Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mano ir po žeme valkiojas spaudimas :)

O blatas toks, kad susimokėti pinigus reikėjo :)

Man tai daugiau rūpi leukocitai, nes vasarą uždegimą rodė, vis skrandžiui nurašau :)

Atsakyti

Man nereikejo Nuoširduk moket..bet mano daktare giminaite yra.tai ir sakau gal po blatu bo nustebau sakau kam cia tas tyrimas ka jau priklauso? Ristinai idejoms..mane dabar ant paprasto ukisko maisto traukia Kotletai troskinti Guliasas Karbonadai Troskinti kopustai su desrelem Makaronai su farso padazu Originali aa ziuriu  :D

 

Skaiciavau skaiciavau ir matau kad nei tycia nei netycia tiksliai i s dydi pataikiau..nu dar paskaiciuosim akis uzdetas po pazastim tai s+

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 03 lapkričio 2017 - 11:20

Aš 9 eu susimokėjau, tai gal kasa tuščia, papildyt reikėjo :D

Atsakyti

Labas rytas,

Šiandien ryte taip smagiai prasiėjau mašiną servise palikus, taip gera po to nesibaigiančio beviltiško lietaus  :wub:  Sako, jau savaitgalis ir kita savaitė bus gražesni, gal ir nuotaikos visų pagerės  :wub:

 

Buvo KGB, tai turiu aš ir skarų ir begalbinių šalikų, bet labiausia dėvima Inspira buvo  :wub: Išsitraukiau šiemet, ale jau nebekokios prekinės išvaizdos  :rolleyes: Dar kur po miškus tai tinkama būtų. Kaip tik rytoj einu į žygį pelkėj. MB kiek bando sukiot pirštą ties smilkiniu, bet labai noriu išbandyt :D

 

Abelo istoriją kaip smagiai perskaičiau  :4u: Reiktų net vaikam duot paskaityt  :)

 

Dėl cholesteriolio, tai man jau prieš keletą metų gyd. pasiūlė pasidaryt ir nereikėjo mokėt papildomai. Gal pasikeitė tvarka. Padidintas buvo, bet po to laiko nei karto ir nebesitikrinau ir nieko nedariau  :)

 

Olaiva, tai sėkmės :4u: Laikyk savo sveikatą :4u:

Nuotraukų ir man nerodo matyt, kai supratau, kad čia Olaivos mamiškumą superinį taip giriat, tai nesupratau, kas kaip  :hmm:

 

Kerpenos kišenėtoji ojoj kaip patiko  :wub: Nors imk ir megzk dar vieną, taip man ji smagi, o variantų kiek nori gali pasidaryt  :)

Ristinos minkštukas šiltukas koooks jaukus :wub:  Ryt praverstų  :P

Turiu vis dar kašmyro niekur nepanaudoto. Gal kada susikaupsiu kam nors  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 03 lapkričio 2017 - 11:56

Limit mano drauge neseniai pas jus parduotuvikej buvo tai bais gyre tavo kiseneta..jinai irgi pradejo tai sako net nuliudau kad as tokio kokio cinkelio nesugalvojau

Atsakyti

O, kaip faina :D Gal dar nevėlu ką pacinkint  :)  Man ten visai atsitiktinai jie išėjo, labai negalvojant, eigoj, kad nebūtų taip nuobodu gerom akim virbaluot  :D​ 

Atsakyti

Abelo parašymą tai perskaičiau kaip romaną, žavėdamasi stiliumi, tik sunku buvo smegenis pakrutins, kad suprasčiau. Savo vardo nepamačiau paminėto, tai ir nesupratau, ar viskas su manim gerai :). Teises apžiūrėjau - nu nėra niekur kraujo grupės, nebent ji kitaip užrašoma kaip nors...

Šiandien sportavimas nepakėlė nuotaikos, nes buvo krūva naujų pratimų, kurių negaliu padaryti, tai skauda, tai jėgų trūksta, tai išvis stabilumo nelaikau, persisukti nesugebu... Dar individualiai terapijai ėjau - kur paspaudžia, ten skauda. Tai nuotaika pakrito.Nes i kasdien stengiuosi ir  kai jau kas nors išeina, tai pakyla ūpas.

Ristina - nuostabiai glostantis akį vaizdas, spalviškai ir tobulybiškai išbaigtumiškai :).

