Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Soli-sol, iš principo eik tokių kausimų klaust pas Nitę :D 

nu ir spėk, ką Nitė atsakys :lol:

Aišku, kad pridėjus moheros plauką ir numezgus storesniais virbalais, pagrindinio siūlo sunaudojimas sumažės :D bet  :P 

1) ar pakankamai ? Gali vistiek neužtekt :rolleyes:

2) ar pastorinus virbalus, nesigaus persišviečiantis ir perpučiamas skuduriukas ? Kaip suprantu, kalbam apie suknelę :rolleyes: 

Vienžo, teks pačiai Soli spręst ir prisiimt atsakomybę :D Nei Katukui, nei Nitei užkraut nepavyks  :lol: 

Atsakyti

vat, įkvėpimo pagauta ėmiau ir paskambinau dėl piešimo kursų, tiesa prisidengiau dukra :rolleyes: , sutarėm, kad atvesiu į bandomąją pamoką, bet apsisuostinėjau, kad ta pati docentė piešia ir su suaugusiais, tai gal įsidrąsinsiu ir aš :rolleyes:​ 

Atsakyti

Jėzau Marija kūūūūūūū daryt. Turiu dar dvi sruogas bet reik da rankoves nuirkluot ir kišenes numegzt į vidų, turiu kažkiek po kišenių gal kokį 10 cm. Nu bet negaliu ramiai megzt :oh: toks amžinas drebato :oh: ir toookia nemeilė jos mezgimui iš tos baimės kad jau nebežinau ka daryt :oh:. O kaip tą kitą spalvą va taip imt juostą ir megzt nu man smegeninė neišneša :( reik ar paveiksliuko ar da kažko :oh: . Jaučiu jos likimą.......oi jaučiu............

Užtat Kapseikos mažjos spanguolė kooookio gražumo :wub: :wub: Va tokio ir aš nuoriečiau :wub: .

Atsakyti

Soli-sol, tik rankovėm ir kišenėm trūksta?  tai tikrai drąsiai gali neardyt. pvz, imti kitą spalvą, gal iir kokią nors artimą, jei nedrąsu pasiryškinti, ir tarkim dryžiais rankoves nudryžint, o kišenes tos kitos spalvos, bus toks susišaukiantis akcentas, gali tiesiog kitos spalvos rankoves vienodai, būsi kaip tikra buhalterė :D gal imegzt kitos spalvos juostas rankovėse, nu variantų n+k, gal ipuikia isugalvot, nereik tau tų vaizdų, es i jų mačius ne vieną ir ne du.

kai nuardysi, likimas galibūt dar aiškesnis :)  nes asmeniškai aš tai ir nebekartočiau :B

Atsakyti

hm tai jei trūksta tik kišenių ir rankovių..plius tu Soliuk mezgi nekietai, o šilkalpakė linkusi patįst..tai užteks

galū gale tai jei kita partija bus tai kišenėse nesimatys

Atsakyti

Taigi rašo, kad po kišenėm tik 10 cm turi. Tai tikrai neužteks. Bet nuo tos vietos ir padalkes gali dryžuot, ir rankoves, ir kišenes. Visai liuks idėja.

Atsakyti

arba galima tokį a la žakardinį perėjimą daryt, kažkur mačiau su katukais pvz, arba siaip smulkiais dryžiukais perėjimas į kitą spalvą

Atsakyti

Soli-sol, tik rankovėm ir kišenėm trūksta?


hm tai jei trūksta tik kišenių ir rankovių.


Kaip jūs skaitot? Soli rodos taip rašė :"bet reik da rankoves nuirkluot ir kišenes numegzt į vidų, turiu kažkiek po kišenių gal kokį 10 cm." - tai čia daug daugiau nei vien rankovės ir kišenės :D

Soli, padaryk tuniką :rolleyes: numegzk rankoves, ir varyk žemyn kiek turi siūlo. O kišenes gali ir kitos - kontrastingos - spalvos :rolleyes:

O suknelei nusipirk iškart normalų kiekį siūlų :P

Atsakyti

aišku, formiškai nelabai gražiai gal, bet spalviškai gali įsivaizduot

file_medium2.jpg

2017-08-16_15.48.58_medium2.jpg

CIMG0567_medium2.JPG

IMG_1091_medium2.JPG

IMG_3931_medium2.JPG

ir t.t. ir panašiai

Atsakyti

Sveikos, jau kokį stresą šiandien apturėjau... siaubas, gerai, kad viskas gerai baigėsi. Turiu renginį - salės nėra, raktai namie ir mano, ir kolegės, per kamščius važiuojant atgal - nebespėčiau, žodžiu... Ale susitarėm su kaimynais, užleido salę, vyras su taksi atvarė ir raktus atvežė, įleidom kaimynus pas save posėdžiaugt... O dabar jau atsipalaidavimas...

Tobulas megztukas, Kapseika, man irgi patinka tokie laisvi. Mano merginos irgi pasidžiaugtų. Dičkė pilko megztuko nepaleidžia, visur eina :).

Atsakyti

DSCN1335_medium2.jpg

Atsakyti

solisol,apacia karoliuok,tai ir kitos partijos siulas tiks,ir "savam stiliuj" busi :)

Atsakyti