Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nea... mazgei buvo padų ir delnų bėrimas rugsėjį, o va dabar tik nagučiai nukrito. :/ tai šponkei 4 nėr. Teks laukt. 

aš kažkada jau pasakojau, kad vienai mano giminaitei apie 3-ius metus irgi kaži koks virusas užuolęs buvo, tai irgi nagučiai nukrito. o paskui ir dantukai subyrėjo....

nu seubas kažkoks su šiuolaikinėm ligom.....

Atsakyti

pasidariau kafijos,pasiėmiau sūrelį,mezginį ir lipau Greys anatomiją žiūrėt,bet...lipant laiptais dingo elektra :)

Atsakyti

Pasipiktinau šiandien. Užmačiau Lidl reklamoje, kad visokių nesąmonių Halloweenui turi. Galvojau, nuvarysiu perpiet ir nupirksiu kokių guminių akių ir baubukų čipsų, nors nepritariu, bet vis tiek norisi nudžiugint savo bambiziukus. ir KĄ - blaškiausi po visą parduotuvę, nieko neradau, kol radau ką paklaust - išpirkta pirmą dieną. Tai ką jie sau galvoja šiais laikais - užsisakyt prekių nemoka... Nors ir juokinga, nes niekada gyvenime nesu tokių nesąmonių pati dar pirkus :).

Atsakyti

Pirkau šitas nesąmones penktadienį. Dar buvo. Nors šiandien esu pikta ir noriu visą gimtadieninį heloweeninį vakarėlį nucancelint :B  Sėdi viena namuose ir nuo pat ryto nekelia telefono :B  Smaguma.

Atsakyti

kam daug tų nesąmonių užsisakyti,jeigu mažai kas pas mus švenčia...

Atsakyti

Labas,

Renkuosi siulus swapui.

Pirkau šitas nesąmones penktadienį. Dar buvo. Nors šiandien esu pikta ir noriu visą gimtadieninį heloweeninį vakarėlį nucancelint :B  Sėdi viena namuose ir nuo pat ryto nekelia telefono :B  Smaguma.

Tikrai. Mano Lukas taip pries kokius 3 metus buvo padares. As is konferencijos parlekiau ziuret kur tas vaikas, o jis miegojo ausines uzsidejes ir nieko negirdejo  :B 

Atsakyti

Sveikos,

Tas lietus gali ir patį stipriausią palaužti, kažkoks iš proto varantis.

 

Vakar lijo be jokios pertraukos nuo nakties, nu .......

 

Ristina smagus berniokas ir megztukėlis

 

Helouwyna reik vadinti Šiurpnakčiu( tai siūlo kalbininkai)

Smagu jusm merginos, džiaukites širšalu namuose.

 

Lace man šalta nuo tokio vaizdo, bet džiaugiuosi kad vėdini galvą.

 

Na 0 aš visą savaitgalį galvojau kas yra Laimė man, kokia jinai.

Aš suprantu kad būna žmogus laimingas sėdėdamas namuose, augindamas karvyte kiaulytę, rinkdamas grybus, augindamas vaikus. Bet dažnai tuom jo pasaulis ir baigiasi, jokių didelių iššūkių, jokių galimybių keliauti, žmonėtis. Baisu man.

Būna laimingi kurie augina vaikus ir visa laimė yra jie,  vežioja po būrelius, visaip kaip juos edukuoja, pradeda gyvent jų ritmu ir sąlyginai ant jų sudeda savo kažkokius svajonių likučius, tos moterys ramiai tvarkosi buitį, laukia vyru, mezga, siuva, dar kažką daro...., savaitgalį nuvažiuoja į kokį sodą ar sodybą ir irgi laimingi. 

Man tai irgi nebūtų šaunu, taip kai kurios detalės, taip kažkuriam laikui, bet visą laiką taip gyvent atrodo taip nuobodu, o kas kai tie vaikai išeis, tada perimt anūkų auginimą...nu vėl ne tai mano supratimu yra laimė

 

Yra laimingi neišlipdami iš aukštuomenės vakarėlių, žurnalų ir pan., bet dažnai jie vieniši, neturi tos tikros draugystės, meilės, nes viskas perkama, viskas dėl pasirodymų. 

Tragedija man būtų toks gliancas iš vien, gal kartą ar du faina bet visą laiką galvoti apie tai fuuu:)

 

Tai ko tada reik , jokia kategorija ne mano....

Aš noriu dirbt mažiau, uždirbt daugiau.

Nenoriu sėdėt namuose su vaikais, bet ir dirbt nuo 8 iki 17 val, 30 metų man atrodo šiurpiai.

noriu lankyt dažniau tėvus ir vaiką,noriu dovanot jiem tai ko jie nusipirkt negali, bedravimą ir gerą laiką.

