Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kam per lengvai mezgasi, tai galiam va tokį iššūkį įveikti

468a836d88c721edf45785110ad6e596.jpg

Atsakyti

Restar, fainas.

o kašmyro giją dėjai dėl storumo, nes man tai kaip ir gaila būtų, vistiek nesimato :D  ir gal išskalbus biškį suguls, nes dabar tai truputuką stovi kampai :rolleyes: 

Atsakyti

Katuk, o kur dėt tokį nusimezgus :B 

Mergaičiukei buklė gerai žiūrisi. O visoms kitoms pūkų prideda belenkiek :B 

Atsakyti

na :4u:  tamsa tai jo, slegia tiesiog nežmoniškai. kiek laiko prisireikia adaptacijai? man tai tas laikotarpis tamsusis būna toks plaukimas pasroviui, tiap sakant, reik pergyvent, tai ir bandau dantis sukandus

bet balandis kodėl :hmm: gi ten kaip ir atvirkščiai turėtų būt,  šviesos padaugėja

Labas, nesakau, kad balandis blogas. Čia ta prasme, kad du skirtingi poliai :)

Pernai buvo labai prastai. Užsitęsusi žiema ir pilkuma varė į neviltį. Nepatikau pati sau.

Šiemet esu nusiteikusi įveikti lengviau :)

Atsakyti

Katuk, o kur dėt tokį nusimezgus :B

Mergaičiukei buklė gerai žiūrisi. O visoms kitoms pūkų prideda belenkiek :B

neteisingas klausimas.

ne nuSImezgus, o numezgus. :D nu gali padovanot kokiai močiutei.

arba ir nemočiutei.

viena mano draugė bendraamžė labai pasinešusi ant žakardų, tai nesaku, akd jai, bet gal rastum ir aplink

Atsakyti

va, paprastesnis ir priimtinesnis variantas

d77bc65b91bf927730288daac421b7f0.jpg

Atsakyti

Pas mane adblockas nieko nerodo kompe :), kiek prarandu, net nežinodama, ko man reikia. Juokingiausia, kai po kelionės lįsdavo čekiškos-slovakiškos reklamos, bet jau apstojo.

Ai, aš gi swapinį KGP turėjau:

- dėl kaklašildžio. Ką renkatės/rinktumėtės pirmu numeriu: ar kokį sujungtą šaliką, ar nesujungtą, ar skaros tipo ką nors? Ant striukės/palto ar viduje? Nes nu tie sujungti gal ir madingi, bet asmeniškai man patogiau koks baktusiukas apilnk kaklą ar kitas reikalas, kurį gali apsisukioti pagal poreikį. O tas sujungtas arba siaurokas dvgubai apsisukus, arba ilgokas, tai labiau kaip papuošalas, o ne dėl praktiškumo. Na, arba neturiu tokio patogaus :).

Žodžiu, please, pasisakykit :4u: .

Man tik arti kaklo tinka ir patinka. Jei šildymui, o ne kaip aksesuaras. 

Atvirais galais, po striuke ar paltu.

Atsakyti

Restar, koookia dukra jau dydelė :wub: O kasos kasos kasos :wub: kai pasileidžia tai turbūt žemiau juosmens. Fainas toks pūkuotis. Manoji irgi panašų turi, tik tiek kad pirktinį :rolleyes: . Kiek pastebėjau tai HM labai daug tokių pūkuotų šį sezoną. Dukra sako labai fainas įsisupti ir patinka kad rankovės gerai iš po palto traukias lauk :D nereik prirštinių :D

Atsakyti

Sveikos :4u:

Abelo, vakar per maza langeli lovoj skaiciau apie kraujo grupes, nu tu nereali, galetum buti destytoja :wub:

Lietuti, pilka megztukas nurengciau ir begciau :D prie dzinsu jis man butu liuksum pirdum :rolleyes:

Ingriduska, te baliona :4u:

Olaiva irgi :4u:

Restar, labai tinkamai atrodo megztukas dukrai, patinka ir man tokie maisiukai :wub:

Taip netiketai papirkau atostogas.. savaite pries kaledas i tenerife :wub: Sv.Kucios bus puse saloj, puse lektuve :D Dabar dar labiau laukiu kaledu :wub:

Atsakyti

Katukui ,)

https://www.instagra.../p/BbA3xBrFcKx/

Žakardų tema : yra jų ir normalių, pvz. tos raudonplaukės iš mezgimo zonos.

Atsakyti

Jo, kampai stovi, galėjau šiaip ir stulpeliu apačią megzti, bet va susišvietė lygiai, mėgstu tokį laisvą stiliuką. Kašmyro siūlą dėjau dėl geresnio kritimo ar formos laikymo, o gal greitesnio mezgimo :). Tiesiog idealiai atitiko siūlas, tai va nors kur sunaudojau :). Ar taip, ar taip gi gulėjo, tai kaip dovanotas, ypač, kad mezgimas nenuvargino :). O kad parduoda tokius, tai matyt, nes va nuo dviejų jos draugių ir nužiūrėjau, jaučiau, kad nori, o pirštams skylių pati paprašė.

Ingridžiuk - gal nuo streso tau tas bėrimas....

Iš kur, Katuk, žinai, ką Ristina mezga? :)

Ai, aš pati dabar išorinių pūkų taip nebijau, kad vidinių kažkiek atsikračiau. Dar vis stabiliai mažėju.

Atsakyti

Restar, kiek iai dienai turi jau nubyrėjusiu kg :bigsmile: ? Labai džiaugiuos tavo pokyčiais. O tie kursai dar eina? Gal ką įdomaus dar sužinojai?

Atsakyti