Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Limit, būtinai nulėkit. Aš tai vaikščiojau išsišiepus, kaip kokiam pasakų pasauly, ypač kai kuriose erdvėse. Gaila, tamsoj ir telefoninės foto to negali perteikt.

Atsakyti

Labos

62bc2df43a7c1bcc442b3849141b394e--style-

Paveiksliukas lietučiui. Kelnės yra gražu gi, retsykiais. Būna ir šilkinių.

Nu kiekvieno skonis individualus. Man tai ji visai ne itin atrodo. Tokia ką tik išvyro lovos pakilus ir dar vyro marškinius pasiskolinus...

Restar, fainas pūkuotis  :super: 

Aš irgi nežinau ką gamint. Šiandien tinginio balandėlių orkaitėj receptą atradau, turėtų sueit. O šiaip norėčiau mažiau mėsos ir neatrandu į ką skanaus pakeist. Finale gaunas, kad išvis nevalgau  :oh: 

Atsakyti

Moteros ka tik is vyro lovos atrodo net labai itin [s][/s] Akys blizga pas jas

 

Pedkelnes jeigu ne ziemines tokios is mokrofibros minkstos kokio 80 denu tai ir man kaip Liniukai kanda

Del to labiausiai as megstu sukneles vasara visai be pedkelniu arba ziema kai tos pedkelnes minkstos svelnios ir jokiais budais ne figura formuojancios...nu negaliu pernest tu formuojanciu..jei notiu formuojuosi sportu ir teisinga mityba o pedkelnes man tur but minkstos

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 03 lapkričio 2017 - 19:14

Mano projektėlis - 20 porų mažų kojinyčių, jei bus laiko, dar pamegsiu.

O aš pastebiu, kad kelnes labiau pamėgau, nežinau kodėl, man jos patogesnis variantas, džinsų beveik nenešioju, reikėtų kokius nusipirkt :)
 


Pridėta:

Atsakyti

Moteros ka tik is vyro lovos atrodo net labai itin [s][/s] Akys blizga pas jas

Pedkelnes jeigu ne ziemines tokios is mokrofibros minkstos kokio 80 denu tai ir man kaip Liniukai kanda

Del to labiausiai as megstu sukneles vasara visai be pedkelniu arba ziema kai tos pedkelnes minkstos svelnios ir jokiais budais ne figura formuojancios...nu negaliu pernest tu formuojanciu..jei notiu formuojuosi sportu ir teisinga mityba o pedkelnes man tur but minkstos

Kvyyy, tai va tame ir bėda, kad pas ją tik akys švyti, ne kelnės :)

Formuojančių pėdkelnių ir aš nemėgstu, tik švelnias ir šiltas. Vasarą išvis fainiausia ilgos kojinės, kai liemens niekas nespaudžia  :rolleyes: 

Nuoširduko gražios kojinytės  :super: 

Atsakyti

Labas rytas!

Švytinčių akių beigi kelnių apibrėžimai smagūs!

Aš su drauge nuėjau į Bad Moms: Christmassssss. Nerealaus intelektualumo filmas, škia, mergaičių susiėjimams rekomenduoju. Susan Sarandon waaaauuuu. Mila Kunis kitaip waaaau. Gaisrininkai - puiki profesija. Reiks pirmą dalį pažiūrėt.

Planuoju pamegzt. Jau kaip ir reikia paturbinti režimą, ania?

PS Aš tai viską galiu nešiot, net seno kupranugario vilną. Pamenu, tėtis mamai lauktuvėms anos parvežė.

Šilko kelnių kol kas neturiu, bet draugės sunkaus storo šilko suknią esu matavusis. Kaifas.

Atsakyti

Labas rytas

vaziuojam su dzipais pasivazinet

gaila Lace isvykus klausciau patarimo.

bet cia tik diensi tai isgyvensiu.

nelyja

As galvoju apie ta derini kur vyro marskiniai...tai man grazu va tas kadras. Einant nebutu ko gero.

pedkelnes megstu ypac formuojancias.

KGB

Is kokio siulo???

Jei ne mochera tai gal net sujungto

inspirisko irgi neturiu.

Saranges toks paleriniskas bet tikrai superinis.

ir tas kur pernai mova buvo gera kol neiskalbiau ir nesusitrauke....

Atsakyti

Restar, ačiū už parodos užrodymą!

Ps Fortepijono festivalis, 11-25 lapkričio, filharmonijoje.

Atsakyti

Sveikos,

Viena žiauri sav. darbe praėjo  :oh: reiks dar vieną sav. audito atlaikyti  :oh: 

Bandau prisiminti kelinta rinkomės pernai į pirtį  :hmm: 

Atsakyti

Penktadienio nuomininkai iki 12-13 išvažiuoja, tada reik duoti laiko sutvarkymui. Jei fotosesinimuisi, tai galim ir 14 rinktis pradėt, patikrinsim, kad gerai sutvarkytų.

Atsakyti

pernai jau prietema buvo,kai atvažiavom,berods  :hmm:  ankstukės jūs čia šiemet

Atsakyti

Pernai rinkomės penktadienį.

Atsakyti