Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

rasyt tai ne pagal aprašymą mezgei?ten lyg storokoki siulai, ne 2 nr virbalams 

 

AS mezgiau is drops baby silk alpaca ar kaip ten ji vadinas :D Tai siulai zymiai plonesni nei aprasyme, teko paciai atlikinet matematinius skaiciavimus.. pasirodo, kad su matematika man nepakeliui :unsure: :rolleyes: Nors kitus modeliukus paziurejus matosi irgi, kad per krutine platoka :unsure:

Atsakyti

tai jau galima remontus pradėt daryt :D  kiek gyveni šitam būste? bene 10 metų :hmm:

Nu ne dar tik 6 :D  O remontus planuojam pavasarį. Keisim 1 a. grindis, vyras dar laiptus nori kitaip pasidaryt. O mano būtina sąlyga - terasa :wub: 

Qqte, taisyklė paprasta - kuo daugiau darai, tuo daugiau spėji :D 

Atsakyti

Labas rytas,

 

Gal tikrai kokios magnetinės ar kokios kitos siaučia, kad jau ketvirta diena sunki galva... ir kaip suprantu ne man vienai  :oh:

Šiandien jau reikia priverstinai pradėt galvot apie Kukulio gimtadienio stalą ir apsipirkt, o galva tuščia tuščia...  Mielu noru, net paskutinius pinigus atiduočiau, kad nueit į kokį žaidimų kambarį jei jis būtų, o bet tačiau, kad ne vaikus, o suaugusius reiks užimt, tai ne taip paprasta :D

 

Aš tai visai nepasiilgau remontų ir tų visų nesamonių, nes stogą rauna konkrečiai, jeigu atlikt tik dizainerės vaidmenį gal ir nieko, bet visa kita.... Dėl to nesusikaupiu jokiam remontui papildomai, ko nepasidarėm atsikraustydami, tai taip ir stovi...  :unsure:

Žodžiu, šią savaitę jaučiuos visiška sena bambeklė, mintys kamuoja egzistencinės ir filosofinės, bet ne buitinės  :unsure:

 

Rasyt, normaliai elgias tas merinas, t.y. nieko nedaro :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 09 lapkričio 2017 - 09:49

Nu ne dar tik 6 :D  O remontus planuojam pavasarį. Keisim 1 a. grindis, vyras dar laiptus nori kitaip pasidaryt. O mano būtina sąlyga - terasa :wub:

Qqte, taisyklė paprasta - kuo daugiau darai, tuo daugiau spėji :D

o aš iš 17 atėmiau 7 ir gavau 10 :D  gerai moku skaičiuot, ane :D

mums tai irgi vienur reiktų remonto, o kitur dar tik įrengimo :D

o šiaip tai vis karts nuo karto pagaunu save besigailint šito būsto įsigijimo. taip, puiku, namas ok, vietos daug, lauko vonios, paukščiukai, ramybė. bet jeigu nei vienas iš sutuoktinių nėr ūkiškas, t.y. nenori/negali/nemoka užsiimti namų ūkio darbais, tai tada geriau nereik. nes būsi visas nelaimingas. nei komforto, nei jaukumo, vien tik galvos skausmai ir nesutarimai

Atsakyti

Liniuka aš ne apie spėjimą :D

spėt viena ale sakei nors veikt yra ką. lyg šiaip nuobodžiautum kas dien ir nežinotum ko čia imtis :D

 

katuk va dėl tos neūkiškumo priežasties mes ir net nesvajojam apie jokį namą :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 09 lapkričio 2017 - 10:12

o šiaip tai vis karts nuo karto pagaunu save besigailint šito būsto įsigijimo. taip, puiku, namas ok, vietos daug, lauko vonios, paukščiukai, ramybė. bet jeigu nei vienas iš sutuoktinių nėr ūkiškas, t.y. nenori/negali/nemoka užsiimti namų ūkio darbais, tai tada geriau nereik. nes būsi visas nelaimingas. nei komforto, nei jaukumo, vien tik galvos skausmai ir nesutarimai

:thumb_yello:​ tikra tiesa ;) tada namas su jo =avinga aplinka tampa tiesiog hemorojum... 

