Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

Pasidaviau ir pradejau kišeneta, dabar bent iki Kaledu tikrai neverksiu, kad nzn ka megzt.... :-D Ner blogesnes bukles mezgejai, kaip mezgimine depresija :-D Jei nebutu i mane ziureje trys grazios, derancios ir amzinos mano meiles -. rudos spalvos, tai gal dar buciau sirgus....  :-D Dabar belieka tiketis, kad nepritruks kantrybes :-D

Atsakyti

Ingriduska, o kaip tavo niežulys? Praėjo?

Aš tai pas anytą. Ap-si-val-gy-mas :wacko: 

Atsakyti

Ingriduska, o kaip tavo niežulys? Praėjo?

Aš tai pas anytą. Ap-si-val-gy-mas :wacko:

Yr ka valgyt? :-D

Atsakyti

Šarangė kaip tiksliai parašė apie blogiausią būklę meezgėjai... Niršau, ėjau ratais, tai siūlų ieškojau tai idėjų. Kai pribaigiau vieną kojinę, tai numezgiau galus dar porai - didžioji sesė buvo pirštus praplėšius, tai nuardžiau iki vidurio pėdų ir primezgiau mažajai. Ir ką - vėl be idėjos. gera mintis būtų kišenėta, tik iš ko....

Atsakyti

Manęs mezgiminės depresijos neištinka - įpusėjau swapinį reikalą, dukros suknelė pabaigos laukia, būt gerai kokį sarafaną dar jai numegzt ir sau kokių minimum penkių megztukų noriu  :oh: 

Pas mus pats gražusis ruduo prasideda  :wub: Kaifuoju nuo spalvų, tik kad nuotraukos to neperteikia. Taip gražu kur nors važiuot, medžiai visų atspalvių  :wub: 

Atsakyti

Ingriduska, o kaip tavo niežulys? Praėjo?

Aš tai pas anytą. Ap-si-val-gy-mas :wacko:

Skanių bulvių prisigaminot?  :hihihi: 

Atsakyti

Labas rytas

Ziuriu kiseneta valdo  :D 

Sakau kad magiskas daigtas visas  mezgimines depresijas isvaiko

Tik va panasu persimezgiau, tiksliau persisedejau,kojas gelia, viena tirpsta

Senatve kazkokia  :unsure: 

Atsakyti

Kiba man irgi po swapo kišenėtą pradėt :D 

Sėdi visos purtelėj ir kišenėtas mezga :D 

Katuk, aš irgi apsiėdus pas mama :B  Reikia iškrovos po švenčių maratono...

Qqte, man irgi su sėdėjimu nekas. Ilgiau pasėdėjus kelius skauda. 

Atsakyti

As tai tikiuosi uzbaigt iki pirties  :B 

Atsakyti

Skanių bulvių prisigaminot?  :hihihi:

Linksma jums ane :D 

Tai vat, kadangi aš prie visų valgytojų tinkama, tai biškį to biškį ano ir jau kvapą vos atgauni

bulvių buvo. Nemažai.

Swapinis reikalas šiandien nebepatinka :B nu. Ką daryt? Kaip ir yra laiko dar, bet kad nesigautų zapadlo

Atsakyti

Labas rytas ir pas mus sauleeee

Katyk neberia jau..vaistus dar geriu

Man ryskiai chlirke su pirtim sureagavo. Duse ten peausiaus bet matyt liko. Na dar gal tas molio scrabas.

Dabar jau kaip ridikas.

as siaip uzsedus ant maisto.

Ner jegu but graziai tai edu :B  :D  :P 

Reik sugalvot ka nors ir man nert.

Klausiau kada issiuntimas SWAPo

Atsakyti

  Laba,   dėl swapo, nutarkim kada siunčiat? Ar lapkričio paskutinę savaitę, kad gruodžio pirmą savaitę jau kvykautume, ar gruodžio pirmom dienom? Tada jau užsienietėms reiks pasiskaičiuot kiek anksčisu išsiųst.    Be to, visos susižiūrėkite ar užtenka duomenų jūsų pasirinktam siuntimo būdui ( ar turit adresus, vardus, telefonus). Ko trūksta, rašykit man, sužinosiu, kol yra laiko ir nesitrukdys išsiuntimas  :)

  Jetau jau laukiu su nekantrumu dovanėles apžiūrėt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinta: 05 lapkričio 2017 - 11:59