Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ojei. Taigi spintelėj po kriaukle valymo priemonės laikomos. Tai ką tu tę gėrei? :blink:

na tikiuosi ne japoniska valikli :D


Atsakyti

velyvas ruduo gadget kaime...

38091718601_ede0409315_z.jpg

Atsakyti

Kerpena, puiki suknia :bigsmile: :clap_1:

Atsakyti

Nonono ne po kriaukle!!!! Nuo 10 g. ir apžvairumas???

Atsakyti

Kerpenos kosminė kišenėta... Panašu, kad tik kišenių idėją pasiskolinai, o kitką improvizavai. Super spalvų perėjimai.

  Panašiai ir buvo. :)

Ligvitos skara labai smagiai fotosesinosi. Ir skara labai graži.

Atsakyti

Sveikos :4u:  Dirbat ar atostogaujat? Keistoka tokia savaitė. Pagaliau pradėjau swapint :yahoo:  Idėja toli gražu nuo pradinės :D  Procesas smagus, šiek tiek turiu abejonių ar gausis vienas momentas, bet jei nesigaus, tai namie prie ūkio pravers :D

Kerpena, labai įdomiai sugalvojai su tuo dvipusiu nešiojimu. Ir ombre niekam kitam taip gerai nesigauna :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 02 lapkričio 2017 - 09:05

Sveikos :4u:

Dirbat ar atostogaujat? Keistoka tokia savaitė.

Pagaliau pradėjau swapint :yahoo:  Idėja toli gražu nuo pradinės :D  Procesas smagus, šiek tiek turiu abejonių ar gausis vienas momentas, bet jei nesigaus, tai namie prie ūkio pravers :D

aš jau beveik įpusėjau. nu įdomiai taip gaunasi. abejonių šiek tiek yr, greičiau dėl nemokšiškumo :D labiau įgudusiai gautųsi gražiau :rolleyes:. tai išvada beveik ta pati - jei nusivilsiu, tai prie ūkio pravers :D 


Kerpena, vau vau vau. nu kokis darbas gražus. man tai jo, gal kiek kliūva tas kaklo dekoras kurioj ten pusėj :hmm: berods geroj. bet šiaip tai :clap_1:  sąžiningai, gal kiek ilgoka mano akims, arba foto proporcijos neteisingos

Ligvitos ir Gadget tandemas labai vykęs :super: skara tai tik spalva kaip man graži :rolleyes:

nu ką, lapkritį pradėjau gigaišlaidom. nupirktos šiltos striukės abiems dukroms. nu čia pasisekimas toks, kad net tie pinigai nelabai svarbūs. va, ko blogas gyvenimas, kai galiu sau tai leisti :rolleyes:

ir dar šiandien krėslai atvažiavo miegamajan :yahoo:

Atsakyti

Labas rytas,

Katuk, kaklas toks ne koks toje pusėje, kur gerosios akys, bet kadangi ji numatyta kaip išvirkščioji, tai labai nepergyvenu. O dėl ilgio, tikrai gal ilgoka vos vos, bet stengiausi nenutrumpint, nes kaip čia daug kas pastebėjo ratu megzti mezginiai turi tendenciją patrumpėti. Žiūriu mano vyro megztinis iš beveik tų pačių siūlų, buvę gero ilgio paskutiniu metu toks lyg trumpokas darosi, vis aptampyt norisi. :) O pati labai nejaukiai  jaučiuosi, kai man per trumpas rūbas, ypač, kai sėdėti kur prie žmonių reikia.

Atsakyti

Aha ir maniskio megztinis pilkas sutrumpejo ir pats ir rankoves

Damezginejau po smota

Atsakyti

As kol kas su upu kiseneta  mezgu..vistik smagiausiai man mezgasi reglaniniai visokie reikalai nuo virsaus zemyn

Atsakyti

kerpena,kokį dydį mezgei iš aprašymo?

Atsakyti

Olaiva, o tu bent vieną kišenėtą turi/turėjai? :hmm:  kažkaip nepamenu. nejaugi bus pirmoji :bigsmile:

jau kaip noriu miego.........biškį vakar serialas užvaldė.....

Atsakyti