Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Oi merginos net niznaju :oh: . Bandysiu šiandien matuotis ir pamedituot. Dryžiai tikrai neblogas variantas jei aš vis daaaa tos suknelės noooriu :rolleyes:  .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOLI-SOL: 07 lapkričio 2017 - 11:38

solisol,apacia karoliuok,tai ir kitos partijos siulas tiks,ir "savam stiliuj" busi :)

O kaip sėdėt ant karolių :huh2: :lol:

Atsakyti

bet su tuo swapiniu reikalu tai mistika :D  vakar jau visai ir nieko pasirodė. reik pabaigt iki galo ir tada pagal nuotaiką to momento bus matyt :D

Saulėlydi, ką Vilniuj?

Darbo susirinkimas :(

Atsakyti

Kapseika, kaip skanu  :wub:​ 

Atsakyti

O kaip sėdėt ant karolių :huh2: :lol:

ant padalku gal nesedes :D 

Atsakyti

O kaip sėdėt ant karolių :huh2: :lol:

kaip tikra ponia, tik kraščiuku :D

šiai p10 cm po kišenėm tai tikrai nėra mažai, man rodos ten rekomenduoja išvis gal 15 cm megzti, o gal ir ne , nepamenu :D  bet vistiek, nebus tie karoliai tiesiai ant sėdimosios

Atsakyti

va dar modifikacijų

image_medium2.jpeg

27777149661_8826eb8786_z.jpg

čia tai spalva ne visai tinkama

image_medium2.jpeg

image_medium2.jpeg

image_medium2.jpeg

still_light_fertig_medium2.JPG

IMG_2051_medium2.JPG

Atsakyti

Kodėl kai jūs numezgat kišenėtą iškart reikėjimas atsiranda, o va katuks kiek prirodė nei viena reikėjimo nekelia :hmm: 

Atsakyti

Kodėl kai jūs numezgat kišenėtą iškart reikėjimas atsiranda, o va katuks kiek prirodė nei viena reikėjimo nekelia :hmm:

Nes mes mezgam tik gražias   :angel_not: 

Atsakyti

Kodėl kai jūs numezgat kišenėtą iškart reikėjimas atsiranda, o va katuks kiek prirodė nei viena reikėjimo nekelia :hmm:

Čia kaip traukos dėsnis :D kuo arčiau - tuo stipriau traukia :D o kai gyvai pamatai per ištiestą ranką ir dar gali pačiupint, trauka (reikėjimas) tampa nenumaldomas :D

Aš tai retkarčiais pagalvoju apie kišenėtą tuniką :rolleyes: kišenes tik aukščiau pakelt šiek tiek :rolleyes:

Atsakyti

Nes mes mezgam tik gražias   :angel_not:

o aš rodau tik Soli-sol :lol:

Atsakyti

image_medium2.jpeg

Man šitas variantas atrodo patraukliai

Atsakyti