Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aktualiom temom tai ką, namo norėčiau, bet mieste, vadinas, arba visiška bakūžė su prasiskolinimu bankui, kurioje gyvent nesinorės, arba ne šiam gyvenime :D Kažkaip man tas taksisto darbas vaikams nevilioja.... Nors ką čia žinai, gal taksuosiu ir be to namo, ir nebambėsiu :) 

Swapuko pirmas variantas išardytas, pradėtas antras. Nu tikiuos, kad spėsiu....  :unsure:​ 

Atsakyti

Lietuti, o ką reiškia scrum?

Baigėsi laikinai beprotnamis darbe, galėsiu pamegzti rytoj vakare. Laukiu kaip kokios terapijos :)

Scrum yra baisiai madinga projektų valdymo metodika, dažniausiai taikoma IT, bet gali būt pritaikyta bet kur. Lietuvoj daug kas ant jo dabar pasinešę, Amerikoj - tiesiog išprotėję... Į mano atsakomybes dabar darbe įeina, bet pareigybė žemesnė. Darbinantis vien patirtis ne lygis, daug kur sertifikato reikalauja. Pasikėliau savo cv reitingus, skant :)

Negąsdinkit swapo ardymais, man irgi kirminiukas kirba tobulą mergaitę gavus  :unsure: Nu bet kaip sau, tai neardyčiau. Visą širdį dedu ir tikiuos, kad patiks. Arba galų gale gal perdovanos kam nors  :unsure: 

Atsakyti

Abelo Kasiulai ten pat :) ten isorinis remontas

Atsakyti

[b]Limit[/b], gal kartais žinai, kur kaunietiški KąSiūlai išsikraustė? Ar ten tik koks remontas?  :hmm: Važiavau pro šalį ir žiūūūriu, visos reklamos ir iškabos nuo to namo nuimtos, pirmo aukšto langai pleistrais apklijuoti  :blink: arčiau sukt patyrinėt neišėjo, tai taip ir pravažiavau. Gal antras aukštas, kur jie buvo, veikia be iškabų dabar?  :hmm: Patikrinau puslapį, rašo tą patį adresą.... bet atrodo tai ten kaip statybos....  :hmm:
veikia,ten nama renovuoja ;)

 

labas rytas,

 

šiandien į Moters pasaulį varysiu pabimbinėti :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 10 lapkričio 2017 - 07:27

Labas rytas,

Aš jau pas viena gyd. buvau, dabar prie kitos kinkas drebinu  :oh: 

Kerpena kelinta tu pietauji?

Atsakyti

Nuvezu vaikus ir iseigine. Iki vakaro i miesta nereiks! Juhu

Atsakyti


Kerpena kelinta tu pietauji?

Nuo 12

Atsakyti

labas rytas

priartėjau prie kišenių atskyrimo ir nervas jama kad per aukštai ir iš viso kad per siaura :D nors sveikas protas sako kad su dydžiu turi viskas būt gerai, pagal cm nuo pažastų iki kišenių 42 gaunasi, tai lyg ir normaliai, aš kai kokį netrumpą megztuką mezgu tai kūno tiek mezgu o kišenės gi ir prasideda ten kur netrumpas megztukas baigiasi

 pas mus šiandien išvažiuojamasis seminaras įstaigos gimtadienio proga

jei paskui bus pratęsimas tai nepamegsiu vėl, vakar net 6 eilutes namie pamezgiau, šiandien ryte mašinoj-2 :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 lapkričio 2017 - 08:33

Labas rytas... Lyja...

 

Aš nenoriu kartot, bet kartojasi

Pilko lapkričio murzinos dienos.

Krenta lapai numirti po kojomis

Paskutiniai... Ir šakos vėl vienos...

 

Na, gal šiandien pavyks galvą nuo darbų  atkelt.. Jei ne swapas ir mintys, kad savo fėjai rūpiu, sunkiai iki čia bedaeičiau...

Bet nieko, juk viskas praeina ir daug kas padaroma. 

 

Užrašinėju pirtininkėm knygas, siuntinėju ne pirtininkėm.

Mezgu riešines ne sau.

Testinių pirštinių nepradėjau. Baisu...

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 10 lapkričio 2017 - 08:35

labas rytas,

aš irgi vieną swapo reikalą baigau. juhu :sokiai:

bet labai noriu dar vieną variantą išbandyt, nes šis kažkoks neapsisprendėlis, vieną dieną gerai, kitą jau nebe :D

 

ir šiaip, ryte važiuodama tokią mintį atradau, kad swapas yr stebuklingas dalykas. nugis imi gaminti tokius daiktus, kurių šiaip neimtum ar toli į eilę pastatytum. ir gamini dar net ne po vieną variantą. nu super.

 

 

ai, Saulėlydi, labai toks kažkoks prie dūšios tavo ketureilis. nu typ top pagal šiandienos nuotaiką :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 10 lapkričio 2017 - 08:54

:karsta: atidedame stresą kokiom 3 sav.

Atsakyti

Labas rytas.

 

Neverkit dėl lapkričio. Jis ateina ir praeina. Gamtos ciklas - šiandien miršta, kad pavasarį vėl atgimtų. Taip ir mes... Šiandien liūdim tam, kad rytoj šypsotumės!

Aš ir šiandien šypsausi, nes gavau LAIŠKĄ! Ačiū, Saulėlydi  :wub:​  (jau vakar po darbo bėgant pro duris administratorė informavo, kad man atėjo laiškas, bet ji jau irgi bėgo, kieme susitikom, tai teko luktelėti iki šio ryto).

Atsakyti