Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ingriduška, sveika pasirodžiusi :4u:  

Atsakyti

Kerpena - lietaus žmogus :D Nitė man rodos irgi link to paties

Atsakyti

Restar tai dejuoja dejuoja, ir mezgime ir mityboj, bet rezultatai tai "na lico" :D

Atsakyti

Ingriduska, nu kaip užjaučiu :4u: :4u: :4u: :4u:

čia kaip toj reklamoj

"žinau, ką tai reiškia..... o ne! jūs nežinote!  o taip! žinau!"

Atsakyti

beje, Ristina tai nekomentuoja ir neorod, bet ta švelnybė tai yra iš dviejų dalių: megztukas ir sijonas. su didielėm kišenėm. va.

Atsakyti

Ingriduska, sualergizavo kas nors? Dėl medicinos sistemos tai jooooo. Kur sakiau kitai savaitei užsirašiau pas chirurgą, tai čia po to, kai per du kartus nepavyko iki diagnozės prieit valstybinėse poliklinikose... Tai labai džiaugiuosi, kad turiu sveikatos draudimą pagaliau.

Atsakyti

Reikia patikslinimo, Restar. Vakar rankomis numezgei mergičkai megztinį :blink: Einu slėptis po lapaaais :B

Rstina, labai gražus kampukas, gražiu kampu pafotkytas. Tikrai atrodo kaip koks prabangistinis kačmyrinis ir spalva šio sezono "camel" ar kažkas panašaus. 

Nooriu megzti, bet namo grįžtu ir baigiasi noras.. Reikia susiimti.

Nu, vakar pabaigiau :). O pradėjau penktadienį, tai nei savaitės neprireikė. Bet Nr. 4 virbalais :). Ir mezgiau visą šeštadienį, peržiūrėjau 5 filmus tą dieną. dar mezgiau mašinoj trečiadienį, užtat nugaro biškį ilgesnė, nei planavau, ir taip jau teko kokį sprindį nuardyt. Ir dar neskalbtas, tai gal bus ir visa suknelė :). Žodžiu, greitas mezgis, pasigerink ir tu dukružei. ir nesumezgiau 5 kamuoliukų, nors tikrai pati buvau sulindus. Mažei irgi kokį gauruočiuką megsiu.

Tuoj ant greitųjų pafotkinau, sukelsiu į Rav ir parodysiu, nors norėjau kokios fainesnės fotosesijos lauke, bet iki to gali sunešioti :).

Atsakyti

Ingriduska, sualergizavo kas nors? Dėl medicinos sistemos tai jooooo. Kur sakiau kitai savaitei užsirašiau pas chirurgą, tai čia po to, kai per du kartus nepavyko iki diagnozės prieit valstybinėse poliklinikose... Tai labai džiaugiuosi, kad turiu sveikatos draudimą pagaliau.

ir sveikatos draudimas "žinau, ka tai reiškia" ir didžiulis piktumas ima, kai gali palyginti...

Atsakyti

Kerpena - lietaus žmogus :D Nitė man rodos irgi link to paties

O taip :D lietaus ir prieblandų :D man nuo to daugumos tap trokštam saulėto oro norisi tik lovoj gulėt, ir geriau galvą apsiklojus :lol:

Einu dar ką nors naudingo nuveiksiu, kol saulė neišlindo :P

Atsakyti

Restar tai dejuoja dejuoja, ir mezgime ir mityboj, bet rezultatai tai "na lico" :D

 

NU :B , kad dalinuosi mintimis, tai nereiškia, kad dejuoju, šiaip aš išvis nedejuoju, tik pasvarstau. Išsisakau ir einu kažką veikt. darbe streso šiuo metu nėra, tai galiu laisvai megzti. O kai dirbu iš namų, tai ir anksčiau galiu, sutaupau parvažiavimą :).

Nu va:

20171103_132018_medium2.jpg

20171103_131944_medium2.jpg

Daugiau>https://www.ravelry....estar/gauruotis

Tiea, bernioko irgi greitukas megztukas nenufotkintas, labai aš juo patenkinta, tik didokas gavosi, Reiks naują mažesnį gal numegzt :). Pramušo ant mezgiminės meilės vaikams :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 03 lapkričio 2017 - 14:12

beje, Ristina tai nekomentuoja ir neorod, bet ta švelnybė tai yra iš dviejų dalių: megztukas ir sijonas. su didielėm kišenėm. va.

Sarmata jau rodyt savo mezginius :rolleyes: todėl tik megztuko kampukas.

Atsakyti

aš meilai šią savaitę būčiau dirbusi iš namų :oh:  nu nes toks "darbas' tai tik laiko gaišatis

Atsakyti