Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gadget nu kad iseigine buvo.tikrai vaziavom diena.

Atsakyti

Ne penktadienį tikrai. Bo nes tą penktadienį aš sudaužiau mašiną palei Kauną, o iki tol dar planavau šeštadienį gal atvykt iki pirties.

taigi. Jau kaip mezgiau vakar ..... tai kaip dabar tą raizgalynę išardyt, galva neišneša :hmm:​ 

Atsakyti

Pernai rinkomės penktadienį.

tikrai šeštadienį ;) 26 diena,per pianistų maratoną :D

Atsakyti

Jip, patikrinau, šeštadienį 2016 rinkomės.

Atsakyti

Labas rytas

vaziuojam su dzipais pasivazinet

gaila Lace isvykus klausciau patarimo.

bet cia tik diensi tai isgyvensiu.

nelyja

Lace dar trečiadienio naktį namo parsibeldė ir dvi sunkias dienas atidirbo....  :rolleyes: o penktadienį net ir gyvai su Nite papietauti spėjo  :wub: vat tik SM laiko pritrūko...

šiandien pasitvarkiau nuo dūšios, rytoj švęsim mano lapkritinių dukrų gimtadienį, kažkaip man sunku patikėti, kad Rūtai jau 28, o Aušrai 13  :blink: 

Kerpenos kišenėta sukirbino norą ir man nusimegzti. Nors suprantu, kad aš jos nenešiosiu... gal Rūtai kokią numegzt  :unsure: 

papasakokit, kaip moliūgą šaldot. Turiu didžiulį, reikia pagaliau sutvarkyti, išvirsiu sriubos, o likusį reikia kišt į šaldiklį.

Atsakyti

o man Gadget kadras labai gražus - aš tai prengčiausi <3

Atsakyti

 Tiesiog užsifiksavau, kas man svarbu ir tiek. Pvz. sportuojant iš ryto, riebalai pradeda degti jau nuo 10 min, kai po pietų - gal nuo 20 min

Va, čia jau mano lokatoriai įsijungė. Kaip tai susiję su paros metu? Kaip riebalų deginimas GALI būti susijęs su tuo, ką rodo laikrodis? Mano supratimu, tai gali priklausyti tik nuo tuo, valgyta prieš sportą ar ne.  :hmm: 

Gal Abelo pakomentuos?  :4u: 

Atsakyti

Tereza as tai kaip ir pagalvojau kad sportas is ryto bus be pusryciu..tada teip...teorija teisinga

Ta kiseneta kazkoks magiskas daiktas

Mezgu su vejeliu, lygiu rastu ir darr noriu.dar kokias 2 suplanavau

Atsakyti

Reikia paskaitą iş naujo atsisukt. Neįsidėmėjau argumentų. Bet taip, išgeriu savo vaistą ir paskui galiu tik po pusvalandžio valgyt, užverdu ir išjungiu košę, kad brinktų ir išsitraukiu savo kilimėlį pratimams.

O aš neapsisprendžiu, ko griebtis, visur yra minusų, nežinios. Imčiausi kojinių, bet virbalai užimti - identiškos kaip Ligvitos kojinės užėmę, o taip nieko nepamenu, reikia gilintis į aprašymą, atsirinkt eiles..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 04 lapkričio 2017 - 16:21

Nu vat susikaupiau ir baigiau, nebaigtuko neliko, virbalai laisvi, galiu naujas kojines pradėt.

Atsakyti

Grizom gyvi sveiki.

sestadienis pavykes. Dzipa paganem..klimpom murdemes purve nu met taip atpalaidavo smegenis kad viska buvau pamirsus.

Vakariene lauze gaminta.

sriuba svogunu salieru ir rukytu desru ir trintu pomidoru alyvuogiu su italiska duona.

Idomiai skonis idomiai

Atsakyti

kaip smagiai mezgasi  :wub:  Lourdes kūnelis jau gatavas iki pažastų.imuosi rankovių :wub:  o jau oras dieną buvo  :wub:  ryt panašų žada,varysim kultūrintis su šeimyna miestan :rolleyes:  vakar iki pusės 2 žiūrėjau Grey ir mezgiau.šiandien jaučiu irgi naktinėsiu :)

Atsakyti