Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ojj, kokia jautri tema :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 09 lapkričio 2017 - 10:48

Visą dieną galva atidirbus sėdimą darbą šiek tiek ūkiškų darbų vakare ar savaitgalį visai netgi naudinga mūsų sveikatai ir grožiui :P

 

prašom apibrėžti tiksliau, ką reiškia "šiek tiek" :D

Atsakyti

Nuuu, žiūriu aš į savo tėvus, abiem nugaros susuktos

nepanašu kad labai jau padeda sveikatai ir grožiui tie darbai :)

Atsakyti

jeigu ką, tai aš visai nesiskundžiu, tiesiog taip vat išsprūdo, kad kartais pagaunu save apie tai galvojant. bandau visiap kaip spręsti tuos reikalus, bet ne visai gaunasi. o matyt tamsusis laikotarpis ir pilnatis nieko teigiamo neprideda

norėčiau kokių atostogų. tada visokius smulkius tuos naminius reikalus šiaip atidėliojamus pavyksta susimažint.

nors kartais ir nepavyksta :D  kaip rodo paskutinių atostogų patirtis :oh:

Atsakyti

kiekvieną kartą noriu duot akin, kai man pasako: uojjj, kaip tau geraiiiii, tu nameeee gyveniiii

Atsakyti

Katuk, o negalima tos druskos su pristatymu kaip nors įsigyt :hmm:

Atsakyti

Labas rytas, 

katuk, konstrukcija ten paprasta, trapecija tokia su nuleistais pečiais, siūlai Rowano moheris.

Man patinka name gyvent, nors dar ir neįrengta iki galo, kaip ir katuko, vienur gal jau reonto reiktų, kitur dar tik pradėt  :rolleyes:

Ta galimybė iškart pro duris patekt ant žolės mane žavi iki šiol. Ir šiaip gali name parėkaut, kaimynai ne už sienos :D 

Ir aišku, kad pinigų turint viskas labai labai palengvėja, kad ir kur gyventum :D

Ištiko swapinimo dublis Nr2 :rolleyes:  Anas dalykas pagaminus pasirodė nelabai tinkamas :rolleyes: Bet laiko dar yra  :)​ 

Atsakyti

Na, tiesiog aš lyginu su tuo, kur dabar gyvenu, kai nuvažiuoju/parvažiuoju su max 1 pakenčiamu kamštuku arba be jų visai. Aišku, nėra skirtumo ar Pilaitėj gyvent ar Papiškėse :) kamščių požiūriu, bet palyginti su tuo, ką turiu dabar - yra. Apskritai mano svajonė - į darbą pėsčiai vaikščioti. Iš esmės galėčiau ir dabar, tik tingiu, Batų gaila, kai juos nusipirkt man problematiška :). O apskritai, kur gyveni, tai ir privalumų to ieškai, nes ką daryt - negi bumbėsi :).

Atsakyti

namu tema kalbant, tai man patinka butas ziema, o namas sode vasara . vis dar neuzdarom savaitgaliniu sodiniu  sezonu. peciu pasikureni  ir super.  bet be ukiskosios  puses tai aisku, kad nieko gero nebutu .... :(

limit  bruzuoklinukai   jaukus. reiks ir man  dulkes nuo bruzuoklio nupust :)

Atsakyti

Katuk, o negalima tos druskos su pristatymu kaip nors įsigyt :hmm:

galima, tada kitos problemos - derinti, kada namie būsi :D

ai, dar vieną savo namo minusą prisiminiau, kurį, jeigu būtų galimybė įsigyti kitą namą - keisčiau. imčiau vieno aukšto :D  bo nes lakstyt aukštyn žemyn irgi užknisa :lol:

Atsakyti

Bet lakstyt laiptais irgi gera mankšta :D

Atsakyti

Aš irgi pritariu dėl namo... Nors aš pati ir ūkiška ir iš kaimo, bet kartais tiesiog nesinori po darbo to ūkio, o ir 4 kamb.bute su vaikais užtenka ūkio :D Vasarą super tas kiemas, terasos ir visa kita, bet va kitais laikais tai jau nelabai.... ir šiaip ne visi darbai yra malonūs, kol namas dar naujas ir aplinka išpuoselėta tai viskas liuks, bet pvz kaime, tai darbų galo niekada nebūna... O MB ne pats ūkiškiausias, tai dažnai pagalvoju, kad visai teisingą sprendimą padarėm, kad ne namą nusipirkom, nors pagrindinė priežastis ir buvo finansai, o ne ūkiškumas, neatmetu galimybės dar patapt ūkininke po kokių 5-10m :D

 

Kaip diena taip naujiena, šiandien sužinojau, kad mokysiuos :D O ir pati į vienus kursus užsirašiau, tai jau dvigubi mokslai bus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 09 lapkričio 2017 - 11:15