltį, baimę, kad neužsives mašina ar ledus reiks gremžti, tai visai džiaugiuosi tokiu oru :). Nors melancholiškoji Saulėlydis labai taikliai aprašė dabartinį laiką. Šiaip jau gražiausia poezija turbūt dažniausiai iš liūdesio ir gimsta... Pati rašiau savo sunkiausiais laikais, labai reikėdavo kaip nors išsireikšti.

Man, kaip tikrai lietuvei, truputį ramiau, kad yra tik pradedančių swapinti arba pradedančių antrą kartą. Aš, deja, antrą kartą nebespėsiu, nes užsibrėžiau tokį nemažą iššūkį. Nors, aišku, išeitis visada yra, svarbu nepanikuoti.

Atsakyti

Restar, antrą kartą galima ir ką nors mažesnio. :)

Aš šiemet labai apsileidus su swapu, niekaip neprieinu, nors tu ką. Turiu truputėlį, bet labai nedaug. Ir vis savaitgaliai užimti. :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 10 lapkričio 2017 - 11:01

Restar, antrą kartą galima ir ką nors mažesnio. :)

Aš šiemet labai apsileidus su swapu, niekaip neprieinu, nors tu ką. Turiu truputėlį, bet labai nedaug. Ir vis savaitgaliai užimti. :oh:

galima ir atvirkščiai. 1 mažiukas, tada nusprendi, kad per mažas ir varai dyyydelį :D

aš tai manau, kad kartais reik ir paliūdėt. netgi sveika. nu nes vien tik džiaugsmas tai gal iišvarginti, gali jo po to nebevertinti tinkamai. neutralūs jausmai irgi tokie kažkokie jokie. o vat biškį to biškį ano, tokia nuolatinė judėjimo būsena, yra gerai. svarbu, kad tas liūdesys netaptų kasdienybe.

Atsakyti

Ale tik baiginėjasi pilnatis - ir kurį laiką štilis ištinka, jau ne pirmą sykį pastebiu :). Aišku,nėra kada pliurpt, kai darbo sočiai...

Atsakyti

Ale tik baiginėjasi pilnatis - ir kurį laiką štilis ištinka, jau ne pirmą sykį pastebiu :). Aišku,nėra kada pliurpt, kai darbo sočiai...

Aš tai vairuoju visą dieną :rolleyes: minutėlei prisėdau ir važiuoju toliau, bet jau dabar tik dėl savęs :D nu ir dėl Šarangės :D

Šarange, važiuoju virbalus tau pakeist. Ką man su naujais daryt?

Atsakyti

Ale tik baiginėjasi pilnatis - ir kurį laiką štilis ištinka, jau ne pirmą sykį pastebiu :). Aišku,nėra kada pliurpt, kai darbo sočiai...

tai per pilnatį išsikraunam, reik vėl pasikraut :D

man tai dažniausiai stabiliai penktadieniais darbai užgriūna.

Atsakyti

Aš tai vairuoju visą dieną :rolleyes: minutėlei prisėdau ir važiuoju toliau, bet jau dabar tik dėl savęs :D nu ir dėl Šarangės :D

Šarange, važiuoju virbalus tau pakeist. Ką man su naujais daryt?

į kasiūlus? gal gali paklaust ar jos nenori pravest žguto nėrimo pamokėlės. greičiausiai individualios. mano kolegė labai nori nerti, bet nenori pati mokytis, o nori pamokėlės.

Atsakyti

į kasiūlus? gal gali paklaust ar jos nenori pravest žguto nėrimo pamokėlės. greičiausiai individualios. mano kolegė labai nori nerti, bet nenori pati mokytis, o nori pamokėlės.

 O tai tu negali pravest?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 10 lapkričio 2017 - 13:36

Sveikos,

O aš planavau šiandien darbuotis savo ir savo namų labui, bet teko trumpam ir valstybės labui atvažiuot pirštą pajudint.

Aš tai vairuoju visą dieną :rolleyes: minutėlei prisėdau ir važiuoju toliau, bet jau dabar tik dėl savęs :D nu ir dėl Šarangės :D

Šarange, važiuoju virbalus tau pakeist. Ką man su naujais daryt?

Ooo, ačiū :4u:  Gal nieko nedaryk, jei Limit bus pirty, tai palik jai, ar kuriai kitai pirtininkei, jei sutiksi :D

Atsakyti

 O tai tu negali pravest?

nu. tik teoriškai, nes nesu nei vieno žguto nunėrusi :B

Atsakyti