Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mani cheminė sudėtis labai palanki nelaimingumui ir depresijoms, pauglystėj ir jaunystėj daug nuo to kentėjau. Dabar jau lengviau išgyvenu svyravimus, nedarydama '' gilių ''išvadų ir praktikuodama požiūrio keitimą.

Kaip man smagu, kad kalbam taip giliai ir fainai ♡. 

Vaikai gaminasi patys vaišes ir aš laiminga. Vienu metu net 9 žmonės namie, dabar bus 8 iki nakties.

Atsakyti

Siaip apie tas sudetis chemines truputi skaiciau kai broli istiko depresija ir kita diagnoze dar..tai ir jis pats sake krauujo tyrimai vat jam ta kita rodo..smarkiai nesigilinau, bet tiek kad visokios elementarios net maisto medziagos turi itaka supratau

Brolis nuo kudikystes laktozes netoleravima beje turi ir pieno produktu negaudavo...

Atsakyti

Dabar mezginimis padvejojimas

Kadangi alpakine kiseneta siandien issiunciau naujai seimininkei, jauciu dideli poreiki megzt nauja

Specialiai jai turiu uzsipirkus vernito vilnos alpakos misinio sokoladinio, bet kadangi mintis megzt aukstu kaklu bijaubar neistiks ryzosios likimas ir sitos..siulai lyg nekanda man bet o jei?

Dar kita mintis imt tvida kur su Nite dalijom det prie rogutinionmerino...nu bet nezinau ar noriu tokios nelygiaspalves

Atsakyti

Sveikos, prasidejo "laisvesne" savaite, bet iki jusu tik dabar atejau. Nors... Sutikau siandien rudeniskai paryskejusia ir zaismingai pasisiaususia gadget. :)

Atsakyti
 

Tos, kur dar apvalesnes akys, nerodau :)

 

37331399204_8daf104226_z.jpg

 

38005842532_655bdac273_z.jpg

 

26260533079_32dcc44de7_z.jpg

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 30 spalio 2017 - 20:32

Bet koks malonumas merino kišenėta. Labai dar nedaug nešiojau, sekmadienį tik trumpai pasivaikščiojau, bet geras jausmas. Turėjau ankstesnę iš teksrenos vilnos, tai būtinai ką nors turėjau vilktis po apačia, tada jau labai karšta, o čia beveik neduria ir kažkaip labiau kūna kvėpuoja.

Skara rudeniškai ryškiausia. :)

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 30 spalio 2017 - 20:22

Nu maaaa tas nusisukęs kadras labiau patiko...

Atsakyti

Nu maaaa tas nusisukęs kadras labiau patiko...

Tai dusavai, kad pasisiausus :)

 

37331494234_764ccb3f75_z.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 30 spalio 2017 - 20:48

Nu jei Nitei nepakanka irgi intelekto but nelaiminga tai gal ir su mano "entelektu" ne taip jau blogai  :hmm:

Neatrodo man intelekto ir laimingumo ryšys toks jau patikimas  :unsure: o dar cheminę sudėtį primaišius išvis sunku susigaudyt, kas ir iš kur  :rolleyes: 

Atsakyti

Bet kaip man nepatinka rožinės ir oranžinės derinys  :blink:  :tomato: kaži čia dėl intelekto pertekliaus ar dėl nenumaldomo laimės pojūčio  :lol: 

Skara tai graži  :D ir šukuosena superinė  :D 

Atsakyti

Gadget kokia prikolna :). Skara, tai pavyzdys, kokios mes skirtingos - va toks spalvų derinys manęs niekaip nepradžiugintų :).

Vakarėlis vyksta. Sausainių nespėjau iki paskaitos prikept, reikia eit montuot dabar.

Atsakyti

Man tai sita skara geaziausia vienspalve butu, bet kai ji ne man ir siulai net ne mano... :)

Atsakyti