Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ligvita su tavo diena :4u:  :birthday2: &

Atsakyti

Ligvita, su gimtadieniu!!!!!!

Atsakyti

Su gimimo diena, Ligvita!  :birthday2:

Atsakyti

Labas rytas,

Sveikinu su gimtadieniu, Ligvita  :dovana:  :happybday:  :4u:  Kad ta laimė visada būtų  tvirta  ir patikima. :) 

Atsakyti

Ligvita, su gmtadieniu!

Linkiu pajusti laimę. bent truputį, bent kartą. Nelaimės jausmo tai nelinkiu, nors kartais jis visai reikalingas, būtent tam, kad laimės jausmas būtų stipresnis. Tai vat, balanso linkiu. O su balansu ateis ir ramybė

Ir kažkaip su visom šitom diskusijom prisiminiau tokį anekdotą, kaip žmogelis skundžiasi dievui, kaip jam blogai kaip jam blogai... o dievas: o, tu dar nežinai, kas yra blogai. tai  vat gal  geriau dejuokim, kaip mums gerai, kaip mums gerai, tada dievas sakys, o, tu dar nežinai, kas yra gerai....

ir dar pagalvojau, kad mes dažniau prisimenam ir akcentuojam blogus dalykus negu gerus. reiktų matyt tikrai pradėt tuos Abelo spalvotus langelius pieštis

mezgiau, ir visai smagiai ir visai gražiai.

Atsakyti

Ligvita, su gimtadieniu  :dovana: 

Aš šįryt esu dėkinga už dribsnius, nes jie daro vaikus laimingus :D

Ir spalvotus langelius ketinu piešt,kai tik pasikeisiu užrašų knygelę :) (liko keli puslapėliai) Nors gi galėčiau įsidėt papildomą lapuką! Einu ieškot  :bigsmile:​ 

Atsakyti

Va, ryt kaip tik naujas mėnuo prasideda  :bigsmile:  Pats laikas pradėti spalvinti langelius, rimtai!

O šiaip apie kalbėjimus teigiamai / neigiamai. Ta pati Ilzė savo dirbtuvėse akcentavo, kad viską, ką paleidžiame į Visatą, tarsi atiduodame kopijavimo aparatui, kuris padaugina. Taigi visai teisingai pastebėta, kad jei spinduliuosime geras emocijas, tai jos dauginsis, o jei blogas - tai dauginsis jos. 

Atsakyti

šiandien man kažkotais gražu

2956664d3098f7c0ad1806aa08b93cf9.jpg

aišku, reiktų tą uodegą išsilyginti :D

Atsakyti

Sveikos, issiploviau kambario langa, balkona, - ziemai esu pasiruosus :D

Mantas plauna laiptine

Atsakyti

Katuk, kad as nesakiau, jog esu nelaiminga. Man kazkaip laime nu toks stiprus ir pakyletas jausmas, kuris yra daugiau maziau pastovus. Na o kasdienai apubudint yra kiti zodziai, as galiu but pikta, gera, linksma, liudna, pavargus, pailsejus, dziaugtis, bartis ir tt, ir pan. Bet jei man siandien liudna, jei po 16val darbo vos pavelku kojas, tai nereiskia, kad as nelaiminga :)

 

Nesuprantu kaip galima but viena diena laimingam, o kita jau nebe... Nu nebe sesiolika man, kad laime nuo emociju priklausytu.

 

Laime man - Mantas, kad jis sveikas, aprengtas, mano namai, gebejimas juos islaikyti, tai kad turiu darba, esu sveika, mama, broliai sveiki ir sitie dalykai niekur nedingsta, jei siandien kazkas man sugadino nuotaika ar galva skauda..  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 31 spalio 2017 - 10:02

Aciu, uz sveikinimus :) 

Atsakyti

Katuk, kad as nesakiau, jog esu nelaiminga. Man kazkaip laime nu toks stiprus ir pakyletas jausmas, kuris yra daugiau maziau pastovus. Na o kasdienai apubudint yra kiti zodziai, as galiu but pikta, gera, linksma, liudna, pavargus, pailsejus, dziaugtis, bartis ir tt, ir pan. Bet jei man siandien liudna, jei po 16val darbo vos pavelku kojas, tai nereiskia, kad as nelaiminga :)

aš supratau, kad nei laiminga nei nelaiminga. tokia per vidurį. tai vat siūlau išbandyt kokį tai kraštutinumą, ir geriau tą į laimės pusę

Atsakyti