Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kiekvieną kartą noriu duot akin, kai man pasako: uojjj, kaip tau geraiiiii, tu nameeee gyveniiii

 Čia kaip ir žmonės galvoja, kad jei esi verslininkas, tai turi daug pinigų.

Vienas pažįstamas daug metų yra verslininkas, nes turi savo firmą. Pragyvena, bet neturi kažkokių yaptingų pajamų - gyvena eiliniame bute, nevažiuoja atostogaut į prabangias vietas, o kartais dėl kokių sunkumų savo versle ir iš vis atostogų neturi, nes nėra kaip išeit. Tai sakė irgi labai užknisa, kai žmonės sako - ai tai gi tu verslininkas, tau bepigu, gali sau daug ką leist. :)

Atsakyti

Katuk, tavo atveju nebepamenu kieno mintis buvo nama pirkt.🤔 Bet.... butu viena is salygu kad ponas teises issilaikytu. 😊

Pas mane laiptu ner. Antro auksto irgi dar ner. Uzuolaidos irgi nezinau kas yra :D 🤣Bet i buta negryzciau. Buna kad tingiu zole pjaut ar peciu kurt. Buna kad verkiu katilinej. Buna uzknisa lakstyt i miesta. Bet atgal negryzciau

Atsakyti

o man tai atodo kad būti verslininku šiaip gan sunku. na gerai, tipo dirbi sau, nėra jokių viršininkų, kuriems esi atsakingas.

bet ir negali sau leisti uždarius darbovietės duris pamiršti ir apie darbą.

e

na, nesakau, akd sprotas laiptais blogai. bet kai reikia kokio šūdniekio iš Ii aukšto, o tu esi I, ir reikia čia ir dabar, tai tas užlėkimas ir nulėkimas kiek laiko užima, o dar kei kartų yra buvę, kad užlipu, kažkuo užsiimu ir pamirštu net ko ėjau, o dar jeigu kas nors ant viryklės, tai žiūrėk ir prisvyla net :D

tai va, nėra blogai tas savas namas, bet gal tik iš kokio trečio kart ir gali pataikyt susikurt jį idealų :D atitinkantį visus poreikius

Atsakyti

Galva praejo. Receptas elektroninis yra. Reiks nusipirkt ibuprofeno. Bet gerkleje britva istrigus.... ir baltu taskiuku pilna 😕 busiu kaip kerpenos teta.... is anksciau antibu turiu jei neapmazes druska skalaujant teks pradet gert. Tempa uzknisa... zemiau 38 nekrenta..Nes kai pirkau vasara antibus irgi del gerkles tai nusipirkus pagerejo :D ir nebegeriau :) 

Atsakyti

Na o apie kita nama. Tai tik 1 auksto :D ir pagal mano norus projektuoto. Nes kai pirkom pradetas statybas nebeprikeisi daug ko

Atsakyti

Sveikos, 

mes užmiestyje ir praktiškai dirbu vaikų taksistu, bet į miestą jokiais būdais nenoriu. Šiaip vairuojame abu, bet MB dirba toli nuo namų, tai man tenka tiek darbus, tiek vaikus derinti, kad viskas būtų sukoordinuota, būna dienų kai pavirkauju, kad va dėl kitų vis kažko atsisakau, bet čia dažniausiai, kai pilnatis ar PMS  :rolleyes: realiai tai net nežinočiau,kaip gyveti tame mieste, mane jis tiesiog baugina. O dėl tų darbų prie namo, tai galima su mažesinu sklypu, ar su mažiau pasackų, kad nereikėtų ištisai tupinėti, va pencininkas kaimynas, kas ryta griebia nuo pievėlės lapus, o man tai dzin, sugriebsim savaitgalį (ne šį tai kitą) ir bus OK.  būčiau neužsiveisusi daržų ir šiltamių, būčiau dar dažniau galėjusi vakaroti terasoje, bet kol kas šviežios daržovės valdo, ikyrės nugriausiu  :rolleyes: aišku, jei koks stogas ar vamzdis paveda, tada jau yra reikalų, bet gi ir bute būna, kad be kokio meistriuko neišsisuksi. na gal žiema sniegas labiau užknisa, bet kadangi mūsų gale labai retai sninga, tai tas kasimas vos ne pramoga :P 

