Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nusimezgiau šaliką :D :rolleyes: meilumas nenusakomas :wub:

Priedas  001.JPG   199,42KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

nu va čia turbūt kažkas tokio :hmm:  https://www.youtube....h?v=iAtTtF3qTqA

Atsakyti

QQute - paimk vėl į pirtį :). O dar geriau parašyk, kiek ten ko tri ir po kiek. Žinau, kad man gražu buvo (atrodo) :).

katuk - bet lygiai taip pat gali vienspalviu siūlu megzti. Tik nepamenu, ar tada reikia 2-iejų kamuoliukų ar ne. dar esu dūdelei dėklą taip mezgusi :). Iš esmės gaunasi kaip apvalus mezgimas. Bet kai mezgi pirmyn atgal. O apvaliai mezgant ar taip išeitų  nežinau.

Atsakyti

Restar, o kam ta adata?  :blink: Puslankius tokius pasidarai du, įdedi tarp jų siūlą, privynioji belekiek, jei spalvotai, tai imu visu spalvų po giją ir varai, tada vienodai pasiskirsto. Nežinau kaip angliškai bumbulas, parodyčiau :D

Atsakyti

Ristina, kas per siūlai, man tokių reik!!!!!

Atsakyti

QQute - paimk vėl į pirtį :). O dar geriau parašyk, kiek ten ko tri ir po kiek. Žinau, kad man gražu buvo (atrodo) :).

katuk - bet lygiai taip pat gali vienspalviu siūlu megzti. Tik nepamenu, ar tada reikia 2-iejų kamuoliukų ar ne. dar esu dūdelei dėklą taip mezgusi :). Iš esmės gaunasi kaip apvalus mezgimas. Bet kai mezgi pirmyn atgal. O apvaliai mezgant ar taip išeitų  nežinau.

tai įkėliau video su vienu siūlu

Atsakyti

va tokio turiu 8 (nu tik maza meginuka numezgiau) ten 300 m-50 gramų :) plonybiska gal reiktų ką dėt šalia

spalva realiai šaltesnė 

tik va po kiek neatsimenu nors užmušk, pirkau tai prieš 1,5 metų gal

https://www.siltassi...lna-120-raudona


Atsakyti

Pompon (prancūziškai :), pom pom - angliškai. Nu aš darydavau ne puslankius, o apskritimus su skylėm viduje, tik taip mokėjau, tai reikia į vidų kišti vis tą siūlą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 07 lapkričio 2017 - 16:26

Pirkau FB siulu sandely ;) kažkoks toks "kailiukas" :D
Pradėjo visi kakluošalai graužti :huh2: tikiuosi šitas nesugrauš :B

Atsakyti

Pirkau FB siulu sandely ;) kažkoks toks "kailiukas" :D
Pradėjo visi kakluošalai graužti :huh2: tikiuosi šitas nesugrauš :B

aš kažkada pirkau "žolytės" panašios. bet numezgus tai toks kailinys gavos.... o reikėjo va tokio kailiuko kaip tavo foto

Atsakyti

va šitie? bet tai iš fotkės tai turėtų gautis kailis didesnis nei gavos

22519240_1983353371923429_35083306009579

Atsakyti

Oi žinokit labai platus pasirinkimas nuo buhalterių, hr iki mikrobiologų :)  Ir tikrai pas mus dirba įvairiausių išsilavimų. Pvz. pas mus kelios ekologės, viena filosofė :D 

Atsakyti