Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

katuk jau vien tai kad nori megzt geras požymis :) 

maniškiai tiesa lapus tai su žoliapjove "grėbia"

Atsakyti
Kartais atrodo kad is dyko buvimo tik tyciotis ir te mokat.... 🤔 baige aukstuosius, o kaip lapu pustuvai veikia nesuvokiat? 
Atsakyti

Kartais atrodo kad is dyko buvimo tik tyciotis ir te mokat.... 🤔 baige aukstuosius, o kaip lapu pustuvai veikia nesuvokiat? 

kas čia ką sakė apie pasityčiojimus :hmm:  kąąą, nieko negirdėjau :rolleyes:

Atsakyti

Kartais atrodo kad is dyko buvimo tik tyciotis ir te mokat.... 🤔 baige aukstuosius, o kaip lapu pustuvai veikia nesuvokiat? 

Mano studijų programoj kurso apie sodo techniką nebuvo. Galimas daiktas, kad net ir lapų pūstuvų tada tėvynėj dar nebuvo.

Lapų pūstuvą mačiau tik iš toli, apie veikimą nieko negaliu pasakyt.

Mano kiemas tokio dydžio, kad net įjungus pučiantį kambarinį ventiliatorių lapai gali atsidurt pas kaimynus.

Neatrodo, kad aš tyčiojuos?

Atsakyti

Pustuvas ne tik pucia. Bet ir traukia. Jeiguka. Bet kur ten ofisinem tetom zinot. Mokslu gi nebaige specialiu🤣🤣🤣🤣 o perkant nama ar sklypeli nebuvo kursu saugus zoliapjoves naudojimas? Kaip mikseriu naudotis irgi i kursus teko eit? WOW🤣

Atsakyti

o vat man klausimas, tas pūstuvas šlapius lapus irgi "paima" :hmm:

Atsakyti

Pustuvas ne tik pucia. Bet ir traukia. Jeiguka. Bet kur ten ofisinem tetom zinot. Mokslu gi nebaige specialiu🤣🤣🤣🤣 o perkant nama ar sklypeli nebuvo kursu saugus zoliapjoves naudojimas? Kaip mikseriu naudotis irgi i kursus teko eit? WOW🤣

Freke, eik į savo katilinę :B

Atsakyti

Keisčiausia kad iš šono atrodo kad tyčiojasi būtent Frekė

Atsakyti

Freke, eik į savo katilinę :B

Uzrasyk vyra teisiu laikytis 😎

Atsakyti

fantastika kaip vistik pilnatis kartais veikia :D

Atsakyti

Labas 

O as vakar pradejau kiseneta :)

Atsakyti

Aha...

Saulemeile lauksiu tavo kisenetos😊

Atsakyti