Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tai kaip supratau kaina nesikeite..as dabar pagalvojau galnsu setlandu juos galima derint

Atsakyti

hm... kokio tau to storumo ir geltonumo reikia...

extrafine-merino-120-tamsiai-geltona-381

hjerte-fine-3810-tamsiai-geltona-1.jpg?t

incawool-3810-tamsiai-geltona-1.jpg?t=22

trunte-merino-baby-3314-garstyciu-gelton

organic-wool-nettles-no-3-karis-1109-1.j

Atsakyti

Tai kaip supratau kaina nesikeite..as dabar pagalvojau galnsu setlandu juos galima derint

Tikriausiai. Nebent gi per kokias nuolaidas pirkai. Kartais gi pasitaiko gerų pasiūlymų :)

Atsakyti

Tuos dvigubus kraštus galima visaip megzti. Kaip katukas įkėlė pamokėlę mezgant vienspalvį, nereikia dviejų kamuoliukų. Jei mezgi ne ratu tiesiog visada gerąją akį išmezgi, o išvirkščiąją nukeli su siūlu prieš akį. Mezgant ratu jau reikia labiau susikaupti, nes reikia vieną eilę megzti, kaip anksčiau, o kitą - išvirkščiąją išmezgi, o gerąją nukeli su siūlu už akies. Iš pradžių labai makaluojasi, bet viskas išmokstama. :)

Aš mezgu dvigubus kraštus dar kitaip - numezgu paprastai stulpeliais reikiamą atnaros plotį, tada vieną eilę išvirkščiosiomis akimis (per šitą eilę gerai lenkiasi), o tada kitą atnaros plotį (aš kartais sukeičiu išvirkščių ir gerų vietas, kad glaudžiau susiglaustų abi pusės). Dabar galima toliau megzti kepurę, o tą pradžią pabaigoje prisiūti. Arba šioje vietoje galima su virbalu užkabinti vis už pradžios krašto ir sumegzti su kiekviena akimi. O jei jau visai tobulai norisi, tai galima apmesti iš pradžių atviromis akimis (ant siūlo, ar pynutės pagalba) ir dabar sumegzti akis į akį.

 

Mano savaitgalio darbeliuks. Dukra norėjo tokių. Mezgiau atsipalaidavus ir be jokių aprašymų, tai viskas paprasta, nors paardžiau nemažai. Iš pradžių buvau kitą pynę sugalvojus, bet neišėjo daug negalvojant tvarkingai ją išmegzt. O paskutinis ardymas buvo dėl to, kad numezgiau antrą dešinę, užsikalbėjus su mama, nors iki tol vis prisiminiau, kad reikia pirštuką kitoje pusėje megzti. Tamsiai mėlynas rogutinis merinas, 5 gijos, 45 g. Sekmadienį befotografuojant užsiožiavo kortelė, galvojau jau bus viskas mano fotoaparatui prieš swapą (pernai irgi taip buvo nutikę). Bet šiandien atsigavo ir net radau pora nuotraukų.

P1180609_medium2.JPG

 

P1180605_medium2.JPG

 

Pradėta ir užbaigta itališku būdu. O pynė susukta iš stulpeliais megztų (1g, 1 išv.) 10 akių.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 07 lapkričio 2017 - 20:04

Tikriausiai. Nebent gi per kokias nuolaidas pirkai. Kartais gi pasitaiko gerų pasiūlymų :)

Nu susiradau ir as.jo po 4 mokejau.nu jei ims kas pigiau atiduosiu.jei drakius leis

Atsakyti

Rrrrrrraudona yraa gražiiiiii

Atsakyti

Nite, gal esi kur užmačiusi, kaip gražiai perliuką susiūti?

ir dar klausimas - gal kuri kur nors užmatėt kokio storesnio garstyčių spalvos siūlo. Nupirkom Aušrai Timberland batus, užsiprašė atitinkamos spalvos aksesuarų.  :unsure: Šarange, gal pas jus ko nors gero yra? Rytoj dar bandysiu iki MG pavažiuot per pietus.

Uoj, Lace, neverk :cray: viskas praeis  :console: net geri dalykai praeina, o ką jau kalbėt apie blogus  :console: 

Specialiai perliukui siuvimo būdo tai nežinau, bet kai pradėjau viską siūt ta trikotažine siūle iš gerosios pusės, tai jokių kitų būdų ir nebeieškau  :rolleyes: 

Kažkaip nematau aš garstyčių, nors valgau  :lol: turiu Ogrės vilnos gražios šviesiai garstyčinės spalvos, bet ji plona - riešinėms  :ax: 

Atsakyti

hm... kokio tau to storumo ir geltonumo reikia...

extrafine-merino-120-tamsiai-geltona-381

hjerte-fine-3810-tamsiai-geltona-1.jpg?t

incawool-3810-tamsiai-geltona-1.jpg?t=22

trunte-merino-baby-3314-garstyciu-gelton

organic-wool-nettles-no-3-karis-1109-1.j

Reiktų gyvai žiūrėti, ekrane tai paskutinė spalva arčiausiai įsivaizduojamos.  O storio dar nesugalvojau, gal ir gerokai storo noriu

Atsakyti

Rrrrrrraudona yraa gražiiiiii

Raudonų būna skirtingų  :P  kaip ir mėlynų  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Katuk tu seminare siandien kokiam buvai?

Lace kas nutiko? 

Kerpena geris vaiku norai ir manu galimybes😍

Atsakyti

Sveikos,

Saulėlydi  :wub: ačiū... medum patepei ;)

Gadget - kaip tik svajoju apie siek tiek laiko tik sau ir knygai..... gal turint kokį kampą nuošalesnį bus ir proga to laiko pasidaryti  :) Paveikslėlis išsaugotas - ieškosiu pdf arba begsiu į biblioteką - ji gi nepertoliausiai nuo to nuošalaus kampelio  :)

dar tokia mintis šovė, kuri manau gali būti įgyvendinta šią žiemą  :) o kodėl gi kokio mamadienio neišnaudojus viešnagei į Vilnių.... ????  :)

Kapšeika <3 dailuma   :wub:

kablys nugaroj dėl mezginio vis dar stovi  :) nu labai gražiai garstyčios į kvadratėlius gula  :)

swapas.... idėja buvo pradėta - dabar vėl pradėsiu  :D tą pačią  :D nu kad tobuliau būtų  :)

Laimė ir lapė....... Liniuka - tavo ji labai labai daili <3 tą pirmąją matau savo mažylio kambary.... kaip tobulą dekorą - teriektų įrėminti   :wub: Ką manai???

O čia visai atsitiktinai..... mano laimė ir mano lapės..... žiūrėti į mažojo striukę - tiksliau striukės apačia - kamputis. tai dar vienas patvirtinimas kad laimė yra lapė. Striukės pas abu vaikus vienodos...... taip kad turiu dvigubai laimės ir dvi laputaites jai gaminti  :D visiškai atsitiktinis reikalas - bet taip akivaizzdžiai su sektos temomis sutapęs, kadnegaliu nepasidalinti :)

23319178_10214380713174380_1905024867523

  


Atsakyti

Tiksliai, prisiminiau, kad Liniukos laimė ir man labai patiko, nuostabių spalvų.

 

Ir kapseikos dukros komplektas :wub:

 

 

Šiandien mezgimo zonoj radau siūlus, iš kurių norėčiau tą Nites užrodytą šaliką su daug sagų nusimegzt.

Bet pastovėjau, pastovėjau, pagalvojau, kad per didelė prabanga ir nenusipirkau

963_0.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 07 lapkričio 2017 - 21:30