Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

39bbb9ca4763e55f7218afd96c226b0f.jpg

15af44130a7a440a8d107d404853afa7.jpg

oi šito knet ne viena kažkada norėjo. ar kas nors pasigamino?

61552ef983165239c527a75a93cbb913.jpg

Atsakyti

o čia tai karoliukai :D  Olaiva, mokykis

ce133b8fbfebfd45824d33eb0d579758.jpg

Atsakyti

arba va

910d3c23b1cc8ea23b9b3f7276187a3e.jpg

Atsakyti

Katuk tai  jei tu ne pries ir jei man tikrai neuzteks keliu gramu tai pasidalinsi ? :angel_not: 

Atsakyti

Katuk tai  jei tu ne pries ir jei man tikrai neuzteks keliu gramu tai pasidalinsi ? :angel_not:

tai šitoj vietoj reikia klausti kaimynkos, bo nes aš net ir finansiškai dar neatsidalinusi. gal ji jau ir sunaudojusi :D bet aš tai ne prieš

Atsakyti

Dabar elementarus klausimas mezgejoms.ne filosofinis

Gal kuri turit uzsilikusio balto arba grafitinio rugutinio kasmyro nedideli kamuolaiti..panasu kad neuzteks mano dryziukui to ka turiu

Aš turiu :D ir to, ir to :D ir pasidalinsiu :D

Atsakyti

nu ir prifilosofavot, kol aš per visą Lietuvą pervažiavau :blink:

Laimei pinigų reikia, bet gal ne tiek daug kaip Ingriduskai atrodo :hmm:

Aš prisimenu laikus, kai aš (mano šeima) turėjom žymiai mažiau, bet kažkaip sunkiai sunkiai, bet užtekdavo :rolleyes:

Dabar užtenka lengviau, bet kažkaip nesijaučiu daug laimingesnė :D ramesnė - taip, nes nebereikia nerimaut kas bus jei suges mašina, suplyš batai ir pan.

Atsakyti

Qqute - ir aš turiu, jeigu prireiktų.

Šiandien neplanuotai išleidau 150 eur ir ... kažkodėl visai laiminga. Vakar paaiškėjo, kad D perkando dantų treinerį. Paskambinau, priėmė  šiandien ir išrašė jau kito lygio prietaisiuką, kurį būtume ir taip pirkę po naujų. O galvojau, kad reiks pirkt tą patį, po to kitą... Realiai, jokio neplanuoto nuostolio. V irgi sutaisė paskutinį dantį nemokamai, tai beveik pakylėta esu  :).

Ir  dar nemažai apie laimę galvojau, tik tel nepatogu rašyt.

Atsakyti

Dabar elementarus klausimas mezgejoms.ne filosofinis

Gal kuri turit uzsilikusio balto arba grafitinio rugutinio kasmyro nedideli kamuolaiti..panasu kad neuzteks mano dryziukui to ka turiu

Turiu balto. Kiek tau reikia?

Atsakyti

Ingriduska uždavė labai teisingą klausimą, tik štai tonas buvo kaip istorijoje apie Mariją Antuanetę ir duoną.

Prisiminti, kas kiekvienai yra laimė, ir būti dėkingai - svarbus, pakylėjantis virš kasdienybės dalykas. Tik pakilumui reikia kasdienybės ir nekasdienybės ribos.

Laimė yra lapė, bet tikriausiai ne lapės kailio kailiniai.

Atsakyti

Oj merginos aciu..kai pritruksiu zinosiu bent 3 i ka kreiptis..kol kas nepritrukau dar bet svarstykles kelia tokia gresme

Atsakyti

Ramaus mezgimo džiaugsmo užtikrinimas kitai mezgėjai - irgi laimė. Tokia tikra mezgėjiška!!!

Atsakyti