Dėl maisto, tai ir aš šiuo metu vėl kampe jaučiuosi. Pagrindė dėl įvairovės. Nes nu mėsą tai galiu gaminti, kad ir kasdien, bet kad pati ir nenoriu valgyt tiek jos, ir nerekomenduotina. Su žuvim įtempti santykiai, neįtempti tik su dorada ir lašiša (dar jūros lydeka), bet kad anos brangios. Ir dar kaip 400 gramų žalių daržovių per dieną suvalgyt - kad būtų skanu, nenuobodu... Pavargau nuo tiek dėmesio maistui. O šiaip, kažkada Katukas komentavo, tai jo, visai norėčiau gaminti sau viską atskirai. Tik kad nereikėtų ir kitiems gaminti papildomai :). Arba kad manęs neapvalgytų, kai sau pasidarau. O kai reikia didesnius kiekius, tai kažką tenka aukoti. Na, šiandien tai tai pietums lęšių pomidorinė sriuba su bagete apkepta (su česnaku, žolelėm ir sviestu). Vakarienei galvojau gal virtinukus su nesaldžiu padažu. jeigu dar mėtosi kur šaldytume bent 1 kg varškės. jeigu ne, tai man užtektų vakarykščių lęšių salotų, o chebrai sūrio, sausų pusryčių ar kitos nesąmonės pasiūlyčiau. Dičkis naktim gaminasi karštus sumuštinius. Dėkui LIniukai už tinginių balandėlių priminimą. Pirkau faršo, kopūstų yra, tai bus rytdienai pietums.

O mezgimo fronte... LIkau be ginklų :). Vakar susikaupiau ir numezgiau mergičkai megztinį, į kurį ir pati įlendu :). Toks oversizinis meškutinis šiltukinis. Labai geros mamos vardą pelniau :). Iš Drops alpaca buklė ir gijos rogutinio kašmyro. Noriu ir pati sau tokio paties, tik didesnio. Bet įdomumo dėleei gal nors spalvą reikėtų pakeisti....

Atsakyti
  Sako, jau savaitgalis ir kita savaitė bus gražesni, gal ir nuotaikos visų pagerės  :wub:
 

 O man kaip tik per visus šituos šlapkričius tokia pakankamai nebloga nuotaika, be didelių duobių jau gal pora mėnesių, jei ne daugiau. :)

Gal aš koks lietaus žmogus :rolleyes:

Arba prieblandų...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 03 lapkričio 2017 - 13:23


O mezgimo fronte... LIkau be ginklų :). Vakar susikaupiau ir numezgiau mergičkai megztinį, į kurį ir pati įlendu :). Toks oversizinis meškutinis šiltukinis. Labai geros mamos vardą pelniau :). Iš Drops alpaca buklė ir gijos rogutinio kašmyro. Noriu ir pati sau tokio paties, tik didesnio. Bet įdomumo dėleei gal nors spalvą reikėtų pakeisti....

Lb įdomu, kas gavosi  :bigsmile: turiu bukle storokų siūlų ir nesugalvoju, ką megzt.

Atsakyti

pas mane ties 13 duomenų vieta kraujo grupė įrašyta

image002.jpg

Atsakyti

Reikia patikslinimo, Restar. Vakar rankomis numezgei mergičkai megztinį :blink: Einu slėptis po lapaaais :B

Ristina, labai gražus kampukas, gražiu kampu pafotkytas. Tikrai atrodo kaip koks prabangistinis kačmyrinis ir spalva šio sezono "camel" ar kažkas panašaus. 

Nooriu megzti, bet namo grįžtu ir baigiasi noras.. Reikia susiimti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 03 lapkričio 2017 - 13:54

Sveikos gyvos,

 

Aš gyvenu, laukiu kitos savaitės be lietaus.

KADA SWAPO išsiuntimas ?

 

Katuk esu tavo vyro draugė, esu išberta iki ausų

Nusivyliau nerealiai Antakalnio poliklinika ir visa sistema. Dievui ačiū kad reta aš viešnia ten.

 

ABELO, tu TOBULA <3

 

Lietuti, NUOSTABŪS MEGZTUKAI, tiesiog WAUUUUUUU. Kūduliuk dailutėle tu mūsų.

 

Kerpena giriu giriu :)

 

Olaivai kad nereikėtų tų 50 %

 

Tamsus metas mane veikia kaip ir Saulėlydi. Eisiu eilėraštį paskaityti.

 

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 03 lapkričio 2017 - 13:38