Atsakyti

:thumb_yello:​ tikra tiesa ;) tada namas su jo =avinga aplinka tampa tiesiog hemorojum... 

bet tai kai kurie tai suvokia tik per asmeninę patirtį :D

Atsakyti

Sveikos,

jo,  greičiau praeitų šita savaitė, gal kita geresnė bus... Ne man vienai.

Katuk - rimtai? Bet tu gi ūkiška, man atrodo. Tik tiek, kad jeigu viskas tau vienai, priedo vairavimas, tai suprantu, kad gali nusibosti. Aš truputi panoriu namo, papavydžiu, važiuodama į sodą ir besižvalgydama į kaip grybai augančius namus, įsivaizduoju tą komfortą gyventi name, kai yra erdvės viskas susidėti, bet nenoriu net pagalvoti apie važinėjimą per kamščius ir vežiojimą vaikų arba jų ankstyvą kėlimą į mokyklas...  Viskas paprasčiau turbūt, kai daugiau pinigų yra - gali būti  bent pora normalių mašinų ar net taksi vaikams gali samdyti, pinigai padeda išspręsti ir ūkio priežiūros problemas. Žodžiu, o paprastam vidutiniam žmogeliui butas arti centro/mokyklų/darželio/darbo visai visai pakankamai, ypač, jeigu yra galimybė ištrūkti vasarą į sodą.

Vakar pradėjau swapinti. Tai visgi turėsiu iššūkį, nenuėjau lengviausiu keliu, išmoksiu kažko truputį naujo.

Atsakyti

Na mes tai matyt ūkkiški, nes mums namas gerai :)  Ypač vyras džiaugiasi, kad yra progų pajudėt, paskrapštyt lauke. Aišku jokių didesnių darbų pvz. remonto nesiima, bet vejos pjovimas, koks tvoros pakalinėjimas, mašinos plovimas, židiniui malkų paruošimas ir pan. tai jį labai džiugina. 

Atsakyti


o šiaip tai vis karts nuo karto pagaunu save besigailint šito būsto įsigijimo. taip, puiku, namas ok, vietos daug, lauko vonios, paukščiukai, ramybė. bet jeigu nei vienas iš sutuoktinių nėr ūkiškas, t.y. nenori/negali/nemoka užsiimti namų ūkio darbais, tai tada geriau nereik. nes būsi visas nelaimingas. nei komforto, nei jaukumo, vien tik galvos skausmai ir nesutarimai

Aš irgi dėl šitos priežasties nenoriu namo ir patirtis nebūtina, kad suvokčiau, labai gerai įsivaizduoju. O vyrui matyt reikia patirties suvokimui, nes jis vis dar svajoja. :)

Atsakyti

jo Restar, būtent dėl to, kad aš tesiog neaprėpiu visų sričių. o to jaukumo ir gražumo norisi, bet ir pamegzt norisi vakarais :D  ir šiaip kartais parelaksuot, bet bleee tie ūkio darbai niekaip nesibaigia. :oh:

vat nu visiškai kasdienis pėvėzė. baigėsi filtro druska. nu ten toks 25 kėgė maišiukas. nusipirkt beveik bele kur gali. bet. tai tam reik automobilio, kad ją parvešt. tai reiškia, kad be manęs nu niekaip niekas jos nei nupirks nei parveš.

o kamščiai... tai žinok už miesto kamščių nėr :D  visi kamščiai mieste, ir jeigu aš gyvenčiau kur nors Fabijoniškėsę, tai tuos pačius kamščius atstovėčiau. nemanau, kad man labai jau pigiau atsieitų visuomeninis transportas

Atsakyti

Visą dieną galva atidirbus sėdimą darbą šiek tiek ūkiškų darbų vakare ar savaitgalį visai netgi naudinga mūsų sveikatai ir grožiui :P 

Atsakyti