Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

Aš vakar tokia savim patenkinta buvau, kad tiek laiko ir pastangų skyriau sportui, ne tik dvi treniruotes apturėjau, bet dar ir per visą miestą pėdinau lyjant lietui, tiksliau dulkiant, bet nebuvau nelaiminga dėl to, nes buvau nusiteikus rimtai :D

Dar prisijungčiau prie Olaivos pasakymo, kad aš niekad savęs neklausiu ar esu laiminga ar ne, nors aš šiaip nesu jautri, sentimentali ir pan, tai turbūt čia mano problema asmeninė. Kai manęs kažkada kažkas paklausė ar dabar esu laiminga, tai aš totaliai nežinojau ką atsakyt, nes man tas klausimas taip banaliai nuskambėjo...

net ir su mėsyte? dar skaniau turėtų būt

čia šiaip, ne į temą :D

147a1d44095a029f6e44a6b7f785386d.jpg

Katuk, su šituo megztuku kažką sujudinai many, nuo spalvos iki reljiefų  :thumb_yello:  Kur radai? :D

Ligvita, su uogienės diena !!! Kepk tortą,  o ne langus valyk tokią dieną :D Bet šiaip puikiai suprantu, jei yra įkvėpimas tai nesvarbu kokia šventumo diena, reikia imt jautį už ragų :D 

Atsakyti

Sveikos, folosofuojat

...ir dar: aš nemoku būt laiminga,nelaiminga,gal ne tiek nemoku,kiek nekonstatuoju to fakto,kad aš laiminga.nes aš tikrai laiminga.bet būnu pikta,pavargus,nusivylus....

labai man tinka  :sutinku: 

Ligvita su gimtadieniu!  :happybday:  :happybday:  :happybday: 

Atsakyti

Ligvita, su uogienės diena !!! Kepk tortą,  o ne langus valyk tokią dieną :D Bet šiaip puikiai suprantu, jei yra įkvėpimas tai nesvarbu kokia šventumo diena, reikia imt jautį už ragų :D

Tai va :D saule pasviete ir supratau, kad negaliu iki pavasario palikt, nes visai nieko nebeiziuresiu

Atsakyti

Sveikos,


Katuk, su šituo megztuku kažką sujudinai many, nuo spalvos iki reljiefų  :thumb_yello:  Kur radai? :D

nu kad tau gal ir nieko daugiau nereik :D  parduotuvinis čia, Etamo, radau Pintereste, bet toliau kelio tai ir nėr :)

Atsakyti

aš supratau, kad nei laiminga nei nelaiminga. tokia per vidurį. tai vat siūlau išbandyt kokį tai kraštutinumą, ir geriau tą į laimės pusę

Laime man - Mantas, kad jis sveikas, aprengtas, mano namai, gebejimas juos islaikyti, tai kad turiu darba, esu sveika, mama, broliai sveiki ir sitie dalykai niekur nedingsta, jei siandien kazkas man sugadino nuotaika ar galva skauda. :)

Kadangi nesu labai emocinga, tai emocijos laimes jausmo man neitakoja :)

Atsakyti

Gryzo Mantas is laiptines, tai liepiau dar prieskambary isplaut, kur pritrype pirmyn atgal lakstydamas. Dabar guli ir dejuoja kaip pavargo :D

 

Ai dar skara ryte uzbaigiau, - dziusta. Zodziu esu savim labai patenkinta, tiek nuveikiau, o dar tik 10 ryto... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 31 spalio 2017 - 10:14

Kokiom rimtom temom snekat.... laime? Tai sudetingas apibrezimas. Ar as laiminga? Nezinau. 

Ingridushkai nelaime. Ismete vaiko pinigus, bet gal tam kas rado tai bus didele laime. 

Vakar 3,5m audiniu parsiveziau. Laimes indeksas pakilo. Bet vaziuojant pralekiau pro radarus. Tas indeksas vel nukrito. Kadangi zenklu ner tai baudos nebus. Tikiuosi :D bent taip raso internete. N

Nemezgu. Nesiuvu. Nezinau net ka veikiu.

Namus susitvarkyt reikia. Lauke datbu dar yra. O as? Tingiu 😊

Atsakyti

Ligvitos skaros grazios. Net ir margos. Gal kad akys jau pradeda ilgetis spalvu.... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freke: 31 spalio 2017 - 10:19

Ooo, kaip čia pas jus įdomu. Laba diena :4u: 

Ligvita su gimimo diena :4u:  :4u:  :4u: 

Man laimė - akimirka. Ir tų akimirkų tikrai būna. Šiltesniu metų laiku gal daugiau. Nes, jei atsisėdi ir rimtai pagalvoji, tai kiekvienas žmogus yra laimingas vien dėl to, kad gavo šansą būti. Visa kita - požiūrio klausimas  :D Pavyzdžiui rankos lūžis gali būti didžiausia nelaimė, bet tai, kad lūžo kairė, o ne dešinė arba ranka, o ne koja, gali būti ir didžiausia laimė  :D 

Abelo, tu lobis :4u: Patinka man tavo mintys  :) 

Aš tai sukuosi kasdienoje, nieko įdomaus. Swapas įpusėtas, bet nežinia nežinia, ar nebus iš naujo pradėtas :D Va ką reiškia, per anksti pradėti :D 

Atsakyti

O aš kaip š.. užsinorėjau raudono megztuko, jau visa sav. galvoju. Nors kol šitą numegsiu  :oh: 

Atsakyti

Mano vaikas nori dar vieno geltono megztinio :D gerai, kad nuspejau nora ir uzsipurkau garstyciu spalvos cottonmerino dropsinio su didele nuolaida... Tik kur to laiko rast mezgimui

Atsakyti

kaip toj dainoj: laimei nelaimei tave pažinau, mergaite iš tolimo sodžiaus...

negali P. Širvys apsipręst. laimė čia ar ne

taip ir mes

bet tokia išvada kažkaip peršasi, kad kaip ir neturime jokių priežasčių jaustis nelaimingais. nu tai kaip čia dabar yr, kad kai kurie taip jaučiasi :hmm: ir tada dar nelaimingesni, nu  nes kaip ir nederėtų taip jaustis

aikim vitamino C pavartot.

Atsakyti