Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nuoširduk o ko tu Lor bijai?čia gi ne koks odontologas ...

Atsakyti

0397552a22bf84030908c41af1f17c84.jpg

Atsakyti

kuriai ten siūlo pritrūko, va idėja :D

9e6611952a9e63ce68e3b3fbc5eafcb1.jpg

ir dar

df726510980d3b859f2e6653d87d4a24.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 02 lapkričio 2017 - 15:02

5f1713f0eb071198f37cbe99ebfaf882.jpg

Atsakyti

7b9b409cd12f953eb9ed424d7fe79167.jpg

Atsakyti

Nuoširduk o ko tu Lor bijai?čia gi ne koks odontologas ...

 

aš kai prisiskaičiau, kad nuo skrandžio refliukso gerklės vėžys gali išsivystyti, va to ir bijau...diagnozės, ilgai tempiau gumą :bijau2:

 

Atsakyti

Saulėlydi, iš ko atpažįsti lapkritį? ir kokie nemalonumai su juo susiję?

Matyt, tas laikrodžio pasukimas ir tamsa duoda man kasmet per smegenis... Ašaroju antra para... Ir toks slegiantis jausmas... Graudu ir nežinia dėl ko... Du poliai metuose - balandis ir lapkritis. Net knygos skyrius toks yra ir eilėraštis - "Balandžiai ir lapkričiai"

Atsakyti

Matyt, tas laikrodžio pasukimas ir tamsa duoda man kasmet per smegenis... Ašaroju antra para... Ir toks slegiantis jausmas... Graudu ir nežinia dėl ko... Du poliai metuose - balandis ir lapkritis. Net knygos skyrius toks yra ir eilėraštis - "Balandžiai ir lapkričiai"

na :4u:  tamsa tai jo, slegia tiesiog nežmoniškai. kiek laiko prisireikia adaptacijai? man tai tas laikotarpis tamsusis būna toks plaukimas pasroviui, tiap sakant, reik pergyvent, tai ir bandau dantis sukandus

bet balandis kodėl :hmm: gi ten kaip ir atvirkščiai turėtų būt,  šviesos padaugėja

Atsakyti

Nuoširduk, gal tu geriau mesk skaitymą, nes matosi, kad tau kenkia. Geriau pamegzk tuo laiku :) 

Atsakyti

Aš kai paskaitau apie tą jus slegiančią tamsą, tai išsigąstu - negi elektra baigėsi :blink:

Reik ir man mest skaityt :hmm: ania, Liniuka  :D 

Atsakyti

Hm, o aš visai mėgstu ilgesnius vakarus jaukiuose namuose, kai legaliai daugiau pamezgu :). Prie laiko persukimo adaptuojuosi kaipmat.

Nuoširduk, nu gal LOR dar vėžio nediagnozuos :). Geriau džiaukis, kad va, pagaliau išdrįsai ir nusimesi akmenį nuo dūšios, kurį laiką bus ramu. Gi į tą patį gali skirtingai pažiūrėti ;). Ir dėkui už priminimą, kad va reikia dėl MRT pasiskambinti ir užsiregistruoti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 02 lapkričio 2017 - 15:47

Nuoširduk, gal tu geriau mesk skaitymą, nes matosi, kad tau kenkia. Geriau pamegzk tuo laiku :)

Dabar jau turiu pasitikrinti, kad nusiraminčiau. Aš jau vengiu tų skaitymų, nes beveik visas ligas gali prisitaikyti sau, bet čia kažkaip neprasprūdo pro akis. Žinodama kokia esu, jokių straipsnių ar laidų nebežiūriu apie ligas, tiesiog, kad ramiau gyvenčiau :)

Jei nenugąsdins, tada kibsiu dantukus tvarkytis :)

 

Atsakyti