Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

o jei pvz išgert 400 ibuprofeno 1.5 tabletės?ne tas pats būtų? :hmm: 

labas rytas

mano galva šiandien vietoj jau, vakar plyšo

Atsakyti

parduoda 600...žiūrint kokiu skausmo iškankintu veidu ateini...

Atsakyti

parduoda 600...žiūrint kokiu skausmo iškankintu veidu ateini...

ir dar žiūrint į kokią vaistinę.

MB reikia nuolat antialerginių biškį ten kažkokių pastiprintų. Vilniuj perspėjo, kad neparduos, Ignalinoj anyta nuėjo ir gavo be recepto

čia tipo nuo lapkričio 1 d. reikalauja receptų, nors realiai nieks nepasikeitė. tik kaži kokių slaptų pirkėjų atsirado

labas rytas,

kaip fainiai jūs mezgat ir perkat.... liūdesys man kažkoks toj srity. siūlų kalnai nesumegztų, idėjų irgi jų naikinmui, bet vat kažkaip vis ant vietos su procesu....

Atsakyti

parduoda 600...žiūrint kokiu skausmo iškankintu veidu ateini...

Nebe. Nuo lapkricio 1 vaistinese galimi patikrinimai slaptu pirkeju. O anksciau pries tikrinimus turejo perspeti. Todel ir nebeparduoda :) veidas nepades nei iskankinkas tai šreko katino. Nebent pazystama vaistininke. O ir nesunku pasiskambint seimos daktarei kad elektronini israsytu :) provincijos pliusai

Atsakyti

Laimė ir lapė....... Liniuka - tavo ji labai labai daili <3 tą pirmąją matau savo mažylio kambary.... kaip tobulą dekorą - teriektų įrėminti   :wub: Ką manai???

O čia visai atsitiktinai..... mano laimė ir mano lapės..... žiūrėti į mažojo striukę - tiksliau striukės apačia - kamputis. tai dar vienas patvirtinimas kad laimė yra lapė. Striukės pas abu vaikus vienodos...... taip kad turiu dvigubai laimės ir dvi laputaites jai gaminti  :D visiškai atsitiktinis reikalas - bet taip akivaizzdžiai su sektos temomis sutapęs, kadnegaliu nepasidalinti :)

23319178_10214380713174380_1905024867523

  


Vat šita tavo laimė yra tobula ir pati svarbiausia :wub: 

O mano laimė tikrai norėtų puošti kieno nors kambarį :rolleyes:  Ar gerai supratau, kad turit naujus namus :bigsmile: 

Skaudančioms galvoms :4u: 

Atsakyti

Labas rytas,

Acha, nuėjau D vitamino ampulės ir nepardavė, sakė ti su receptu, tada nuėjau į vaistinę kur pažįstu vaistininkes ir gavau.

Katuk ar buvai seminare vakare???

Atsakyti

na man pirmadienį pardavė Kauno Camelia vaistinėj,nepažįstama vaistininkė...man pasisekė tuom kart :)

Atsakyti

Čia rimtai taip sugriežtėjo vaistų pardavimas? O man kaip tik šiandien reikia nusipirkt vaistą, kurio anotacijoje parašyta, kad receptinis, bet klinikoj recepto nedavė, sakė tiesiog nusipirkt. Ir išvis nelabai supratau, nes ten ampulė, skirta suleisti prieš komp.tomografiją dėl kontrasto, o man ją liepė išgert :hmm: 

Atsakyti

Labas rytas,

Acha, nuėjau D vitamino ampulės ir nepardavė, sakė ti su receptu, tada nuėjau į vaistinę kur pažįstu vaistininkes ir gavau.

Katuk ar buvai seminare vakare???

nebuvau. o turėjau :hmm:  kažkur kažką matei :D

Atsakyti

tai vat kodel  lapkricio pirmaja  vaistinje teciui Milgamos ( b grupes vitaminai)  nenorejo duot, kur gydytoja buvo tiesiog ant lapelio uzrasiusi :hmm:  liepe kitam kartui  is gydytojos recepto prasyt :blink:  o tai net valerijankos be recepto neduoda :hmm: :blink:

Atsakyti

nu labai panaši persona tuomet buvo, aš tik foto mačiau :)))

Atsakyti

Pas mus tai ir taip vaistininkės griežtos labai, mama kažkada prašė nuo cholesterolio nupirkt jai tai nepardavė man

ir nuo spaudimo kaptoprilio nepardavė...nu nepanaši aš į tokią kuriai apskritai vaistų reikėtų...

bandė ir raniberlo neparduot 300 (tėčiui reikėjo) bet pasakiau kad reikia labai rimtu veidu, tai nuėjo paieškot, baigėsi tuo kad nėr prekyboj...

Atsakyti