Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tie. Bet mano ploniukai siūliukai. Ir mezgiau mašina.

Kai man reikėjo šalikui, tai nesukau smegenų ar stori :)

Atsakyti

Felicitas_Arrow_Sweater_L_01.1_s_medium2

Atsakyti

Katuk, man atrodo mašina mezgant visada gaunasi mažiau gaurų.

Kaip ir su mohera. Kai numezga mašina, tai net iškart nesuprantu, kad ten mohera.

Atsakyti

A82F0F14-D9D2-4124-AB7D-6D5EC27CB5EF_med

Atsakyti

Katuk, man atrodo mašina mezgant visada gaunasi mažiau gaurų.

Kaip ir su mohera. Kai numezga mašina, tai net iškart nesuprantu, kad ten mohera.

tai jau taip ir pagalvojau....

nu reik man mezgimmašinės :B

Atsakyti

Labas

Ir man jau isireike kisenetos :)

Atsakyti

Katuk - kam tau mezgimmašinė? Ką megsi? negi papildomai uždarbiausi? O tiek, kiek reikia, tai ir rankelėm nusivarai. Arba nusiperki. Nebent sportinis interesas ją perprast, įvaldyt yra.

Mano kompas stringa, kol parašau, paskui atgal grįžtu skaityt...

Atsakyti

Qqute, fotkėj tavo raudona man perraudona, ne tokią įsivaizdavau. gal gyvai kitaip atrodo. Vat nepamenu tavo siūlų, labiau pamenu Waidaw megztuko raudonumą, anas man labai patiko.

Atsakyti

Restar biski kitaip gyvai atrodo..tamsesne realiai.nu atvesiu mazum kam uzsireiks ar kas

Atsakyti

aš šiandien irgi truputį papirkau medikamentų Drops,vartosiu po 8 vnt megztukui :D kas liks,suvartosiu kepurėms

gavau užsakymą numegzti šilkmocherio skarą .turbūt reiks apsiimti,nes nereikli moteris raštui,nereiks iš ravelrio jokios pirkti,dew drops turbūt megsiu <3 

vaikai sumakalavo,kepam meduolį.puošim cukruotom spanguolėm,niam:

IMG_0588+%25283%2529%2527.jpg

Atsakyti

Labas vakaras  :4u:  grįžau namo, nublioviau posmelį, einu megzt... tik kad turimo mezginio pasiekiau skaičiuojamą dalį, o tam mano galva šiandien netikusi...  :unsure: 

siūlų irgi pirkau - gražios vyšnių spalvos šilkmoherio. Noriu poruoti su rogutiniu merinu ir kažką Rūtai megzt, gal net kišenėtą. Man mocherą labai patinka megzt, bet nešiojimui man jinai smarkiai per karšta...

Nite, gal esi kur užmačiusi, kaip gražiai perliuką susiūti?

ir dar klausimas - gal kuri kur nors užmatėt kokio storesnio garstyčių spalvos siūlo. Nupirkom Aušrai Timberland batus, užsiprašė atitinkamos spalvos aksesuarų.  :unsure: Šarange, gal pas jus ko nors gero yra? Rytoj dar bandysiu iki MG pavažiuot per pietus.

Atsakyti

Restar biski kitaip gyvai atrodo..tamsesne realiai.nu atvesiu mazum kam uzsireiks ar kas

Iš sportinio intereso suradau pašte :) šie siūlai naujiena buvo 2015m. balandį ir tada kainavo lygiai 4 eurus už matkiuką. Gal padės kainą prisimint ;) aš turiu vieną, bet kitokios raudonos, vyšninė labiau. Man tokie ploni, kad kol kas niekur nepanaudojau. Bet tada labai norėjau :D

Atsakyti