Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš kai paskaitau apie tą jus slegiančią tamsą, tai išsigąstu - negi elektra baigėsi :blink:

Reik ir man mest skaityt :hmm: ania, Liniuka  :D 

na, kiekvienas savaip išsidirbinėja :D

tave turbūt saulės perteklius slėgtų :hmm:  ar tiesiog jokios įtakos neturi šviesa/tamsa.

pvz, man prie elektros sunku skaityti :D  tai aš jau ir mečiau

Atsakyti

Nite, gal tu mūsų skaityt nemesk. O tai dingsi iš šitos orbitos :D 

Aš tai šiaip kartais irgi mėgstu paskaityt. Va pvz prieš kelias dienas buvau sau išsigooglinus arba atipinį plaučių uždegimą, arba reumatą :D 

Šiandien dar dėl vienos problemytės užsirašiau pas chirurgą, pasigooglinau paskui, tai pasirodo Miglės klasioko tėčiui pilvą rodysiu :D  Nu tai dar gerai, kad ne ginekologas anas :D 

Atsakyti

:D tai gerai dar, kad tik sau išsigūglini.....

MB tai tiek versijų savo ligai išgirdo per tuos kelis mėnesius. ir visi puikiai žino, kaip reikėtų gydyti. tik gydytojai tai ne.

su tėčiu čia gerai :D gal ir be eilės kaip nors galima :D

o šiaip aš tai susigraibiau, kad aš tai nė klasiokų panų nepažįstu, ne tai kad tėvų :D

Atsakyti

Papasakokit ka nors faino. Vakar dienos vinis buvo Ligvitos foto su japoniskais heroglifais ir maisto paroda. Siandien  pokalbiai apie daktarus ir Vitkaus klinika reklaminas apacioj :D 

Atsakyti

Papasakokit ka nors faino. Vakar dienos vinis buvo Ligvitos foto su japoniskais heroglifais ir maisto paroda. Siandien  pokalbiai apie daktarus ir Vitkaus klinika reklaminas apacioj :D

tai kokios reklamos nori/reikia? :D

Atsakyti

Freke, man tai Kardiolita siūlo kelių sąnarius operuotis :D 

Atsakyti

Gerai, kad man reklamų nerodo. :D

Atsakyti

Pas mane adblockas nieko nerodo kompe :), kiek prarandu, net nežinodama, ko man reikia. Juokingiausia, kai po kelionės lįsdavo čekiškos-slovakiškos reklamos, bet jau apstojo.

 

Ai, aš gi swapinį KGP turėjau:

- dėl kaklašildžio. Ką renkatės/rinktumėtės pirmu numeriu: ar kokį sujungtą šaliką, ar nesujungtą, ar skaros tipo ką nors? Ant striukės/palto ar viduje? Nes nu tie sujungti gal ir madingi, bet asmeniškai man patogiau koks baktusiukas apilnk kaklą ar kitas reikalas, kurį gali apsisukioti pagal poreikį. O tas sujungtas arba siaurokas dvgubai apsisukus, arba ilgokas, tai labiau kaip papuošalas, o ne dėl praktiškumo. Na, arba neturiu tokio patogaus :).

 

Žodžiu, please, pasisakykit :4u: .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 02 lapkričio 2017 - 16:33

 

Vakaro kava atrodė lygiai taip pat, kaip ryto, bet jau nedavė man nei kašmyro inkelt, nei kavos iš naujo.

 

Kavą dedikuoju Frekei :)

 

O vakar, palydėjus Ligvitą, dar nuėjau gražiu oru iki kaimo kapinių. Seni seni kapeliai irgi su žvakėm, ir visai gražūs, apžėlę, akmenim neužversti.

Atsakyti

ojetau kiek reklamų pamačiau :D

ir maisto bankas

ir Lidlas

ir Mezymas

ir Mohito

Atsakyti

Patogiausią pasalujye sujungtą kakluošalą turiu  :lietuva:  :lietuva:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  Baltai rožinį. Tai kitokio spalviteto nešiočiau irgi.

Dar įsigdrinau pyniuotą baltą mezgtuką ant kaklo vyniotis (užsivyniojau tik ant pažiūrėt, ar normalus šalikas gražu būtų)  :B​ 

Atsakyti

Aš kadangi turiu ir baktusų, ir skarų, bet neturiu to vadinamo begalybinio šaliko, tai gal visai norėčiau tokį gaut, jei jau pasitaikytų kokia fėja norinti tokį gamint - jau rašiau, kad ant kapišono tvirtai apsivyniotų, o jei sugalvosiu tiesiai ant kaklo, bus laisvesnis.

 

gadget, kaip tu ten tą  megztuką ant kaklo vyniojies? :blink:  Ir dar pyniuotą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 02 lapkričio 2017 - 16:45