Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Rasyk, rasyk tik neizeidinek. Nes cia viesa vieta, ne asmenine tavo erdve.
Jei aš tave ar ką kitą įžeidžiau, gali paduot į teismą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 09 lapkričio 2017 - 21:16

aš irgi apsisiūlinau.maišioką drops alpakų.dėliojau vaikų kepurėms spalvas ,į dvi juostas susidejau,jau dera,galvoju reik nusifotkint.grįžtu,siūlai sujaukti,katukas pažaidė :)

Atsakyti

Vairuot ir aš mėgstu, bet nenorėčiau, kad tai taptų pareiga su papildomais pavėžėjimais. Mėgstu važiuoti, kai pati noriu ir kur noriu. Na, ir reikalų yra, bet vis tiek miesto ribose. O tu gi, Lace, mieste gyveni :), ten ir aš norėčiau :). Bet gi mieste namą ar sklypą įpirkti ne visų mirtingųjų nosiai. Norėčiau va gyvent Filaretų ar Peteliškių g., šalia mano namų, tik name :), net dėl ūkio darbų nesiskųsčiau.

Atsakyti

Freke, nu dar kartą pasakyk, kas čia iš ko tyčiojosi :hmm:

jeigu dar dėl pirmos B abejočiau, tai antrą B pateisinai su kaupu

puodų šokiai pas mane. Bet neprarandu vilties ir su virbalais susitikt kokiam galopui.

Gerai paskutini karta ir ta tema baigiu.  As galiu citatas sudeliot kaip patinka. Ir atrodys oho koks baubas. Beto is kur zinai kokiu  tonu rasau, ka tuo metu turiu omenyje. Kiek pamenu ne as viena esu is tu kandziuju. Tik vel dvigubi standartai viena gi bajeruoja, o va Frekei jau pilnatis. 

Atsakyti

Freke, būk gera, įdėk citatą, kuri tave įžeidė.

Atsakyti

Luniuk sveikatos

mergos raminkites

katuk as irgi sokeju sokeja aplink puodus

Atsakyti

mergos raminkites

Nu tu irgi atsargiau su tokiais kreipiniais  :D dar ims kas nors ir įsižeis  :lol: 

Atsakyti

Gerai paskutini karta ir ta tema baigiu.  As galiu citatas sudeliot kaip patinka. Ir atrodys oho koks baubas. Beto is kur zinai kokiu  tonu rasau, ka tuo metu turiu omenyje. Kiek pamenu ne as viena esu is tu kandziuju. Tik vel dvigubi standartai viena gi bajeruoja, o va Frekei jau pilnatis. 

Tai visą dieną ir bandau nubajeruot, nukalbint ir pateisint. Bet nu rimtai nesuprantu, kurioj vietoj buvo patyčios tavo adresu. O vat ofisinės tetos, kurių išsilavinimas netraukia net iki mikserio naudojimo, kažkaip nuskambėjo nu visai ne bajeriu, kad ir kokiu kampu žiūrėtum

gerai, taika. 

Atsakyti

Jei parasiau kad baigiau. Vadinas baigiau. 😎Netrukdykit vonioj tarp putu relaksintis. Taip taip negalima. Bet smirdinciai nuo prakaito vaiksciot irgi nekazka.....

Atsakyti

Praeis pilnatis, praeis  :4u: Visiems praeis.

Vonia su putom gerai  :super: 

O manęs kažkaip siūlų pirkimas nebeveikia antidepresiškai, ryškiai per daug jų turiu. O internetas visur tik siūlų reklamas mėto :)

Šįkart labai labai smagu buvo pasimokyt 2 dienas, patapau sertifikuota scrum master. Ir vairavimo kelias pasikeitė per ūkanotą rudenį, ir žmonės faini. Nu labai smagu, ant sparnų paskraidžiau  :wub:  Jei ne kosTminė kaina, kas mėnesį varyčiau mokytis :) Nu ir galėjo nepasibaigt šitas džiaugsmas su migrena, virusine infekcija ir ER. Bet jau planuoju kokiam pavasariui pasitaupyt ir varyt vėl pasimokyt  :wub: A-oom, kad sveikatos ir pinigų visad būtų daugiau nei pakankamai  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaros_lietus: 09 lapkričio 2017 - 23:00

Limit, gal kartais žinai, kur kaunietiški KąSiūlai išsikraustė? Ar ten tik koks remontas?  :hmm: Važiavau pro šalį ir žiūūūriu, visos reklamos ir iškabos nuo to namo nuimtos, pirmo aukšto langai pleistrais apklijuoti  :blink: arčiau sukt patyrinėt neišėjo, tai taip ir pravažiavau. Gal antras aukštas, kur jie buvo, veikia be iškabų dabar?  :hmm: Patikrinau puslapį, rašo tą patį adresą.... bet atrodo tai ten kaip statybos....  :hmm: 

Atsakyti

Lietuti, o ką reiškia scrum?

Baigėsi laikinai beprotnamis darbe, galėsiu pamegzti rytoj vakare. Laukiu kaip kokios terapijos :)

Atsakyti