Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ligvita, su tavo diena! Linkiu mažiau pavargusių ir piktų dienų, daugiau pakylėtų!

Pas mane tai yra sąvokos ir laiminga, ir nelaiminga. Būna pakylėjimų, kai galiu visą pasaulį išbučiuoti ir kalnus nuversti, būna, kai absoliučiai viskuo nepatenkinta ir nelaiminga jaučiuosi. Bet tiek vienos, tiek kitos bangos, gal su amžium ar su išmintim tampa retesnės, viską išgyvenu santūriau, puikiai žinodama, kad ir tai, ir anai praeis, neverta galų darytis :). O jaunystėj apie tą galo darymąsi dažnai galvodavau, nes būdavo sunku ištverti visas asmenines ir pasaulines problemas kartu sudėjus :).

Tiesa, dėkui Abelo už dėkingumo priminimą. Tą irgi praktikuodavau ir netgi 21 dienos iššūkyje uždaroje grupelėje dalyvavau, labai padeda kasdien ieškoti teigiamų dalykų ir jais pasidžiaugti. Ir kai apima liūdesys ir imu jaustis nelaiminga, stengiuosi prisiminti, o už ką su dėkinga, kodėl esu laiminga.

Vakarykštis siaubo vakarėlis baigėsi net nakvyne pas mus. Ir nors aš nieko nesuprantu jau ir idėjiškai būčiau prieš - vis dar esu laiminga, nes laimingi mano vaikai, sakė, kad pati geriausia diena buvo ♥. O raganų piršteliai biškį iš recepto, biškį improvizuoti (naudoti kukurūzų ir viso grūdo speltos miltai), anot didžiosios organizatorės, gavosi labai baisūs ir patys skaniausi, kokius esu kepusi :).

Atsakyti

Ligvita su gimtadieniu! Smailių virbalų!!!

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Ligvita, su uogienes diena :yahoo:

Svarus langai yrgerai.. kazko iki savuju niekaip neprieinu :hmm:

Olaivos kampukai - nerealiai :wub: Lauksim bendro vaizdo :D

Laime..hmmm.. as turbut jauciuos laiminga..ir paskutiniu metu jauciu, kad ta laime man suteikia tokios smukmenos..spraksinti ugnele zidini, siluma mezgant salia jo, siulai, veikla kuria megstu. Aisku buna juodu dienu, bet jos praeina. Nemoku raiskiai minciu deliot, bet manau, kad mes patys esam tos laimes kalviai :D

šiandien man kažkotais gražu

Ooo sitas yra mano noru sarase :wub:

Ispjausciau moliuga - bus vaikams staigmena :D

Atsakyti

Skaičiau skaičiau ir neturiu, ką pridėt. Visos jūsų mintys tokios artimos ir teisingos. Laimė slypi mažuose dalykuose. Nėra pastovaus, ilgalaikio ir visaapimančio laimės jausmo. Nors gal su kokiom tabletikėm ir galima tokį pasiekt :D 

Svarbu rast balansą gyvenime, nesinervint dėl to, ko pakeist negali ir siekt to, ko nori ir gali pasiekt. 

Ligvita, su gimtadieniu :4u: 

Atsakyti

Vilmak, ar matei mano až?

Atsakyti

Tai galima ir mūsų temoj kokį ale žaidimuką pažaist, ar su spalvom ar su dėkingumais, ypač kai visos kalbos išsikvepia ir tampa tylu. Šiaip tai aš nesu pareiginga tokiais klausimais ir tikrai žinau, kad kasdien savarankiškai ilgai neišlaikyčiau to žymėjimosi :D

Atsakyti

ratus mano mašiniukui pakeitė ,jau drąsu bus važinėt :)

šiandien gal mane Frekė pafotkys,tik ji dar to nežino :))

Atsakyti

Tai galima ir mūsų temoj kokį ale žaidimuką pažaist, ar su spalvom ar su dėkingumais, ypač kai visos kalbos išsikvepia ir tampa tylu. Šiaip tai aš nesu pareiginga tokiais klausimais ir tikrai žinau, kad kasdien savarankiškai ilgai neišlaikyčiau to žymėjimosi :D

ir dar klausimas, ar būtum sąžininga. nu nes ta skalė vertinimo vieną dieną gali būt platesnė, kitą siauresnė :D

aš šiandien dar neradau kažko tokio, už ką būčiau dėkinga :hmm:  nu labai dėkinga. nes kažkiap dėkoti už tai, kad atsikėliau laiku, tai ne tas turbūt lygis :D

gal dėkinga  už kolegės vaišes silke vietoj saldainių :D nu bet kas iš to, jei vistiek slapčia apie saldainį galvoju :D 

Atsakyti

Gal kas turit patikrinta moliugo pyrago recepta :hmm: :rolleyes:

Atsakyti

Olaiva sakė


šiandien gal mane Frekė pafotkys,tik ji dar to nežino :))

VA, sakyčiau tas yr didelė laimė.

Atsakyti

Katuk, tai anksti vertini dieną, jai dar neįpusėjus :D Reiktų gal vertint vakarykštę :D

Atsakyti

O aš noriu paklausti tortų kepėjų: gal turite kinder pingui torto receptą? Valgiau pas draugę vaiko gimtadienyje. Labai patiko. Kakavinis biskvitas perteptas grietinėlės kremu.. Iš bėdos galėčiau susirasti biskvito receptą ir grietinėlės pertepimo atskirai. Bet, kadangi čia pas mus yra profesionalių tortų kepėjų, gal turi savo užrašuose.

Atšventėm savaitgalį Adomo gimtadienį. Gaminau pirmą savo gyvenime tortą su šokoladiniu kreminio sūrio pertepimu ir trupintais sviestiniais sausainiais. Labai paprasta ir pusėtinai skanu  :D Draugė sakė, skonis kaip šokoladinio varškės sūrelio :D​ 

Atsakyti