Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

labas rytas,

turiu įtarimą,kad bus tobulas savaitgalis ♡ planavom sode pasidarbuoti,bet jau nuo ryto lietus tokius norus išvaikė :) turiu suknelę užbaigti,katino guolį jau įpusėjau.Ugnelė kūrenas,šilta,nugi pasaka ♡

Atsakyti

pas mus irgi lietus neseniai atėjo.

Atsakyti

negaliu toliau nert :)

 

Priedas  tmp-cam--1327579771.jpg   173,06KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labas lietinga diena. Rytas buvo tobulai vesus ir minkstas. Ejom su suniukais. Ruosiuosi i filma Matilda. Katuk, filma paziurejau. Ir zinai jauciuosi kaip Poliana po avarijos. Lyg suprantu del ki kitiems geriau. Bet kodel man va taip.... Nors zinoma manau kad kaip saunu kad praradau pinigus o ne vyra, sunu, seima. Neblogiausia tikrai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 28 spalio 2017 - 14:04

Labos

Olaivos guolis jau užskaitytas  :wub: 

Ingriduška, stipriai apkabinu. Viską susidėliosi ir išsispręsi, neužsiciklink  :4u: Judėk į priekį ir švytėk  :4u: 

Einu budint žmogaus, kuris visą savaitę šeštadienio ir LT mokyklos laukia  :wub: 

Atsakyti

Labas, aš šiandien visą dieną miegu, lietus veikia turbūt...

Kaupiuosi jau kelis metus, man reikia restauruoti priekinius dantis, ko geros protezuoti, noriu gražios šypsenos, dabar visų klausinėju, ir visi skirtingose klinikose Kaune tvarkėsi, nėra taip, kad pasikartotų bent 2 kartus, kad padėtų apsispręsti, nes tiek išlaukusi, noriu gražios šypsenos...Kaip sunku išsirinkti 1 kliniką iš gausybės pasiūlymų...

Atsakyti

Laba,

  kažkoks tingulys užpuolęs šiandien. Pasiėmiau karoliukus, gal kokį žgutà nurakaliosiu 

 Nuoširduk, visa mano šeima jau daug metú taisome dantis pas tà pačià odontologę ir labai ja patenkinti, jauna, profesionali, švelni, maloni, užsiima ir protezavimu. Jei reiks, galėsiu kontaktus duoti

  Bet Rasytes tempai - šitiek tortú ir swapas jau pagamintas, turbo motera  :blink: 

Atsakyti

Nuosirdi, vadinas siais laikais visi gerai taiso dantis :) lieka kainos klausimas. Gali gi nukekiaut į kelias vietas konsultacijai, gal padės apsispręst.

Atsakyti

Aha, Rasyte, tu perėmei dontstop tempus ;) kaži kaip jai sekas tam naujam darbe?

Atsakyti

Sveikos, šiandien mezgimo diena. Vyras išvažiavęs su gimine į kaimą, tai ramu. Tik vaikus pamaitinu ir mezgu. Vakar pradėjau vieną rankovę, šiandien baigsiu antrą, liks apykaklė ir bus megztukas vaikui. Kai pažiūriu, tai beveik pati į jį įlįsčiau, Qqutei būtų per didelis :).

Atsakyti

Restar a ka man mezgi kad sakai per didelis?jei ka skias as oversaizo noriu bet nusimegzt nemoku 😀

Mes siandie  pabuvojom ir ligoninej (planinis guldymas tyrimams) ir namo grizom

Biski kazko sen ten pamezgiau..eisiu tinginio gamint, vyraj caucainiu prilauze

Atsakyti

gaila,kad skalbiamosios sode nėr.suknelė gatava ♡

dabar beliko katino kotedžą užbaigti :D

ryt kažin lis vėl? Lourdes pasistūmėtų :D

Atsakyti