Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Super. Siulai veikia taio kad pilnatis neveikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 09 lapkričio 2017 - 19:41

Olaiva, man atrodo tu Adomynėje buvai atsivežus salotas iš brokolių.Gal gali priminti, kaip jos daromos? Tada buvau išsiaiškinus, bet nepadariau, tai ir užmiršau. :rolleyes:

Atsakyti

Lietuti, geros naujienos :4u:  Man šiandien irgi KT darė, švietė skersai išilgai ir dar jodo prigirdė ir prileido :B  Tai turbūt naktį kaip mėnulis šviesiu :B 

Šiandien vėl buvau pas paauglių psichologę. Visokių minčių po to ir supratimas, kad nebus iš manęs tobulos mamos :B Negaliu aš taip atsipūtusiai į vidką žiūrėt.

Atsakyti

 Praignoruok jei nepatinka😎

Gali pati pasinaudot savo patarimu :P

O aš ką norėsiu, tą ir rašysiu. Čia vieša vieta, o ne tavo asmeninė erdvė.

Atsakyti

Nite nu musiske paskutine irgi va studentus vaikus turi bet iseina, davede "pagerinti" teveliai..tiksliau supermamytes 

Susirinkimas praėjo normaliai, esu mačius ir blogesnių :lol: tiesa, ne be cirkininkės su tatuiruotais antakiais :rolleyes: bet sveikas protas nugalėjo :D

Atsakyti

Oi, Liniuk, sveikatos  :4u: 

Pasidalink kada kokios mintys patinka iš psichologės  :4u: Man iki supermamytės kaip iki mėnulio. Atsipūtus žiūriu tik kai beveik “mirštu”  :rolleyes: Nu ir stebuklas mano su itin stipriu charakteriu  :rolleyes: 

Atsakyti

Olaiva, man atrodo tu Adomynėje buvai atsivežus salotas iš brokolių.Gal gali priminti, kaip jos daromos? Tada buvau išsiaiškinus, bet nepadariau, tai ir užmiršau. :rolleyes:

kokias tris min palaikau verdančiam vandeny brokolį.tada išėmus kuo smulkiau supjaustau.dedu nuplikytas spanguoles,pakepintų būtinai!saulėgrąžų,šaukštą manojezo :) ir graikiško jogurto kelis šaukštus,smulkiai smulkiai įpjaustau česnako pora skiltelių.psio ;) proporcijos na glaz ;)

buvau ir aš nuo 16-19 val mokykloj,tėvų diena,su mokytojais visais pažindinomės.buvo tokių,kurie ,kai pasakydavau,kieno mama,iš karto sako žinau žinau žinau Nojuką :)) tada pirma mintis:kuo sužibėjo? :D bet šiaip buvo naudinga susipažint .išėjau kaip medum patepta  :wub: 

Atsakyti

Sveikos mėnulio moteros  :D 

aktualiom temom nežinau ką pasakyti. Name gyventi man patinka, į butą nei už ką grįžti nenorėčiau. Ir vairuoti labai mėgstu, būčiau labai nelaiminga, jei iš manęs kas automobilį atimtų.

Pilnaties nejaučiu, tiek darbo, kad nėr kada mėnuliuoti. Kad įsisukau į siūlų pirkimo terapiją - tris dienas iš eilės vis siūlų pirkau  :oh: jau reikia užsikoduoti.... :frusty: 

sektiškai pradėjau kišenėtą  :ax: 

Atsakyti

Gali pati pasinaudot savo patarimu :P

O aš ką norėsiu, tą ir rašysiu. Čia vieša vieta, o ne tavo asmeninė erdvė.

Rasyk, rasyk tik neizeidinek. Nes cia viesa vieta, ne asmenine tavo erdve.

Atsakyti

As ir siulu gavau antradieni. Tai nei pms nei pilnaties til mano kitokie :D mezgeju standartais mazochistiniai :D bet spalvu spalvu 😍😍😍

Atsakyti

Sveikos, gal kuri turit Latvijoj draugų ar giminių? Labai labai reikia nusipirkti pora daiktų kurių LT nėra. ga kaip nors padėtumėt sutarpininkauti? nes pristato tik LV teritorijoje.

Atsakyti

Pustuvas ne tik pucia. Bet ir traukia. Jeiguka. Bet kur ten ofisinem tetom zinot. Mokslu gi nebaige specialiu🤣🤣🤣🤣 o perkant nama ar sklypeli nebuvo kursu saugus zoliapjoves naudojimas? Kaip mikseriu naudotis irgi i kursus teko eit? WOW🤣

Kartais atrodo kad is dyko buvimo tik tyciotis ir te mokat.... 🤔 baige aukstuosius, o kaip lapu pustuvai veikia nesuvokiat? 

Freke, nu dar kartą pasakyk, kas čia iš ko tyčiojosi :hmm: 

jeigu dar dėl pirmos B abejočiau, tai antrą B pateisinai su kaupu

puodų šokiai pas mane. Bet neprarandu vilties ir su virbalais susitikt kokiam galopui.

Atsakyti