Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

megztinis tai nieko įdomaus, bet konsktrukcija tokia ne visai standartinė

138120757_3937385_svyazatuzorchatyysvite

138120760_3937385_uzorchatyysviterasimme

Atsakyti

Sveikos. Pasirodau, kad uzsuku kartais pas jus.

Zuviuk, su vakaryksciu tortadieniu!!!

Olaiva, turiu Lace dalintu likucio, kiek tikrai nezinau ir paziuret negaliu, keliai uzimti, bet jei domina nedidelis kiekis, atiduociau.

Pakeliui ir mezginius apziurejau. Imciau. Begciau. Pati vyriskas kojines letai rakalioju is likuciu, visai nyku.

Atsakyti

Soliuk, tai gal miniaką daryk ir užteks to siūlo?

Moheros plaikas mezginy skamba gražiai, bet man tai lašinys gavosi. Kol mezgiau buvo puiku, o paskui išlindo moheros plaukai ir gavosi pūkuotas lašinys...

Atsakyti

Labos :4u:

O man su kišenėta nekasssss :( vis tik siūlų pritrūkau :( teks ardyt ir kažkaip storont siūlą turbūt. Ale kaip reiks rast kokį mocherinį marytės plauką priderint :oh: . Nu nelaimių nelaimė aš matyt :D

dar biškį ir mazohizmo priemaišų turi :blink:  visą nuardyt, tam, akd siūlą pridėt kai vistiek neaišku, ar užteks. nu ..... o negali kažko primontuot apačioj pvz, kitos spalvos, kito siūlo :hmm:

Atsakyti

Labas,

katuks dielo govorit!

Atsakyti

Nuuuu nzn nzn :ax: :ax:. Man toks jausmas kad apskritai ji visa pamažinta gavos. Nors išlpovus manau gal ateitų į protą :D . Tadu da sakykit o jei bandyt pirkt porą sruogų ar labai dyyyyyydelė tikimybė kad spalva skirsis, pirkau dropsų šilkalpakę tokios jūrbanginės spalvos jei partija bus kita, nes tuos kai pirkau tai išpardavimas buvo, nelabai tikiu kad bebus  :oh: 

Katuk bet jei storinčiau siūlą tai gal tadu užtektų, nes irkluočiau didesniais virbalais. Ką manai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOLI-SOL: 07 lapkričio 2017 - 10:37

Sveikos, 

Liniuka, labai labai gražu, ir man kaip Katukui kyla noras piešti, bet spėju, kad čia yra biški apgaulės ir iš  pažiūros, iš tokių  lengvų brūkšt, tept, ne taip ir paprasta būtų išgauti tokį grožį, kaip pas tave.

Rodausi ir aš su paprastuoliu, greituoliu...pagal visokius deginimo, uostymo eksperimentus turėtų būti pusvilnė  :rolleyes: faktas, kad baisiai lengvas ir minkštas siūlas, kas mažę itin sužavėjo. Ir spėju tai pirmas mano mezginys jai, sukėlęs tokią euforiją, sakė" abmarš megzti, man tokių reikia visos krūvos, kad būtų kiekvienai dienai :D ". nors man pačiai yra buvę ir tikrai geresnių....nesuprasi tu tų žmonių...

 

Priedas  r4 - Kopija.JPG   172,84KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  r1 - Kopija.JPG   131,11KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  r6 - Kopija.JPG   163,13KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo peckelina: 07 lapkričio 2017 - 11:03

megztinis tai nieko įdomaus, bet konsktrukcija tokia ne visai standartinė

138120757_3937385_svyazatuzorchatyysvite

138120760_3937385_uzorchatyysviterasimme

Turiu šito vokišką originalą, jei kam patogiau, mielai pasidalinsiu :)

Atsakyti

Kapseika, :super:  paimčiau ir aš kokį vieną

Soli-sol, iš principo eik tokių kausimų klaust pas Nitę :D  nes aš tai jeigu tik galiu išvengti ardymo, tai taip ir darau.

pripirkus partija gal ir skirsis, bet gal ne taip ir baisu, žiūrint nuo kurios vietos ta nauja partija prisimegz. na, gali atrodyti, kad toks ir turėjo būti užmanymas. o aš derinčiau gal net visai kitos spalvos pvz padalkes ir rankogalius. kodėl gi ne :hmm:

iki kur turi numezgusi?

Atsakyti

šitą, taigi Santarose, prie gydytojos kabineto, sutikau bendramintę :D  mezgė kažką labai suskaupusi, lyg ir kojinę, bet jau tokio smulkumo virbalais ir siūlu :blink: nu grynai vos ne siuvimo siūlo storio. bet labai jau greit mane pakvietė kabinetan, nespėjau pasidomauti

Atsakyti

Kapseika, ir vėl tavo mezginys su cinkeliu :wub:  Nemoki paprastainiškai ane :D  Matosi, kad siūlas minkštas ir mielas.

Dėl piešimo bent jau tokiam variantui tai tikrai daug įgūdžių nereikia. Užtenka minimalių - kaip pasiruošti drobę ar reikiamą dažų konsistenciją. O tada imi ir pieši ką nori ir kaip nori :D  Sudėtingumas prasideda, kai nori išgauti konkretų vaizdą :B  

Atsakyti