Noriu turėt židinį, prie kurio gerčiau vyną bet noriu ir keliauti po pasaulį, matyt vis kitas šalis, kitas kultūras.

Noriu pyrago kvapo namuose, bet ir vakarienių restoranuose,

Noriu numegzt savo šalį, megztuką  bet tuo pačiu galėti pirkt gražius firminius rūbus, batus ir rankines.

Noriu eit į visus koncertus, spektaklius į kuriuos noriu eit, noriu tai galėt.

Ir parduotuvėj užkniso skaičiuot kad nieko neperkent išleidžiu pi 1/5 algos

 

Tik va neišeina iš mano Noriu laimės kokteilio susiplakt, mat ingridientų vienų nėra, kitų mažai, kitų per daug, 

 

 

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 30 spalio 2017 - 13:50

KGB

kas laimė yra Jums ?

Ir pažadu daugiau nebebūsiu liūdna, tai labai užknisa :)))

Atsakyti

Neturiu, o ką mezgi?

Casual friday. Abelo siūlė kita spalva "apvadukus" daryt, bet nenoriu :) 

Atsakyti

KGB

kas laimė yra Jums ?

Ir pažadu daugiau nebebūsiu liūdna, tai labai užknisa :)))

na, tu čia ir iškėlei klausimą. amžiną tokį :D

laimė nėra apčiuopiama ir apibūdinama. tai yra jausmas. o tą jausmą iššaukt tau gali bele kokia smulkmena. kad ir verdami barščiai. o fone šurmuliuojanti šeima. SVEIKA šeima. kuo toliau tuo labiau suvokiu, kad jeigu visi aplink sveiki, tai visa kita tik smulkmenos.

va šiuo momentu, man didžiausia laimė, jei MB liga praeitų kaip nebuvus. nu nes niekas nesibaigia, priežasčių nerandam ir visa tai varo į neviltį.

o dar toks isteriškas juokas paėmė, kai alergologė penktadienį pasakė, kad ji padarė viską, ir pasiuntė pas gastroenterologą. ir ojomajo, užsiregistravo...... vasario 28!!!! po keturių mėnesių......

Atsakyti

KGB

kas laimė yra Jums ?

Ir pažadu daugiau nebebūsiu liūdna, tai labai užknisa :)))

Santarvė su savimi...

O tavo bandymas susiplakt Laimės kokteilį man patiko... 

Atsakyti

Katuk, gal jau esi skaičius? https://antmedinesle...o-netoleravima/Tokio kažkokio tyrimo nesidarėt? Nes net man kyla noras...

O šiaip Ingridushka fainai pafilosofavo. Aš panašiausia į tą, kuri ten vaikus augina, bet kai suskaičiau tavo laimės formulę - tai irgi visko norėčiau. Bet... Gal laimė yra tai, kai sugebi būti laimingas toks, koks esi, su tuo, ką turi? nes jeigu susirašyčiau tokią laimės formulę, ko reikia, kad būčiau laiminga, tai... nuolat būčiau nelaiminga, nes to negaliu pasiekti...  Katukas apie sveikatą parašė - tai man irgi tai vienas iš svarbiausių dalykų, jeigu koks vaikas serga - laimės jau mažiau, jeigu pačiai skauda - pasaulis lyg nemielas. Bet jeigu tai būtų kokia lėtinė liga, su kuria reikia pragyvent gyvenimą - ar tada jau jokių šansų laimei? Gal visgi laimė tai ne kokteilis, kuriam reikia visų būtinų ingredientų, kad imtum ir gurkštelėtum pilna gerkle, gal tai kasdien į vėrinį veriami karoliukai? Šiandien man laimę suteikė nuskausminamoji tabletė (kad ir kaip ironiškai tai skambėtų), prašviesėjo akyse, laimė, kad kolegė leido neiti į seminarą, kad atėjo ir padėjo viena faina savanorė.  Židinys, tvarka ir ramybė namie būtų faina, bet rasiu grįžus šurmulį, kūrybinį bardakėlį ir užuot pasėdėjusi su mezginiu eisiu turbūt kepti raganos pirštelių, kad jau nieko pirkti neradau. Galvoju, kad požiūrio lankstumas ir laimės ieškojimas visur kur, net kai iš pirmo žvilgsnio ten jos neturėtų būti, yra laimės raktas. Mažai dirbant ir turint daug pinigų tai tikrai lengviau, kas be ko. Bet gi ir tie laisvi ir turtingi žmonės ne visada laimingi. Nepritekliai, jeigu jie nėra per dideli, gal visgi padeda turėti jautresnius laimės lokatorius - ieškoti jos mažesniuose dalykuose. O kokia laimė daryti laimingus kitus - galima filososfuot ir filosofuot... 

Atsakyti