Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Vajezau, Vilmak spėjau persigąst, nusimint ir va graži pabaiga. Kaip džiaugiuosi, kaip nuostabu kad radot, išdykėlė maža.

Kokia graži pabaiga ir vyrui ant širdies neliks akmens, kadva pasiėmiau nesužiūrėjau.

SUper naujiena

Šarange tu nerealioji, viskas tobula, labai gražiai viską matai, o tą šaliką su sagom gal ir kaip liemenę galima nešioti:)

Man buvo swapini mintis tokią padaryt

Lace gražuolė dukra, labai gražus tas jūrų marių žalias burtas

Aušra šunuolė kad pati prisidėjo prie savo svajonės.

ŽUVELIUKAI su tavo diena mieloji, viso ko geriausio tau <3

Pas mus darbe PYRAGŲ diena, aš bandžiau Pavlova atsinešiau Napaleoną, yra su lašiša, su alyvuogėm, yra varškės yra braunis, dar du ateina, bus apsivalgymo diena :) ne kitaip

Vasario 14 privalomo sexo, o lapkričio 6oji apsivalgymo :)))

Atsakyti

Tikrai,Lace dukra šaunuolė:) Tėvai-irgi ...

O dėl šunės,tai tikrai vyras baisiai krimtosi :sad: ,net žuvies vakar nevalė,sakė ,negaliu į ją žiūrėt..

Atsakyti

Ingriduska, o kaip darbe privalomo sekso dieną pažymit? :hmm:  :D​ 

Atsakyti

va va, ir man įdomu, kaip ten darbe su seksais :D

Atsakyti

Nu su tais pyragais :oh:

Pamatytumėt kas mokykloj darosi :blink: toks jausmas, kad kiekviena mamelė nori visą klasę pamaitint :lol:

Nunešėm su mažium keturis keksiukus :ax: aš iškepiau 9, mažius raidelėm cukrinėm barstė :D kad būt gražu :D du keksiukus vakar broliui sumaitino, o pats paragavo tris trupiniukus ir mokykloj turbūt jokių pyragų nevalgys :lol:

Atsakyti

O kad jūs gautumėt pačiupinėt tuos Lace žaliuosius :wub: man tai pasisekė :D

Atsakyti

Vilmak - na, ir šaunu, su palengvėjimu :4u: .

Atrodo, ėmiau ir apsisprendžiau dėl swapo. Beliko siūlų rast.

Atsakyti

Žuviuk, sveikinu su tavo diena. :4u:

O kas čia šiandien per apsivalgymo diena? Kodėl nieko aš nežinau? Nors šiandien ir nežinodama šiek tiek apsivalgiau pietų nesulaukus, nes kažkoks alkanas žvėris nubudo :(

Lace vieną megztuką ravelry pagyriau, bet abu nuostabūs, tobulai gulintys ir atrodantys. :wub: O gražuolė dukra bet kokį megztuką puošia. :)

Atsakyti

O kas čia šiandien per apsivalgymo diena? Kodėl nieko aš nežinau?


Aš nežinau, kodėl tu nežinai :D

https://day.lt/diena/2017.11.06

Atsakyti

Siūlai yra. Bet nebežinau ar patinka. Tada abejosiu dėl modelio ir atrodymo. Drebėsiu, kol negaus mergaitė. Žodžiu, tokia mano natūra ir niekur nuo jos nepabėgsiu...

Atsakyti

Aš nežinau, kodėl tu nežinai :D

https://day.lt/diena/2017.11.06

Mat kaip. Prisimenu, kad mokyklose būdavo pyragų dienos, bet  niekada negalvojau, kad čia iš vis tokia diena yra, galvodavau, kad vietinė mokyklos akcija. :) O šiemet nieko iš vaikų negirdėjau, gal kad po atostogų pirma diena, niekas jokių pyragų nekepė ir pinigų neprašė.

Atsakyti

maniškiams tai trečiadienį bus pyragų diena

namai kvepia moliūgu :) vakar du puodus pripjaustėm,reikės traukt ir cukatas džiovinti,vaikai cukraus primals.labai greitai išgaruoja pas mus tokie skanumynai :)

mezgu kai ką gadgetiško :D 1 gija twido,1 plaukas perlo sp.merino ir 1 plaukas labai fainos mocheros :D Luknei lapuotą megztuką:

IMG_0199_medium2.JPG

Atsakyti