Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labos :4u:

Ristin čia tavo gamintas? Jaučiu iš kokio merino, man net minkštumas per ekraną jaučias :wub: .

Į maisto temą, ta daba einu lengvai iš proto dėl moliūgų sriubos :D Turiu keletą moliūgų ir taip bandau juos sunaikint :D Išsiverdu dar kokių grikių ar kynvos ir susimakaluoju, man žžžeurei skanu :D . Vyrams tai aną vakarą kepiau vištienos gabaliukus grietinėlės padaže ir viriau makaronų, dukrai bulvių košę. Šiandien planuos kugelis. Dar galiu rekomenduot šitą skanulį jie kas tokius produktus mėgstat :D, tik aš dedu speltos rudus miltus ir dar saulėj džiovintų pomikų, toobulas skonis kai valgai ir šaltą iš šiltą :D

http://www.duokdrusk...ir-alyvuogemis/

Atsakyti

Mano MB, bulvės gali būti visokia forma :D o man tai :bijau2:
Įtariu, per gerai dar gyvenam, kad nesusigalvoja, ką valgyt gamint :D

Atsakyti

Ristinai idėja.

Vištieną pamarinuoji kokiam jogurte ar kefyre, paprieskoniuoji, suveri ant medinių iešmelių, dar galima įvyniot po kokią džiovintą slyvą ar abrikosą. Dedi į skardą, aplink pjaustytos bulvės, morkos, cukinijos ir pan. Truputį aliejuko, druskytės ir pipiriukų. 40 min. ir pietūs gatavi.

Barščiai su faršo kukuliukais.

Tinginių balandėliai, tiksliau kotletai, kuriuose pusė mėsos pakeista smulkiai tarkuotu kopūstu.

Paprikos, įdarytos faršo-ryžių-sūrio įdaru ir keptos orkaitėje arba troškintos sultinyje.

Netikras zuikis.

Ciela višta, įdaryta obuoliais, aplink bulvytės su kmynais ir morkų-česnako-obuolio salotos.

Plovas.

Klasika taip sakant :D 

Atsakyti

Aš vakar kepiau akcijinę doradą :rolleyes: Apkaišiojau česnakiniu sviestu su krapais, papuošiau citrinos griežinėliais ir į orkaitę pusvalandžiui :P Buvo labai skanu.

O šiandien galvoju gal lietinius iškepsiu ir įdarysiu iš to ką rasiu šaldytuve. Aišku ir salotų sau pasidarysiu iš to ką rasiu šaldytuve :D 

Ristina, ten tavo darbas ar reklama? :D​ 

Atsakyti

Katuk, negaliu rašyt. Konfidencialumo sutartis neleidžia :B  :D 

Atsakyti

Mano megztas :rolleyes:  Merinas. Plonybinis, bet lb lb minkštas :wub:

Atsakyti

Katuk, negaliu rašyt. Konfidencialumo sutartis neleidžia :B  :D

nu blyn :D  dar labiau smalsu pasidarė

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Ryte atstovėjau milžinišką eilę, norėdama atlikti kraujo tyrimus, tai net į darbą vėlavau. Jaučiu, kad senstu :D gyd sako, nu jau 40 turit, pasižiūrim cholesterolio kiekį  :O O širdy tai juk vis 20 :D

Vakar mezgiau, ardžiau, mezgiau, ardžiau ir vėl mezgiau, ir vėl viską išardžiau....Gal šiandien labiau seksis :)

 

Abelo, ir kaip tu netingi taip viską iki smulkmenų išaiškinti, pagarba tokiam žmogui :wub:

Ristina, tavo apdaila varo kai kuriuos į neviltį :P :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 03 lapkričio 2017 - 10:40

Aš šiandien totaliai tingiu :B  Tai tik refresh mygtuką spaudinėju, o jūs kaip tyčia tokios nekalbios.

Juodas suknias su raudonom rožėm jau susiveikėt? :D 

Atsakyti

Ooooooo tixliai!!!!

Sakau, ko gi man čia trūksta gyvenime!!!

Atsakyti

Man cholesteroli jau pernai tikrino.be 40.po blatu gal

O gal prie cukraus i komplekta.

Daktare sake cia del paveldimumo..pas mama aukstas.bet pas ja ir spaudimas aukstas.mano gi kazkur pazeme valkiojasi

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 03 lapkričio 2017 - 11:02

gal Abelo trumpai pakomentuos, teisybė ar melas, bet man šeimos gydytoja aiškino, kad moterims, šiaip sąlyginai sveikoms, iki menopauzės cholesterolio kiekis nebūna aukštas. nu nes kažkokie ten hormonai prilaiko jo lygį normoj.

bet tai dabar tie glėlėm siuvinėti rūbai kiekvienoj pardėj. tik gal mezgėjoms ne lygis pirktis :D

Atsakyti