Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aš supratau kad turi 2 kamuoliukus dar

Atsakyti

Man tai sarafanų era jau praėjo. Žieminiai rūbai turi būt ilgom rankovėm arba bent jau 3/4.

Atsakyti

Man tai sarafanų era jau praėjo. Žieminiai rūbai turi būt ilgom rankovėm arba bent jau 3/4.

man tai taip gražu 3/4 rankovės, bet tai blyn šįmet pradėjau šalti su tokiom :(

tai du kamuoliukai visai nemažai sakyčiau, jei po apipasakojimo jie yra pilni. kaip supratau Alpaca Silk?, aišku, dar priklauso, kokio ilgio norisi.

Atsakyti

man tai šilkalpakė visai ne žieminis siūlas :) turiu 3 megztukus ir tikrai su jais šalta

trumpom rankovėm ir nešiočiau aš juos vasarą kai nekaršta

Atsakyti

man tai šilkalpakė visai ne žieminis siūlas :) turiu 3 megztukus ir tikrai su jais šalta

trumpom rankovėm ir nešiočiau aš juos vasarą kai nekaršta

:blink: :hmm:  tu čia rimtai?

Atsakyti

kuo rimciausiai

Atsakyti

Laba diena, 

SoliSol, tai gi parašyk spalvos kodą, partijos nr. Gal kuri turi lobiuos pasislėpus vieną kitą matkiuką

P.S. jei jau rašei, tai matyt, praskaičiau :)

Atsakyti

O aš, o aš grįžtu į teisingą gyvenimą,  pagal sektą, tik ką prisipirkau siūlų.

NET visus du kartus, vienus užsakiau , neapmokėjus dar radau dar pigiau, tada atšaukiau iš voverės siūlų ir nusipirkau iš Siūlų damos.

Nu va :)))

Noriu su jumis į pirtį, bet tikrai neišeis.

Nenoriu kišenėtos, man ji visai netinka.

Dar noriu namo megzt, bet čia kaip Nitė sakė nebūtinai pavyks :)))

Atsakyti

Turiu da du nepradėtus matkius, rankovės yr tik iki tiek kiek raglanas baigės, kišenės be kišenių :D nėr vidaus ir paskui da į apačią kokius 10 cm pavarius esu. Psio daugiau tyluma dūsavimai ir meditacija :D :D :D . Pirkau 9 matkius :rolleyes: irkluoju 2,5 irklais :D . Limit gal rimtai reik pašūkaut dėl spalvos ir kodo :D vakare pažiūrėsiu kas te per magiški skaičiai :D :D . Neeee trumpom rankovėm tai jau nenoooo :rolleyes: . Ketvirtinės liuksiškaiusia būtų reiks musiau pavaryt aptemtai kad ilgiui liktų :D .

 

 

Ingriduka kokius papairkai :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: Ką irkluosi ar į biblioteką dėsi :D

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOLI-SOL: 07 lapkričio 2017 - 15:17

Aš mocherą, tradiciškai, nu noriu kažkokio paprasto lygių akių megztuką.

Atsakyti

Soliuk o kiek į pirmą sumezgei?nu kur per ilga pasidarė?

man į alpakinę kišenėtą 3/4 rankovėm, aptemptą ir neilgą suėjo 8 su nemenka uodega, į S dydį

katrą didumą mezgi? 

Atsakyti

aš mezgiau vieną tokią kišenėtą iš Alpacos (jų metražas vienodas šiaip), tai vat 9 ir užteko kamuolių, ir dar per ilga sakyčiau gavosi :hmm: . tai tu žiūrėk mažu ims ir užteks. rankovėm nuo reglano ten nedaug ir tereikia, nemegzk plačių. kišenes palik pabaigai, jau tas tai gal gal ir biškį paspalvint, parinksim tau kokių likučių :D  kad nereiktų su savais kankintis po papirkimo

nu žodžiu, išvada tai tokia, kad aš asmeniškai tai visaip kaip sukčiau uodegą, kad tik neardyt :D

Atsakyti