Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Uzrasyk vyra teisiu laikytis 😎

aš tai mielai :D 

tik mano problemom visom to neužteks.

bet ačiū už patarimą.

beje, paskaičiau aš apie tuos pūtiklius (nu iš dyko buvimo ofise gi galiu sau leisti, vis pigiau nei į kursus eiti).

tai sako, kad yra dviejų tipų: nupūtimui ir/arba susiurbimui. tai nereik sakyt, kad pūtiklis ir siurbia. ne kiekvienas.

bet šitoj vietoj manau, kad galima būtų puikiausiai pasinaudoti qqtės patarimu ir naudoti žoliapjovę :D ypač su mulčiavimo funkcija. ir panaudoti kompostui.

bet

kas sakė, kad mums nepatinka grėbti lapų?????

Atsakyti

Nu lenktyniaukim kas greičiausiai numegs kišenėtą? :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aš jau numezgiau.

 

 

O tuos lopų pūstuvus centre gatvių tvarkytojai naudoja, tai man bent jau iš šono žiūrint atrodo, kad patogiau sušluot būtų, bet ką aš žinau nebendžius ir net mokslų nebaigus :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 09 lapkričio 2017 - 16:24

Aha...

Saulemeile lauksiu tavo kisenetos😊

Dar swapa reikia pabaigti ir tada gaza ijungsiu :)

Atsakyti

Nu lenktyniaukim kas greičiausiai numegs kišenėtą? :rolleyes:​ 

Koks prizas :)

Aš jau numezgiau.

Dar viena megzk

Atsakyti

Keisčiausia kad iš šono atrodo kad tyčiojasi būtent Frekė

Kaip liaudis ir sako  :rolleyes: pats muša, pats rėkia  :D

Atsakyti

prizas pirma vieta ir greitai numegzta suknelė :)

Kerpena nu kad dauguma po tavęs tik ir pradėjo

išskyrus Soli Sol

bet gi girdėjau tavo dukra tokios nori :D

Atsakyti

Su qqte tai neverta lenktyniaut. Kol as kaklui iskirpima megsiu ji kisenes varys. Nes akiu skaicius panasus bus. O kai iki kiseniu prieisiu ji jau bus 10 numezgusi 😎

Bet katuk padetu.😊 Kol jis panas parsiveztu is miesto tu turetum valandele laiko sau. 😉Mane nervina 3k po 10 km i viena puse vaziuot. O jei reiktu daugiau...... nu ir kamsciu nebuna.  As atsipuciu nuo lakstymo kai gryzta vyras, jis visur visus vezioja. O tavo atveju..... nuproteciau....

Atsakyti

Kaip liaudis ir sako  :rolleyes: pats muša, pats rėkia  :D

Deje rekt negaliu. Pulinga angina labai decibelus prisuko 😋😕

Atsakyti

Freke nugi tu megzk dabar o aš dar vieną kažkada varysiu :) kažkada...su manim dabar lenktyniaut aišku neverta ir nesąžininga iš mano pusės nes aš senokai pradėjau, ir jau žadu gal šiandien kišenes atskirt :) nu tik daba laiko mažoka turiu

Dėl katuko panų tai...lyg ir autobusai važiuoja, tokio amžiaus panas gal jau nebaisu ir vienas paleist...jei ne naktį

bet aš kai pati nevairuoju ir neplanuoju vairuoti tai vyro tik prašau kad pavežėtų, o kartais net prašau kad nevežėtų, man viešuoju transportu daugiau laisvės, nereikia galvot kur mašiną pastatyt ir t.t.

nu čia į gyvenimo bute privalumus

šiaip jei rimtai aš kažkada svajojau apie namuką, bet aš tai jau norėčiau tokio su šiltnamiu ir daržu. Nors darže kuistis ir nemėgstu,  bet va pomidorus tiesiai iš šiltnamio ar ridikėlius tiesiai iš lysvės tai mėgstu :) vasarą tokią galimybę turėjau, ir dar viskas paduota, viskas padaryta (pas tėvus gyvenom ir važinėjom) tai eina sau pasiilgau miesto kažkaip :D 

O MB tai kategoriškai prieš, sako su mūsų pajamom namas reiškia įsipareigojimai visam gyvenimui bankui be jokių atostogų užsieniuose plius darbo kad tas namas atrodytų padoriai su visa aplinka ( nu kadangi pajamos tik vidutinės tai greit nebūtų) daug daugiau nei malonumo džiaugtis ta aplinka

pagalvojau pagalvojau. Įtikino

gal kada ant senatvės, kur kaime kokią bakūžę nebent

Atsakyti

Su qqte tai neverta lenktyniaut. Kol as kaklui iskirpima megsiu ji kisenes varys. Nes akiu skaicius panasus bus. O kai iki kiseniu prieisiu ji jau bus 10 numezgusi 😎

Bet katuk padetu.😊 Kol jis panas parsiveztu is miesto tu turetum valandele laiko sau. 😉Mane nervina 3k po 10 km i viena puse vaziuot. O jei reiktu daugiau...... nu ir kamsciu nebuna.  As atsipuciu nuo lakstymo kai gryzta vyras, jis visur visus vezioja. O tavo atveju..... nuproteciau....

nu tai nurašom pūliams tavo postus :4u:

tam kad kiekvienas važiuotų ten kur nori ir kada nori, reiktų bent dviejų automobilių.... o tas nesišviečia tikrai artimiausiau metu. ofiso žiurkės tiek neuždirba.

kažkiek naštos sumažėtų gal, bet tikrai ne tiek ir ženkliai

o kadangi panos jau nemažos, tai galima būtų ir joms automobilius ir teises įtaisyt :D 

nu ir koks skirtumas

arba aš sprendžiu savo problemas arba gyvenu su jom. toks ir pasirinkimas.

o padejuot tai kartais norisi :D

kišenėtos lenktynėse nedalyvausiu. iš principo :D

Atsakyti

katuk ir nemegsi iš principo ar megsi tik lenktynėse nedalyvausi?

 

o kam du automobiliai?tiesiog vairuotojo pareigas vyrui perleistum ir tiek :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 09 lapkričio 2017 - 16:53