Atsakyti

o man tai atodo kad būti verslininku šiaip gan sunku. na gerai, tipo dirbi sau, nėra jokių viršininkų, kuriems esi atsakingas.

bet ir negali sau leisti uždarius darbovietės duris pamiršti ir apie darbą.

 Man tai irgi taip atrodo, bet daug žmonių turi įsikandę kokius nors stereotipus ir nepajudinsi niekaip jų minčių eigos.

 

Čia kaip vyresni žmonės turi susidarę  stereotipą, jei amerikonas, tai milijonierius.

Mano tėvų kaimynai turėjo dėdę Amerikoje.  Pirmaisiais nepriklausomybės metais tas dėdė atvažiavo aplankyt Lietuvos ir tie kaimynai juo apgyvendino pas save, rūpinosi, vežiojo po Lietuvą. Paskui po kiek metų tas dėdė  mirė.  Tai su mama kartais kokia kalba išeina apie kaimynus ir jai vis užkliūna tos kaimynės sūnus. Tai ten važiavo, tai ten atostogavo - ir iš kur gi tų pinigų turi, matyt dėdės palikimas. Man jau kartais juokinga. Jei tas dėdė ką ir paliko, tai jau seniai turėjo išleist. :)

 

O apie namus - manau niekada nebus, kad idealu. Kas iš vienos pusė privalumas, tas iš kitos trūkumas.

Galų gale poreikiai keičiasi - kam gimsta vaikai, kam užauga išeina, tai žiūrint kokiu laikotarpiu tą idealą susikūrei.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 09 lapkričio 2017 - 11:49

Kapseika, kad pernai as net nekasiau sniego :) jei isvaziuot galiu vadinas ner ko vargintis. Atgal tom paciom veziom :D o ir to sniego vis maziau ir maziau..... amzinas slapkritys

Atsakyti

 Čia kaip ir žmonės galvoja, kad jei esi verslininkas, tai turi daug pinigų.

:lol: čia jau balsu žviegiau :lol: iš tų mano verslininko pinigų - tik skolos ir žolę pačiai pjaut :lol: ajj tiesa, savo valdiškoj įstaigoj važinėju su naujausia mašina, nesvarbu, kad pačia mažiausia :lol:

Atsakyti

Nu jau apie susuktas nugaras nuo darbų prie namo tai nereikia dramatizuot :D  Nugaras susuka nuo kaimo su karvėm, kiaulėm ir burokais :D  Tai va kai viso to neturi, tai ir darbų prie ūkio yra tik šiek tiek. Realiai tai tik grindų plovimo plotas didesnis gyvenant name. Nes kieme gali darbų kiekį reguliuot - tingi ravėt, tai pasodini medžių ir užsėji žolę :D 

Atsakyti

Nu jau apie susuktas nugaras nuo darbų prie namo tai nereikia dramatizuot :D  Nugaras susuka nuo kaimo su karvėm, kiaulėm ir burokais :D  Tai va kai viso to neturi, tai ir darbų prie ūkio yra tik šiek tiek. Realiai tai tik grindų plovimo plotas didesnis gyvenant name. Nes kieme gali darbų kiekį reguliuot - tingi ravėt, tai pasodini medžių ir užsėji žolę :D

Taigi viskas nuo požiūrio priklauso :D vienam šiek tiek, o kitam ir nugarą susuka :D

"tingi ravėt, tai pasodini medžių ir" gali lapus grėbt :D

Čia kaip anekdotas apie atsotogaujančią moterį :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 09 lapkričio 2017 - 12:10

Nu ok tyliu, su tais lapais tai geležinis argumentas :D 

Atsakyti