Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

katuk ir nemegsi iš principo ar megsi tik lenktynėse nedalyvausi?

nemegsiu :D

nu nes gal ir norėčiau, bet kad joptararai :P

jau net baisu pasisakyt, kad laiko neturiu, tuoj pasipils pamokymai :D

Atsakyti

katuk ir nemegsi iš principo ar megsi tik lenktynėse nedalyvausi?

o kam du automobiliai?tiesiog vairuotojo pareigas vyrui perleistum ir tiek :D

na, toks reikalas psichologinis yr. reiktų laiko priprast prie prikausomybės. :D  ar nepriklausomybės, kaip čia pasakius.

o ir šiaip, daug visokių niuansų smulkių, kuriuos aš įsivaizduoju, bet tingiu pasakot daba

Atsakyti

ai katuk žinok ir aš laiko neturiu :D

jei ką

anksčiau turėdavau o dabar anksti miegot einu :) 9 jau čiūčia liūlia, padėti mezginiai, tai geriausiu atveju tarpe nuo 7 pamegzt galiu prie visų kitų reikalų

bet užtatai išsimiegu

ai nu gerai kartais turiu porą valandų, kai negaminu pilnų puodų, namus MB dažniausiai vakarais tvarko ir dar su vaiku bovyjasi :)

Atsakyti

Sukienka-bombka-Angora-40-42-44-46-48_%5kažkodėl man šita vat atrodo kad Frekei tiktų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 09 lapkričio 2017 - 17:02

nemegsiu :D

nu nes gal ir norėčiau, bet kad joptararai :P

jau net baisu pasisakyt, kad laiko neturiu, tuoj pasipils pamokymai :D

Taigi kito gyvenimą visad lengviau gyvent, t.y. žinai kaip svetimas problemas spręst  :D tam teises, anam pūteklį ir vysks  :P 

Ne namų ir ne mezgimo vakaras man  :oh: 

Einu qqutės pėdom - į tėvų susirinkimą  :D​ 

Atsakyti

Nite tikiuosi susirinkimo priezastis kita tik nei musiskio buvo 

Atsakyti

Nite tikiuosi susirinkimo priezastis kita tik nei musiskio buvo 

Turbūt ne :D mūsų mokytoja jau anūkų turi ir neatrodo kaip nors pasiligojus, tai turbūt niekur neišeis dar kol kas :rolleyes:

Atsakyti

Taigi kito gyvenimą visad lengviau gyvent, t.y. žinai kaip svetimas problemas spręst  :D tam teises, anam pūteklį ir vysks  :P

Va tai tau.... cia irgi pats musa? 😋😊🤔😎 tas ponios kandumas neuzsleptos patycios? Praignoruok jei nepatinka😎

Katuk ne puliams o B + grupei. Gi rasiau bjauri boba. :D

Atsakyti

Sukienka-bombka-Angora-40-42-44-46-48_%5kažkodėl man šita vat atrodo kad Frekei tiktų

Kol as tokia nusimegzciau....... sakau mano kaklas= tavo talija 😎

Atsakyti

Kad jau nesiseka, tai nesiseka šiandien - per pietus ėjau siūlų, parduotuvės neradau, po darbo ėjau į siuvimo reikmenis, tai tie pasirodo iki 5 dirba, o aš lygiai 5 buvau prie durų :oh: Na guodžiuosi tuo kad bent nuėjau pėsčia nemažai, vis į naudą.

 

Freke, pagalvojau, jei giliai kaklą iškirpus gali, ir pačios kaklas už taliją didesnis tapt.:)

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 09 lapkričio 2017 - 18:16

Labos

oho, kiek gražių mezginių prirodėt, kol kelias dienas jūsų nepavijau  :wub: 

Pritariu Katuko mintims, kad namas sunku, jei krapštytis nemėgsti. Aš jau ir bute su vyru vargau, namui buvo labai griežtas mano “ne”. Tobuliausias variantas dabartinis - nuomojamas didelis butas su priklausančiu servisu. Bet kam atsitikus formą internete užpildau ir pamirštu - nei namie reik būt, nei rūpintis. Bet geras butas ir geras servisas kainuoja daaaaaaug  :unsure: 

Lapų pūtiklių nevirškinu!!! Kokį siaubingą triukšmą jie kelia  :oh: O jie čia tik taip ir tvarko aplinką. Įtariu, jei amerikiečiui parodytum lapų šluotą ar grėblį, turbūt pagalvotų, kad Helovynui skirta  :ax:

Žuviukui sveikinimai su naujais namais!!!  :4u:  :wub: 

Katuk, pritariu tau dėl minties merginoms teises išsilaikyt. Kai jau jos galės vairuot, manau, kad nors šiek tiek lengviau bus. Atskiros mašinos išvis tobula.

Pilnatis tikrai papiktinta šįkart. Vakar nuvažiavau į ER ir kritau vos pro duris įžengus. Ir daug tokių kaip aš buvo, net laisvos lovos teko laukt. Bet gerai tai, kad su mano smegenim viskas gerai, CAT scaną padarė  :yahoo: Nu ir mano Makalai sužibėjo, neprapuls gyvenime mergina. Išsireikalavo sau sulčių, užkandžių, rūpinos manim, viską paaiškino, vaistus leist padėjo  :D Įsimylėjo ją visas personalas  :wub: 

Atsakyti

Nite nu musiske paskutine irgi va studentus vaikus turi bet iseina, davede "pagerinti" teveliai..tiksliau supermamytes 

Atsakyti