Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man šiandien sm siūlo vėl važiuot į Izraelį ir dar kažkokius kedus :D 

Atsakyti

O man ne tik kad nieko nesiulo, bet net ir nuotrauku nerodo.

Atsakyti

O man nesiulo nieko bo reklamas uzsiblokavau tai galiu ramiai megzt be jokiu siulymu Labas dienas   Tereza tai tu jau per smarkiai uzsiblokavai matyt

 

Bet isivaizduojat koks siaubazz..atostogos i pabaiga o as nicnieko nenumezgiau..tiksliau pamezgiau gabalais, 2 daigtus pradejau o nebaigiau nieko

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 03 lapkričio 2017 - 09:21

labas rytas

 

man siūlo aprangos ir batų :D

 

ai, ir dar žindukų :lol: mano kūdikiui :hmm:

 

 

Abelo pasakojimai :super: nu kaip ir beveik aišku. greičiausiai pas mumis abu AA, dė to ir kitų variantų nebuvo, tik šito gal gydytoja nesiteikė aiškinti.

beje, kai pastojau elementariosios biologijos žiniomis pasiremdami, bandėme išsiaiškinti, ką paveldės mūsų vaikai. tai vat buvom išsiskaičiavę, kad bus tamsios garbanotos rudom akim. nu tai taip ir yr

 

ir dar man tai įdomus tas dalykas, kaip ten yr :hmm:  su tais antikūniais ar kokiu ten daiktu. kai pvz skiriasi tėvų rezus (ar pati grupė), bet ne šiaip skiriasi, tai tada yra pavojus pastojusiai moterai neišnešioti tinkamai, tiria ten kažkokius antikūnius. jeigu gerai suprantu, paprastai papasakojus, motinos kažkurie baltymai kovoja su tėvo infiltruotais baltymais ir neiašku kurie stipresni, ir kas laimės :D nes būtent man dėl to ir tyrė nėščiai kelis kartus grupę, nes pirminis variantas buvo tas pavojingasis

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 03 lapkričio 2017 - 09:29

Katuk merginas savo kudikiais vadini tlai va tau ir zindukai  :D 

Atsakyti

Labas rytas

Abelo "Romeo ir Dziuljeta", suzaveta :super:

Lietucio megztukai, net labai atimtini abu :wub: , tik ripsinukui reiktu rankoves pasiilginti :ax:

Atsakyti

62bc2df43a7c1bcc442b3849141b394e--style-

Paveiksliukas lietučiui. Kelnės yra gražu gi, retsykiais. Būna ir šilkinių.

Atsakyti

Gadget, nu šilkinės kelnės tai tik fotkei pasidaryt :B

o jei gerai supratau, tai žmogus apie nepatogumą kalbėjo, o ne apie grožį.

man tai pavz, jeigu visą dieną sėdėt, tai patogiau gal net su sijonu. turiu omeny ofiso kėdėj, o ne namie ant sofkės :D

Atsakyti

Džinsų irgi būna minkštų ir patogių :wub:  Gerai apdirbtas audinys plius keli procentai elastano ir patogumas garantuotas. 

Pvz. pėdkelnės per dieną man žymiai labiau nukutena kojas nei džinsai ar kelnės.

Atsakyti

Maistinių idėjų trūkumas :B kąąą valgyt gamint??

 

Nelyja :bigsmile:

 

 

Priedas  012.JPG   97,32KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Aš dabar dirbu baltymų ir antikūnų pasaulyjeeeeee :D  Žinotumėt kaip ir iš ko kai kurie išskiriami :B 

Atsakyti

Aš dabar dirbu baltymų ir antikūnų pasaulyjeeeeee :D  Žinotumėt kaip ir iš ko kai kurie išskiriami :B

nu :bigsmile:  papasakok. bent jau patį pikantiškiausią pėvėzė

Ristina, nu :4u:  galiu tik pasiguosti. čia maisto gamybos klausimu. savaitgalį planuojam pas anytą. kadangi visi tokie rinktiniai (kūdikiai nevalgo pieno, kiaušinių, mėsos, anyta negali gliuteno, uošvis po tulžies operacijos, jokių riebalų ir keptų, MB išvis penki produktai kuriuos valgo..... ) žodžiu vienintelį galima sakyt atradom bendrą visiem tinkamą produktą - bulvės :lol: pusryčiams pietums ir vakarienei :oh: 

juokauju šiaip, rastume ir daugiau, bet tai daugiausia visokei troškiniai be prieskonių

Atsakyti