Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

na, kiekvienas savaip išsidirbinėja :D

tave turbūt saulės perteklius slėgtų :hmm: 

Kas teisybė, tai ne melas :D nemėgstu ryškios saulės šviesos :rolleyes: bet Abelo rašė, kad taip gali būti dėl astigmatizmo, o tą tai tikrai turiu :rolleyes:

Dėl negalėjimo skaityt prie dirbtinio apšvietimo, tai pamėgink lemputę pasikeist. Man taip su mezgimu buvo :huh2: tiesiog įsisukau kitą, t.y. kitos firmos, nors su tai pačiais parametrais ir iškart geriau pradėjau matyt :rolleyes: pas mane LED

Atsakyti

Nite, gal tu mūsų skaityt nemesk. O tai dingsi iš šitos orbitos :D


O ne ne :D ką jūs ką jūs :angel2:

Aš skaitau, bent jau stengiuos viską perskaityt, tik kartais jau būna diskusijos atšalę, tai neberašau nieko :D

Niekur iš šitos orbitos nedingsiu, nebent megzt mesčiau :blink: bet aš ne iš tokių :B 

Atsakyti

o man jokio šaliko nereik :P

nu juokanu.

šiaip, viskas prikaluso nuo to viršutinio rūbo. ant striukės man patiktų ir tiktų sujungtas šalikas ne viduje. vienas pilkas paltas turi tokią apykaklę, kad irgi geriau ant jo kas nors masyvaus. o vat du mėlyni paltukai labiau prašosi ko nors prie kaklo. taip kad - man tiktų belekokio pavidalo kakluošalas :D  visokius prisitaikyčiau

Atsakyti

Man irgi jokio šaliko nereik :blink: nes turiu visokiausių fAsonų :lol: aj nu aš čia ne į temą - nieks gi man ir nemegs :D

Atsakyti

O vakar naujovišką kakluošalą užmačiau :D

https://www.ravelry....rary/tubularity

ir video https://vimeo.com/90629424

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 02 lapkričio 2017 - 17:00

man patogiausi inspiros fasono kaklašildžiai :)

Atsakyti

Sveikos

 

Apie ligas ir jų gydymą prisiminiau vieną smagų dalyką. Labai juokiausi vieną vakarą, kai moteris įrodinėjo, kad gali išgydyti vėžį sodos, peroksido vandenilio ir vaistažolių pagalba. Žurnalistė pasitikslina: "o kodėl naudinga gerti vandenilio peroksidą?", o ji vėl savo - "peroksido vandenilis neša į organizmą deguonį ". Ir po to dar daug kartų minėjo tą stebuklingą peroksido vandenilį :D  Tiesa žurnalistė perspėjo, kad pašnekovės žodžius vertinti atsargiai ir atsakingai :D Bet jau prisijuokiau  :D

Apie kakluošalus nežinau, ką ir pasakyti. Labiausiai patinka skaros, nes gali užsidėti visaip: ir po paltu, ir ant palto, ir ne tik ant palto  :D O iš paminėtų varijantų sakyčiau arčiausiai skaros yra baktusas.

Kerpenos kišenėtoji patraukė akį  :) Bet oho kokia sunki.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 02 lapkričio 2017 - 17:19

Laba diena :4u:

kerpena, kiseneta labai labai, ombre spalvynas labai grazus, nu vnz bravo :4u: :D

O as niekaip neprisikaupiu kisenetai, nes trb nlb tureciau kur su ja eit.. esu dzinsu fanatike :rolleyes:

Kgb - man labiau begalybinis salikas patiktu, nes kazkaip visi virsutiniai rubai ne klasikinio stiliaus ar kazkas link jo, tai skareles grozis butu pasleptas, susuktas aplink kakla po virsutiniu sluoksniu :)

Olaivos vaikai :wub:

Labai smagiai mezgasi blackburry ar kaip ten jis, atskyriau rankoves, ziuresiu kas gaunas, nes mezgu zymiai plonesniais siulais nei orginale :hmm:

Atsakyti

Labas

KGB

Man patinka labiau sujungti kaklasildziai

Atsakyti

Nite, bet tokį numegzt, tai gaunasi jau kaip ir suknelę nusimegzt:)

Bet šiaip tai fainas daiktas, jei ne iš per storiausių siūlų numezgus

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 02 lapkričio 2017 - 17:28

aš kai prisiskaičiau, kad nuo skrandžio refliukso gerklės vėžys gali išsivystyti, va to ir bijau...diagnozės, ilgai tempiau gumą :bijau2:


Na, mano supratimu, kai bijai, tai pas gydytoją paknopstom leki. Bet gali būti, kad mano supratimas kažkoks iškrypęs.

Atsakyti

Nite, bet tokį numegzt, tai gaunasi jau kaip ir suknelę nusimegzt:)

Bet šiaip tai fainas daiktas, jei ne iš per storiausių siūlų numezgus

:lol: aha :lol: man šalikas, o qqutei arba žuviukui ciela suknia :D

Atsakyti