Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu jo šita gražiaisiai atrodo ir spalva, ir cinkeliais. Tik rankovės kažkokio keisto pločio.

Ech noriu namo ir megzt...

Atsakyti

Ech noriu namo ir megzt...

prisijungiu....

Atsakyti

Ir aš noriu...  galva tik sunkyn eina ir šiaip tokia užtinus ir mieguista jaučiuos,  kad net pati nesuprantu priežasties... Nenoriu nei dirbt, nei megzt, nei kalbėt, tik kabėt :D

Atsakyti

Nu kad užtinus, tai nieko keista, gi pilnatis, o per pilnatį visokie potvyniai ištinka :D 

Atsakyti

Ech noriu namo ir megzt...

Aš irgi  :D  bet iš patirties žinau, kad čia yra du skirtingi dalykai : namo ir megzt  :P

Namo tai tikrai anksčiau ar vėliau pareisiu, bet ar parėjus pavyks pamegzt  :hmm: 

Atsakyti

Sveikos

Kisenetos noreciau, bet megzt tingiu :unsure:

Su pasto deklaracija niekaip nesusitvarkau :oh: tikrai durna pasijauciau

Atsakyti

Nite nu kaip kaip skaitom

aš pvz iš vis nesupratau kas tas yra "po kišenių" ir nusprendžiau kad tas yra kišenių vidaus 10 cm :)

 

tarp kitko netyčia neseniai pagalvojau apie tave ir kišenėtą tuniką, vat pagalvojau kad tau tiktų ir kad kada nors turbūt nusimegsi :)

 

aš noriu megzt, nebūtinai namo

galima ir darbe ale darbe gi nemezgu...bet kai mezgu (per tas pietų pertraukas kai nu labai jau lyja) tai mezgasi smagiau nei namie ant sofkės

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 07 lapkričio 2017 - 13:45


tarp kitko netyčia neseniai pagalvojau apie tave ir kišenėtą tuniką, vat pagalvojau kad tau tiktų ir kad kada nors turbūt nusimegsi :)


O :bigsmile: esminis žodis "kada nors" :D bet aš neprarandu vilties  :D 

Atsakyti

Nuuuu ir prirodėt galybę kol skaičius dėliojau :D :D :D . Galvoju kad greičiausiai bus tunika iki tiek kiek užteks siūlų. Su tais marginimais nu vėl kiek žinot kiek tų siūlų reik, paskui tuos likučius vėl mūūūčyt reikės :oh: :oh:

Atsakyti

Sveikos

Kisenetos noreciau, bet megzt tingiu :unsure:

Su pasto deklaracija niekaip nesusitvarkau :oh: tikrai durna pasijauciau

dėl tų knygų iš kitaicų?

Atsakyti

Nuuuu ir prirodėt galybę kol skaičius dėliojau :D :D :D . Galvoju kad greičiausiai bus tunika iki tiek kiek užteks siūlų. Su tais marginimais nu vėl kiek žinot kiek tų siūlų reik, paskui tuos likučius vėl mūūūčyt reikės :oh: :oh:

o kiek siūlų turėjai/turi? gal ir minėjai, bet gi jau atsekė čia kažkas, kaip mes skaitom.....

Atsakyti

daryk trumpom rankovėm tai tikrai užteks :)

Atsakyti