Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gal ir tyrė, bet man niekada nesakė :) ir niekur nemačiau parašyta.

Atsakyti

Tyrė tyrė, ir nėščios kortelėje įrašyta būna :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 02 lapkričio 2017 - 21:09

Vilmak, ar kartais pasitikrini až? :) 

Atsakyti

Liniuka,ka tik parašiau,mačiau.:)be kompo aš laikinau,telefone kažkaip nepamačiau

Atsakyti

Olaiva, kvyyy :) Tai šįkart jau tyrimo rezultatai sutapo?

Aš tai šiandien iš policininko juokiaus. Važiavau į vaistinę, kažkokie komunikacijų darbai kely, policininkas mašiną pasistatęs, atsisėdęs ant taburetės vidury sankryžos, darbus ir eismą prižiūri :D Dar taip nebuvau mačius.

Atsakyti

Man rodos grupe nepaveldima. Pas mane is 4 asmenų skirtingos grupes. Mamos 1 seses 2 mano 3 tevo 4. Ir dar rezusai skirias. Tik nezinau tevo ir mamos tiksliai. Kuri ten kuri.

Mazge uzmigs varysiu ir as i priimamaji. Dar spaudima pasimatuoju ir nuspresiu.

Atsakyti

Olaiva, kvyyy :) Tai šįkart jau tyrimo rezultatai sutapo?

Aš tai šiandien iš policininko juokiaus. Važiavau į vaistinę, kažkokie komunikacijų darbai kely, policininkas mašiną pasistatęs, atsisėdęs ant taburetės vidury sankryžos, darbus ir eismą prižiūri :D Dar taip nebuvau mačius.

šį kartą ją antrad jau operuos,o man kitą sav 50%,kad gresia operacija.tai gal vėl susitiksim :)

Atsakyti

šį kartą ją antrad jau operuos,o man kitą sav 50%,kad gresia operacija.tai gal vėl susitiksim :)
Jergau😦 sveikatos!    

Freke, čia tai kaip ir gerai su tom grupėm :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 02 lapkričio 2017 - 21:41

Lietuti, puikūs abu megztukai, bet tas ripsinis tai tiesiog akių negaliu atitraukt.

Dar apie tą Nites užrodytą kaklašildį - tos sagos labai funkcionalų jį padaro, bet jei plaukai kiek ilgesni, tai gali labai į tas sagas kabintis.

Atsakyti

Apie kraujo grupes.

mano kai paauglystėj nustatė, tai nėščiai du kart pertikrint teko, bo nes buvo visai ne ta. Ir būtent dėl tų tikrinimų užsifiksavo gydytojos patikinimai, kad kadangi mano ir vyro grupės tos pačios -II+, tai vaikų jokia kita negali būt. Nesu tikra, bet rodos jeigu bent rezus skirtųsi, jau galėtų būt kita. Bet tik specai tą gali patvirtint.

Olaiva, sveikatos. Įtariu kad operacija tik skamba baisiai. 

Aš eisiu kitą sav. pas vieną tikrintoją. Turiu įtarimą, kad ir man reiktų biškį pasioperuot, na bet arba patvirtins arba išsklaidys tuos įtarimus. Nieko rimto, galima sakyt plastinė :D​ 

Atsakyti

Vasaros_lietau, na, tavo tempai irgi biškį pavydėtini. O megztukai atimtini. Abu geruliai. O dar ir siūlai faini. ..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 02 lapkričio 2017 - 22:27

Labas vakaras, kraujo grupių tikrintojos ir operuotis besiruošiančios ;)

Kerpena - WOW WOW WOW!!! Aš apsiseilėjus ir apšalus  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: mano svajonių kišenėta tiesiog (neturiu nė vienos, siųlus turiu)  :B 

Olaivos vaikų lavinimo ir užimtumo sugebėjimais aš seniai atsižavėt negaliu. Tu tikrai supermama  :victory2: Sėkmės su daktarais  :4u:​ 

Gerai, kad per teliką jau kuris laikas žiūriu tik multikus ir sportą, nes mano poreikiam arba laiko nėr arba nuotaikos arba nieko įdomaus nerodo :) Tai komedijas apie peroksidus praleidus, jaučiuos laiko veltui nesugaišus  :victory2: :D

Vasaros lietau  :ploja2: liuks liuks liuks! Labai atimtini  :wub: 

KGB: kaklo šildytuvus mėgstu visokius. Pernai gavau swapinį vamzdį  :wub: tikrai praverstų ir dvigubas begalybinis, ir baktusas, ir kokia nors diiidelė Restariška skara kur galėčiau susivyniot visa su visu paltu  :wub: :D

Atsakyti