Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Jeee, numezgiau, džiovinu. Reiškia, ryt reiks pradėt kažką naujo...

Atsakyti

Labas vakaras :wub: po ilgo ilgo maratono truputį susiroganizavau progą pabūti letai ir ramiai   :wub: jausmas nenusakomas :) 

 

ryt nebedirbu, tai turiu planą pamegzti - gal net paswapinti. :angel2:​ 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 28 spalio 2017 - 23:18

Ir aš biškelį paswapinau, kad reikalas judėtų, bet kol kas nesu 100proc. patenkinta.... gal reik paskalbt galuką....  :hmm:​ 

Atsakyti

Man mėginukas swapui nepatiko. Tinkamų siūlų neturiu... Reiks kitą savaitę eit į gyvą medžioklę. 

Bernioko megztukas išdžiovintas, pradėjau dvynei oversizą iš buklė seniai pirktų ir sau saugotų. Jaučiu, persimegsiu šį savaitgalį :).

Prie mezginio rekomenduoju filmą ''Pilna galva medaus'''ar ''Medaus pilna galva''- apie Alzheimeriu sergantį senelį ir jo anūkę. Gražiai susižiūrėjo.

Atsakyti

Labos ;)

 

Pagaliau nustojo lyti :D

Įtariu, būsi persimezgusi :unsure: skauda nugarą ir tirpsta rankos :huh2:

 

Naujiena :D
Dropsų alpaka :rolleyes:

Priedas  005.JPG   301,68KB   0 Parsiųsta kartų
Paprašiau, kad papozuotų :D tai veide visas "džiugesys" įrašytas :D

Ingridžiuk :4u:  neliūdėk :console:  geriau galvok, kad tave apvogė. Nekaltink savęs.
Kažkur, kažkokioj knygoj skaičiau, jog tai, kad mūsų gyvenime įvyksta nemalonaus, reiktų priimti kaip pamoką.

 

Atsakyti

Labas.

As jau turiu ideja swapui!!!!! :yahoo: 

Mezgu ir ziuriu Dautono abatija

Atsakyti

Labas

Uch koks mezgadienis ispuole

Kugeli kepiau ir mezgiau mezgiau..dryzuoju

Atsakyti

Labos

vakar negalėjau megzt, bet šiandien mezgimo ir skalbimo diena. Pagaliau atėjo siūlai, nebaigtukus damušinėju :)

Swapą lėtai pakrutinu, bet turėčiau viską spėt. Užsuko swapas man kalėdinę nuotaiką, vis pagalvoju, kad tam tą padovanosiu, anam - kitą  :santa:

Oras grynai lietuviškas. Bet kai pas mus retai toks būna, tai man net patinka :) Romantika :) 

Atsakyti

Laba, 

Ristina -gražu. Šitam modeliui skirtas? O jau kad į šonus įsikibęs :D 

Aš irgi swapuoju. Pamezgu paardau :D tai tik spalvos džiugina.

Atsakyti

gadget,ar spėjai vištą strimėlės galva nusipirkti? 

Atsakyti

Jo, tokio mezgasavaitgalio aš irgi nepamenu. jau baigiu nuvaryt nugarą dar vienam megztukui, jau net pabodo, bet negi tuščiom rankom x faktorių žiūrėt...

Atsakyti

Mezgiminis savaitgalis baigėsi, su juo baigėsi ir siūlas. Gal kuri esate pirkusi iš narplioju Soft Donegal tvido 5565 spalvą ir turite likutį? Nupirkčiau.

Atsakyti