Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

gal atšvaitinio siūlo kažkur esat pirkę? ne akrilano su įsukta atšvaito gija,o tiesiog atskirai kad būtų galima prie merino pridėti?

radau čia,bet nebeturi jau...

https://www.siltassi...vaitinis-siulas

Atsakyti

Labas rytas Olaiva, jeigu rasi kur plono tinkamo tai dalinkis zinia

 

Va cia kazkoks lyg plonesnis

https://www.linencoo...ulai-200-m.html

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 07 lapkričio 2017 - 08:44

čia yra,bet kaina nedžiugina

http://kasiulai.lt/a...0m-p-16288.html

Atsakyti

Labas rytas,

Į kokius naktinius žygius susiruošėt šviesdamos? :D

Dar prisiminiau ko vakar klausėt apie tuos kamuolius ir bumbulus... Tai tie kamuoliai pirktinės dekoracijos, prisilygina su lygintuvu, o bumbulus darau pati senuoju metodu, aišku, nebūna iškart dailūs, reikia padailint, apkarpau su manikiūrinėm žirklutėm, bet jų dailumo paslaptis, manau, ploni siūlai ir storas privyniojimas. :D

Šiandien vėl noriu miego ir galva sunki  :huh2: 

Atsakyti

labas rytas

aš lyg išmiegojau bet galva neaiški, kažkaip šiandien daug kas galvasopiu skundžiasi

Atsakyti

Sveikos :4u:

Va kas yra laimė, tiesiog atsipalaidavus išsilieti spalvomis, negalvojant praktiškai apie sieną, ant kurios galėtų kabėti, nesistengiant niekam patikti ar įtikti, tiesiog tepant, taškuojant, tepliojant jausti, kad į tą mandalą sudėjai visą tos akimirkos nuotaiką. Ir sektos lapinė įtaka padaryta. Ech kaip gera jus turėti :wub:

 


Pridėta:

Atsakyti

Liniuk  :wub: 

Labas rytas

Atsakyti

Liniuka kokia spalvota tavo laimė  :wub: 

o aš įlindau šiandien į MZ puslapį..nu ir negaliu taip noriu megzt taip noriu

viską, pirštines baktusus kojines megztinius sukneles blauzdines...iš visokių vilnų

nu bent jau kišenėtą kuri ramiai ant kėdės tupi šalia :)


Atsakyti

ei, nu fainiai :bigsmile: visai net panorau, kaip vaikystėj, paimt ir papiešt nuo dūšios

labas rytas

aplankiau vieną daktarą iš ryto. no problem. sveika. nu beveik. bet gydymas atidedamas blogesniems laikams. tai va. nu ko ne laimė.

Atsakyti

Labas, rytas skendėjo rūke, bet jau saulė pasirodė.

Ryt kelionė Vilniun, tai nesinori sunkių eismo sąlygų.

Liniuka, kokia spalvingai išsiliejus tavo laimė-lapė  :wub: 

Olaiva, atšvaitinių siūlų prieš kažkiek metų buvau pirkusi iš Lace berods. Kažkur užsakinėjo. Taip ir nepajudinau  :D Tada drakius buvo labai godus - viskas tik jam ir jam  :D 

Į jūsų mezginius seilę pavarvinau, o pati niekuo rimtu neužsiimu. Swapui jau dalį dovanos turiu  :4u:​ 

Atsakyti

bet su tuo swapiniu reikalu tai mistika :D  vakar jau visai ir nieko pasirodė. reik pabaigt iki galo ir tada pagal nuotaiką to momento bus matyt :D

Saulėlydi, ką Vilniuj?

Atsakyti

Labos :4u:

Liniuka ak kookia spalvota tavo laimė lapė :wub: :wub: .

Olaiv papasakok ką su tais atšvaitiniais siūlais sugalvojai :bigsmile: .

O man su kišenėta nekasssss :( vis tik siūlų pritrūkau :( teks ardyt ir kažkaip storont siūlą turbūt. Ale kaip reiks rast kokį mocherinį marytės plauką priderint :oh: . Nu nelaimių nelaimė aš matyt :D

Atsakyti