Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nenoriu nei verslininkų tema, nei namo diskutuot

Užtat siūlai atėjo :))

Atsakyti

nenoriu nei verslininkų tema, nei namo diskutuot

Užtat siūlai atėjo :))

Ar gražūs? neprašau parodyt, nes gi gal negalima :D

Atsakyti

O aš vakar taip nuo dūšios pamezgiau :wub: kad dabar jau labai noriu tik namo, megzt noriu nebe taip labai :D

Atsakyti

tai pakalbam apie siūlus.

kolegei "prispičilo" virvelinių siūlų. kur šiuo metu gal būt geriausias variantas?

Atsakyti

Kad jau apie siūlus, tai aš šiandien per pietus nusivilkau iki Halės turgaus ir neradau Midaros kiosko. Kažin visai užsidarė, ar kur į kitą vietą persikėlė? Greitosiomis apėjau, tai neužmačiau, bet gal kur kokiam kampe tiesiog nepamačiau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 09 lapkričio 2017 - 13:16

Kad jau apie siūlus, tai aš šiandien per pietus nusivilkau iki Halės turgaus ir neradau Midaros kiosko. Kažin visai užsidarė, ar kur į kitą vietą persikėlė? Greitosiomis apėjau, tai neužmačiau, bet gal kur kokiam kampe tiesiog nepamačiau.

Jau seniai nebėra, nuo vasaros tai tikrai. Užsidarė :(

Atsakyti

Nusiperki lapu pustuva ir nereik grebti. Nors kai medziu dideliu ner tai nedaug ir tu lapu....

Atsakyti

Nu bet kaip nuotaiką pasitaisė :D net "negražu" prisipažint nuo ko :lol:

Parašiau neigiamą recenziją, bet jau taip dėjau :lol: paskui, aišku, viską mandagiai angliškai perrašiau :ax:

Atsakyti

Nusiperki lapu pustuva ir nereik grebti. Nors kai medziu dideliu ner tai nedaug ir tu lapu....

 

 O į kur pūst :unsure: ? Pas kaimynus :blink: o jei jie šautuvą nusipirks :lol:

 

Atsakyti

Arba atgal parpūs dar ir su savo lapais :D 

Atsakyti

aš mačiau tik per Viber vyro atsiųsta foto užpakuotų

Rodyt bus galima, labai noriu net parodyt, nu foto tai tobulai gražūs ir kiek netikėta spalva man:)))

Atsakyti

Ingriduska, intriguoji :bigsmile:

neuoru dyrbt, nuoru megzt :cry2:

lapai ir kaimynai su šautuvais pralinksmino :lol: kaži ką man nusipirkt, kad kaimynė bent kartą per metus žolę nusipjautų :hmm:  nu nes jau ne tik dobilų mano pievoj prisėjo.....galvou, ką ji darys pavasarį :hmm:  nejaugi padegs :blink:

Atsakyti